هزینه عصب کشی و پر کردن دندان سال ۹۸

هزینه عصب کشی و پر کردن دندان سال ۹۸ 

هزینه عصب کشی دندان

علت تفاوت هزینه عصب کشی دندان شماره ۷ و هزینه عصب کشی دندان های دیگر

هزینه عصب کشی دندان شماره ۷، کمی بیشتر از قیمت عصب کشی دندان های دیگر است. و دلیل آن اینست که دندان شماره ۷ عقب ترین دندان در دهان است و از آنجاییکه دسترسی به آن سخت تر بوده و دندانپزشک نیاز به صرف دقت و زمان بیشتر دارد، هزینه دستمزد دندانپزشک بیشتر می شود.

هزینه عصب کشی دندان سال ۹۸: هر کانال ۱۰۴۰۰۰ تومان است.

هزینه عصب کشی دندان شماره ۷ سال ۹۸ : هر کانال ۱۱۷۰۰۰ تومان می باشد.

توجه: با توجه به تشخیص دندانپزشک، دندان بیمار می تواند از یک کانال تا ۴ کانال داشته باشد.

هزینه ترمیم یا پر کردن دندان

تفاوت ماده آمالگام و کامپوزیت برای پر کردن دندان

آمالگام ماده ای نقره ای رنگ و بادوام است که بدلیل متفاوت بودن رنگ آن با رنگ دندانها زیبایی کمتری دارد. مناسب برای ترمیم دندانهای خلفی می باشد.

برای پر کردن دندان های قدامی استفاده از مواد کامپوزیت رایج است که همرنگ دندان بوده و اصول زیبایی حفظ می شود. کامپوزیت بدلیل دوام کمتری که نسبت به آمالگام دارد، برای دندانهای خلفی مناسب نیست.

تفاوت پر کردن یک سطحی، دو سطحی، و سه سطحی

با توجه به عمق پوسیدگی دندان، نوع ترمیم می تواند یک سطحی، دو سطحی، یا سه سطحی باشد. که دندان با کمترین پوسیدگی نیاز به ترمیم یک سطحی دارد و دندان با پوسیدگی بیشتر نیاز به ترمیم سه سطحی.

ترمیم با آمالگام بیلداپ و ترمیم با کامپوزیت بیلداپ چیست؟

بیلداپ به معنای بازسازی دیواره دندان است. ترمیم بیلداپ زمانی انجام می شود که علاوه بر پوسیدن حفره دندان، دیواره دندان نیز پوسیده باشد و نیاز به بازسازی داشته باشد. اگر بیلداپ با مواد نقره ای رنگ انجام شود، آمالگام بیلداپ نامیده شده و اگر بیلداپ با مواد همرنگ دندان انجام شود، کامپوزیت بیلداپ نامیده می شود.

هزینه انواع پر کردن دندان سال ۹۸

آمالگام یک سطحی : ۸۲۰۰۰ تومان

آمالگام دو سطحی : ۹۳۰۰۰ تومان

آمالگام سه سطحی : ۱۰۸۰۰۰ تومان

آمالگام بیلداپ : ۱۳۴۰۰۰ تومان

کامپوزیت یک سطحی : ۹۹۰۰۰ تومان

کامپوزیت دو سطحی : ۱۱۴۰۰۰ تومان

کامپوزیت سه سطحی : ۱۳۴۰۰۰ تومان

کامپوزیت بیلداپ : ۱۴۶۰۰۰ تومان

37 جواب

 1. سلام. این قیمت ها عالیه. ولی پزشکان شهرستان بافق کیلویی پول میگیرن. هزینه هر دندان. چهارصد. یا ششصد میگیرن. کسی هم نیست که برخورد کنه. کاش بیمه هزینه دندان. روکش دندان. عصب و... را تقبل میکرد. چون افراد کم درآمد جامعه واقعا نمیتونن این هزینه ها رو پرداخت کنن
  • مدیر محتوی
   سلام خدمت شما. کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز هزینه روکش و عصب کشی و .. رو که فرمودین قبول میکنه ولی خدمات ما فعلا در شهر تهران و کرج هست.
  • مدیر محتوی
   سلام لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس بگیرید. 021-66575014
 2. دقیقا همینطوره اصلا قیمتای اینجارودیدم شاخ دراوردم تو شهرستانا برای یه پر کردن و اینا ۴۰۰ و ۵۰۰ تومن میگیره
 3. ایادرسنندج فعالیت دارید
  • مدیر محتوی
   سلام. در حال حاضر خیر. ولی تو برنامه بلند مدتمون حتما انجام میدیم.
 4. سلام‌چ طور میتونم از این بیمه استفاده کنم من کرج هستم
 5. با سلام . هزینه روکش چارتا دندون سالم.جلویی فک بالا چقدر میشه ؟؟
  • مدیر محتوی
   سلام. هزینه ۴ واحد روکش پی اف ام 1/600/000 تومان و هزینه ۴ واحد روکش زیرکونیا 3/500/000 تومان است.
 6. سلام هزینه اینا خیلی بالاتر از شهرستانه داداش من اینا برای هر سطح صدوخورده ای میگیرند یعنی یک دندان 4سطحی بالای 500هزار هزینه اش میشه
  • مدیر محتوی
   سلام منظورتون از 4سطح چیه؟ یک دندان حداکثر سه سطحی هست، و هزینه ترمیم دندان سه سطحی (در گرانترین حالت) یعنی ترمیم با کامپوزیت (مواد همرنگ) با مهرازکارت، مبلغ 134000 تومان هست. اگر منظورتون تعرفه عصب کشی هست، عصب کشی و پر کردن یک دندان سه کاناله حدود 500 هزار تومن میشه ... که کاملا تعرفه منطقی هست. (با توجه به چیزی که توی مطبای دندانپزشکی دیگه می بینم)
 7. سلام عصب كشي دندان شماره يك و دو با با بيمه شما چقدر ميشه
  • مدیر محتوی
   سلام. دندان شماره یک و دو، بنا به تشخیص پزشک می تواند یک کاناله یا دو کاناله باشد. هزینه عصب کشی دندانهای جلو هر واحد 104000 تومان است. و هزینه پر کردن کامپوزیت بیلداپ که مخصوص دندانهای جلویی است برای هر واحد دندان 146000 تومان است.
 8. یه سوال...هزینه عصب کشی وپر کردن دندان شماره ۵ فک پائین با دو کانال ریشه٬ ودندان شماره ۷ باسه کانال ریشه با مواد سفید پامپوزیت به صورت دوسطحی بدون دیواره فقط حفره وسط پر شده کلأ چقدر میشه؟؟؟ ممنونم
  • مدیر محتوی
   عصب کشی و ترمیم دندان پنج دوکاناله حدود ۴۰۰ هزار تومان و دندان شماره ۷ سه کاناله حدود ۵۵۰ تا ۶۰۰
 9. سلام الان کل هزینه درست کردن دندون شماره ۴ که درد میکنه چقدره!!
  • مدیر محتوی
   سلام. اول باید از دندون شماره 4 عکس گرفته بشه و بعد دندانپزشک درمان رو تشخیص بده.
 10. سلام،، ببخشید من 11 تا از دندونام رو پر کردم، حالا میخام روکش بندازم، هزینش چقد میشه!! جنس ارزون مثلا؟؟؟
  • مدیر محتوی
   سلام. روکش دندان انواع مختلفی داره. کم هزینه ترین نوع روکش و رایج ترین روکشی که دندانپزشکان استفاده میکنن، روکش پی اف ام PFM هست. برای دندانهای جلویی روکش های زیبایی کاربرد داره که هزینه اونها بیشتره. برای مشاهده هزینه انواع روکش دندان، لطفا به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.
 11. سلام.چطوری میتونیم از مهراز کارت استفاده کنیم؟بیشتر توضیح بدین مثلا اگه ما مهراز کارت داشته باشیم بریم مطب های طرف قرارداد همین مبالغ رو میگیرن؟ کیفیتش پایین تر نیست؟
  • مدیر محتوی
   سلام. پزشکهای طرف قرارداد مهراز متعهد هستند که مبالغی که در ستون "تخفیف 30 تا 50 درصد" ذکر شده را از شما دریافت کنند. در غیر اینصورت مشترک مهرازکارت موظف است که این مساله را به شرکت مهراز اعلام نماید که پیگیری شود. کیفیت کار به هیچ وجه پایین تر نیست. زیرا بنا به توافق بین شرکت و مطبها، پزشک از کارمزد دریافتی خود مبلغ را کسر میکند، نه از مواد.
 12. من تو بندر انزلی زندگی میگنم کمترین پوسیدگی بدون عصب کشی از 250 تومن شروع میشه حالا با هزار منت واقعا دیگه موندم دردمو به کی بگم مگه چقدر حقوق میگیریم که اینجوری پرداخت کنیم لطفا راهنمایی کنید
  • مدیر محتوی
   سلام ما با چند تا دندانپزشک خیلی خوب تو شهر رشت قرارداد بستیم که تعرفه ذکر شده در بالا رو از شما دریافت میکنن. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید لطفا 02166570950
   • سلام،پر کردن دندان با این هزینه تضمینیه!؟
    • مدیر محتوی
     سلام. بله. هزینه ها نصف شده چون با دندانپزشک توافق شده که از دستمزد کار خودش برای بیمار کسر کنه. کیفیت مواد دندانپزشکی عالی هست.
 13. سلام‌ طرف قراددادتون کیاهستن بیمه سلامت هم‌قبول میکنید
  • مدیر محتوی
   سلام. ما یک شرکت مستقل هستیم. افرادی که عضو مهراز کارت میشن میتونن به مطبهای طرف قرارداد ما مراجعه کنن و از 50% تخفیف بهره مند بشن.
 14. m
  با سلام و احترام ببخشید شما در شهرستان فسا هم قراردادی با دندانپزشکان این شهر دارید؟
  • مدیر محتوی
   سلام. در حال حاضر نه متاسفانه.
 15. باسلام‌وخسته نباشید شهر اراک‌طرف قرارداد طرحتون نیست؟
  • مدیر محتوی
   سلام. در حال حاضر نه متاسفانه.
 16. هزینه ها مدیریت نمیشه هر مطبی هر چی زورش برسه میگه و کسی هم نیست باشون برخورد کنه.....مثلا همین پر کردن دندون تا هفتصد هشتصد تومن شد برای ما.....سه چهار تا دندون برای بستگان پر کردن نزدیک 5 میلیون شد.........واقعا هر کی به کیه.
  • مدیر محتوی
   متاسفانه این مشکل همیشه بوده که هیچ دو مطب دندانپزشکی، حتی در کنار هم، قیمتهاشون مشابه نیست. یکی از اهداف مهرازکارت همین هست. یکسان سازی قیمتها در تمام مطبهای طرف قرارداد.
 17. سلام ببخشید شما تو شهر همدان نماینده ندارید؟
  • مدیر محتوی
   سلام. فعلا خیر.
 18. سلام خسته نباشید هزینه ترمیم دندان جلویی چقد میشه من از یه پزشک پرسیدم گف هردندون ۲۲۰تومن میشه قیمتاش همه جا اینطوریه؟؟؟
  • مدیر محتوی
   سلام. دندان جلویی چون زیبایی هم هست. باید ونیرکامپوزیت انجام بشه. که هزینه آن 327000 تومان هست.