خرید بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی می تواند راهی عالی برای کمک به پرداخت هزینه های مراقبت های دندانی شما و خانواده تان باشد. انواع مختلفی از طرح های بیمه دندانپزشکی با سطوح مختلف پوشش و حق بیمه وجود دارد، بنابراین مهم است که طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید…

جهت دریافت مشاوره درمانی رایگان ثبت نام نمایید!

  نکات مهم در انتخاب بیمه دندانپزشکی

  در اینجا برخی از عواملی که باید هنگام خرید بیمه دندانپزشکی در نظر بگیرید آورده شده است:

  نوع پوشش بیمه:

  بیمه پیشگیرانه: این نوع بیمه هزینه معاینات، پاکسازی ها و اشعه ایکس را پوشش می دهد.

  • بیمه ترمیمی:

  این نوع بیمه هزینه پر کردن، روکش و سایر درمان های ترمیمی را پوشش می دهد.

  • بیمه ارتودنسی:

  این نوع بیمه هزینه بریس و سایر درمان های ارتودنسی را پوشش می دهد.

  • بیمه جامع:

  این نوع بیمه ترکیبی از پوشش پیشگیرانه، ترمیمی و ارتودنسی را پوشش می دهد.

  البته شما با داشتن بیمه مهراز میتوانید همه موارد را در اختیار داشته باشید.

  سقف تعهدات:

  سقف تعهدات حداکثر مبلغی است که شرکت بیمه در یک دوره زمانی خاص برای مراقبت های دندانی شما پرداخت می کند. اما شما با داشتن بیمه مهراز مشمول هیچ گونه سقف و محدودیتی نخواهید بود.

  دوره انتظار:

  دوره انتظار مدت زمانی است که شما باید قبل از واجد شرایط شدن برای پوشش کامل بیمه منتظر بمانید. که در این مورد هم شما پس از ثبت نام برای بیمه مهراز میتوانید بلافاصله از خدمات درمانی آن استفاده نمایید.

  شبکه ارائه دهندگان:

  برخی از طرح های بیمه دندانپزشکی فقط خدمات ارائه دهندگان داخل شبکه را پوشش می دهند. اگر ترجیح می دهید به دندانپزشک خاص خود مراجعه کنید، مطمئن شوید که طرحی را انتخاب کنید که او را در شبکه خود داشته باشد.

  حق بیمه:

  هزینه بیمه دندانپزشکی می تواند بسته به نوع پوشش، سقف تعهدات، فرانشیز، دوره انتظار و سایر عوامل به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  خرید بیمه دندانپزشکی مهراز

  بیمه مهراز برای راحتی مشتریان و دسترسی سریعتر هنگام ثبت نام سه روش بسیار در دسترس و اسان را در اختیار آنها قرار داده است:

  خرید از طریق تماس:

  شما میتوانید از طریق برقراری تماس با مشاورین مهرازکارت از شرایط و خدمات بیمه مطلع شوید. و در صورت رضایت با ارائه اطلاعات به مشاور، در کمترین زمان ممکن بیمه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

  خرید از طریق سایت:

  شما میتوانید با مراجعه به سایت مهراز کارت و پس از خواندن شرایط و مقررات آن اقدام به پر کردن فرم ثبت نام به صورت آنلاین کرده و پس از وارد کردن اطلاعات در مدت زمان کوتاهی کارت خود را تحویل بگیرید.

  خرید حضوری:

  در صورت تمایل میتوانید با مراجعه به مراکز مهراز اقدام به تهیه این کارت در شهر خود نمایید. از مزایای تهیه کارت به صورت حضوری میتوان به این موضوع اشاره کرد که شما پس از ارائه اطلاعات به مشاورین مهراز میتوانید بلافاصله در همان مرکز کارت خود را تحویل گرفته و اقدام به درمان نمایید.

  صرفه جویی در هزینه بیمه دندانپزشکی

  از خدمات پیشگیرانه استفاده کنید:

  معاینات و تمیز کردن‌های منظم دندان می‌تواند به شما در جلوگیری از مشکلات دندانی جدی و پرهزینه در آینده کمک کند.

  دندانپزشک خود را در شبکه پیدا کنید:

  اکثر بیمه‌های دندانپزشکی تخفیف‌هایی را برای خدمات ارائه شده توسط دندانپزشکان در شبکه ارائه می‌دهند.

  در مورد گزینه‌های پرداخت خود بپرسید:

  برخی از شرکت‌های بیمه تخفیف‌هایی را برای پرداخت حق بیمه به صورت سالانه یا به صورت یکجا ارائه می‌دهند.

  نکات مهم قبل از خرید بیمه دندانپزشکی

  • قبل از خرید بیمه دندانپزشکی، حتما با دندانپزشک خود صحبت کنید تا ببینید چه نوع پوششی را توصیه می کند.
  • نظرات شرکت های بیمه مختلف را مقایسه کنید تا بهترین نرخ و پوشش را پیدا کنید.
  • مطمئن شوید که طرحی را انتخاب کنید که نیازهای فعلی و آینده شما را پوشش دهد.
  • بخاطر داشته باشید که بیمه دندانپزشکی جایگزین مراقبت های دندانی پیشگیرانه منظم نیست.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید. همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  تخفیف دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .