تخفیف تزریق بوتاکس

 بوتاکس چیست؟

بوتاکس در واقع یک سم است که کاربرد درمانی آن از دهه۵۰ قرن بیستم و کاربرد زیبایی‌ آن از اواسط دهه ۸۰  شروع شد. بوتاکس در درمان بیماریهایی که به علت فعالیت زیاد و گرفتگی ماهیچه ها در چشم، صورت، گردن، حنجره، مری و اندامهاست، بکار می رود. در زیبایی‌ نیز برای از بین بردن چین و چروک هائی که به دلیل فعالیت بیش از حد ماهیچه‌ها بوجود آمده‌اند استفاده می شود.

چگونه تزریق بوتاکس در صورت می تواند چین و چروک را از بین ببرد؟

تمامی‌ حرکات صورت از جمله حرکات احساسی‌ و عاطفی توسط عضلاتی که درست زیر پوست قرار دارند انجام می شود. فعالیت و انقباض بیش از اندازه این عضلات باعث بوجود آمدن خطوطی در صورت می شود. کار بوتاکس از کار انداختن موقت این ماهیچه هاست.

تزریق بوتاکس بیشتر برای چه نواحی توصیه می شود؟

 با تزریق بوتاکس در پیشانی می توان خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد می شود (خط اخم) و خطوط عرضی پیشانی را برطرف کرد. بعلاوه خطوط ریز کنار چشم هم خیلی‌ خوب به این تزریق جواب می دهند. درصورتیکه روش تزریق صحیح باشد نتایج برای این نقاط بسیار درخشان و راضی‌ کننده است.

آیا می‌توان با تزریق بوتاکس به بالا بردن ابرو هم کمک کرد؟

بلی، چنانچه تزریق به روش خاصی‌ انجام شود، کناره های ابرو به سمت بالا میرود که البته این امر مطلوب بسیاری از افراد بخصوص خانم هاست.

آیا در گردن هم می‌توان از این دارو سود برد؟

ماهیچه نازکی بنام پلاتیسما به زیر پوست گردن می‌چسبد که به مرور زمان و با افزایش سنّ فعالیت و انقباضش بیشتر و ضخیمتر میگردد. این امر سبب بوجود آمدن خطوط برجسته ای در دوطرفه خط وسط گردن میشود و به فرد ظاهری مسن میدهد. تزریق بوتاکس در چند نقطه این ماهیچه باعث شل شدن آن و در نتیجه آزاد گردیدن پوست شده و گردن سفتتر و جوانتر به نظر میرسد.

آیا سن و جنسیت تاثیری در میزان اثرگذاری بوتاکس دارد؟

خیر. مصرف آن در سنین بالاتر از ۲۰ سال (به منظور زیبایی‌) مجاز است و زن و مرد نیز میتوانند ازآن استفاده کنند. تاثیر آن نیز در افراد مختلف مشابه است. تنها تعداد اندکی از افراد نسبت به این دارو مقاومت نشان می دهند و تاثیری بر آنان ندارد که این موضوع ربطی‌ به سن و جنسیت ندارد.

عوارض بوتاکس چیست؟

بعد از تزریق بوتاکس، گاهی متورم شدن، کبودی و خونمردگی گاهی دیده می شود که تا یک هفته خود به خود برطرف می گردد.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس:

جهت جذب بهتر بوتاکس توسط ماهیچه‌ها و جلوگیری از انتشار آن به نقاط مجاور بهتر است چند نکته رعایت شود:

  •  بمدت ۴ ساعت نباید دراز کشید.
  • روی محل تزریق را نباید ماساژ داد.
  • به مدت چند ساعت از کیسه یخ روی محل‌ تزریق استفاده شود.
  • نباید عضلاتی که در آنها تزریق شده را به طور ارادی منقبض کرد.

ماندگاری بوتاکس:

در واقع اثر گذاری بوتاکس ۳ تا ۷ روز بعد از تزریق آغاز می شود و در هفته ی دوم به اوج تاثیر گذاری خود می رسد. همانطور که می دانید تزریق بوتاکس نیاز به تمدید دارد، و زمان تمدید رابطه مستقیمی با نوع بوتاکس و نوع پوست بیمار دارد، بنابراین ماندگاری بوتاکس از ۴ ماه تا یک سال برآورد می شود.

 

تخفیف هزینه تزریق بوتاکس سال ۹۸

 هزینه تزریق بوتاکس هر نقطه از صورت، هزینه هر ویال، بسته به نوع مواد مصرفی

با مهراز کارت... ۲۸۰ هزار تومان الی ۳۲۰ هزار تومان

نظرات بسته شده اند.