کاهش هزینه خدمات مامایی با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت کلیه خدمات پزشک زنان و مامایی را از بهترین متخصصین دریافت کنید و شامل 30% کاهش تعرفه خدمات زنان و مامایی شوید.

مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

مشاهده هزینه ویزیت پزشک زنان توسط متخصص

و هزینه تست پاپ اسمیر با بیمه

جهت مشاوره رایگان و استفاده از خدمات زنان و مامایی شماره تماس خود را وارد نمایید…

  تعرفه خدمات زنان و مامایی سال 1403

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ویزیت توسط پزشک زنان390/000270/000
  2ویزیت توسط کارشناس مامایی300/000210/000
  3گواهی ازدواج500/000350/000
  4دستمزد نمونه گیری پاپ اسمیر (هزینه کیت و آزمایشگاه جداست)600/000420/000
  5دستمزد تست بارداری با نمونه خون (هزینه آزمایشگاه جداست)600/000420/000

  توجه: در جدول فوق، دارنده مهراز کارت، هزینه ذکر شده در ستون “با کاهش 30 % ” را پرداخت می کند.

  بیمه خدمات زنان و پزشک مامایی

  مهراز کارت این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با مناسب ترین هزینه ها به پزشک زنان خوب در تهران و متخصص مامایی مراجعه نموده و از تمامی خدمات استفاده نمائید. جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمائید.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .