بیمه دندانپزشکی برای کامپوزیت دندان

بیمه دندانپزشکی برای کامپوزیت دندان

بیمه دندانپزشکی برای کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان چیست ؟ آیا بیمه دندانپزشکی شامل بیمه دندانپزشکی می شود؟ ایا کامپوزیت دندان عوارضی هم دارد؟ طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟ تمام این سوالات از جمله مسائلی است که برای بسیاری از افراد وجود دارد که در این مطلب تمامی این سوالات را پاسخ می دهیم.

کامپوزیت دندان چیست ؟

ونیر کامپوزیت دندانی یا همان کامپوزیت دندانی یک روش است برای اصلاح فرم دندان ها، برطرف کردن دو رنگ شدن دندان ها، ترمیم دندان های شکسته ، اصلاح لب پر شدن دندان ها، مرتب کردن دندان ها با فاصله های نا متناسب، ترمیم ترک های دندان ، اصلاح بهم ریختگی های جزئی دندان ها که همرنگ دندان نیز می باشد.کامپوزیت دندان از جنس پلیمر است. به همین جهت در سطح جهانی به نام لمینت شناخته می شود. که برای ترمیم های پلاستیکی و یا رزینی مورد استفاده می باشد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

انواع کامپوزیت های دندان

بیشتر برای زیبایی دندان ها استفاده می شود. از ویژگیهای ونیر کامپوزیت به شرح زیر می باشد:

1- مقدار عبور نور
2- میزان براق شدن سطح
3- مقدار رنگ پذیری

در واقع ماهیت کامپوزیت پلیمر می باشد. که تا حدودی در طول زمان رنگ آن تغییر پذیر می باشد. کامپوزیت دندانی جزو مواردی است که در خدمات بیمه دندانپزشکی قرار دارد.

مقایسه بریج و ایمپلنت دندان

تفاوت بین لمینت کامپوزیت خوب و لمبنت کامپوزیت بد

درمان دندان ها با ونبر کامپوزیت از پر طرفدار ترین درمان ها در دندانپزشکی می باشد. این روش هم برای دندانپزشکان و هم برای بیماران و مراجعه کنندگان مورد پسند و مطلوب می باشد.

برای آنکه بدانیم کدام کامپوزیت خوب و کدام کامپوزیت بد و نامناسب است در اینجا به توضیح آن ها می پردازیم:

1- قبل از آنکه به دندانپزشکی مراجعه کنید نمونه کارهای کامپوزیتی قبل او را حتما ببینید.
2- اینکه مارک و برند کامپوزیت چندان اهمیت ندارد.بنابراین در زمان انتخاب کامپوزیت نوع برند را مبنای انتخاب قرار ندهید.

بیمه دندانپزشکی برای روکش دندان

عوامل مهم در انتخاب کامپوزیت

1- مهارت و تجربه دندانپزشک زیبایی
دندانپزشکی علاوه بر پزشکی نوعی هنر نیز می باشد. که با علم آمیخته شده است. دندانپزشکی که سالها برای درمان دندانهای خود نزد او می رفتید حتما از عملکرد درمانی او راضی بودید که سالها او را انتخاب کرده اید. ولی الزاما در کار زیبایی تبحر ندارد. لازم است. برای کامپوزیت دندانی بهتر است دندانپزشکی را انتخاب کنید که در زمینه هنر دندانپزشکی نیز متبحر باشد.یکی از خدماتی که در بیمه دندانپزشکی ارائه می شود کامپوزیت دندانی است.

2- نوع کارکردن دندانپزشک
دندانپزشکان برای خدمات زیبایی دندان ها به مدت 30 تا 45 دقیقه وقت می گذارند. این پروسه برای هر عدد از دندان ها می باشد . بنابراین برای کامپوزیت لمینت ده دندان حداقل شش تا هفت ساعت زمان لازم دارد. که این مدت زمان می تواند عارضه هایی مانند دیسک گردن و یا دیسک کمر را برای دندان پزشکان به وجود اورد. که یکی از دلایل قیمت بالای کامپوزیت دندان ها خدمات حرفه ای دندانپزشک می باشد.

کامپوزیت زیبایی دندان | ونیر کامپوزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.