تخفیف لیزر موهای زائد

 آیا لیزر موهای زائد به بدن آسیب می رساند؟

بعضی از مراجعین از لیزر به دلایل مختلف مخصوصا عدم اطلاع وآگاهی از ماهیت لیزر می ترسند و فکر می کنند شاید لیزر برای بدنشان بعدا عوارضی را ایجاد کند، توجه داشته باشید که لیزر در واقع طیف خاصی از نور است که تقویت شده و مثلا در لیزر موهای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳ میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند و فقط به ریشه برخورد می کند و ریشه مو را تخریب می کند و به بافت های مجاور هیچ آسیبی نمی رساند.

در حین کار با لیزر در برخی از مراجعین که تراکم موهای زائدشان زیاد است و موهای تیره وضخیمی هم دارند ممکن است فرد احساس درد و سوزش ( هنگام کار با لیزر ) کند. در این موارد مراجعه کننده باید کرم بی حسی لیدوکایین ۵ درصد نیم ساعت قبل از لیزر بصورت یک لایه ضخیم بمالد که با این کار دیگر مراجعه کننده درد و سوزش هنگام لیزر نخواهد داشت.

تاثیر لیزر بر موهای زائد چگونه است؟

اولین اثر لیزر برروی موهای زائد دو هفته بعد از لیزر درمانی است و تا دو هفته اول، مراجعه کننده هیچ اثری را نمی بیند، بعد از دو هفته موهای لیزر شده سست و نازک تر می شود و رشدشان هم کمتر میشود و هر بار که لیزر تکرار می شود تراکم موهها هم کمتر میشود تا اینکه بالاخره اکثر موهای زائد ( ۸۰ تا ۱۰۰ درصد ) از بین می روند.

چند توصیه مهم بعد از انجام لیزر:

  1. در فواصل لیزر درمانی ( ۴ تا ۶ هفته یک بار ) به بیمار توصیه میشود که موهها را سطحی شیو کند ( با تیغ یا ریش تراش)

توصیه اکید پزشک معالج اینست که درفواصل لیزر خصوصا در ۴ ماه اول شروع لیزر موهای زائد از کندن موها از ریشه مثل بند انداختن یا اپیلاسیون پرهیز کند چرا که کندن مو از ریشه با بند یا موچین یا کرم های موبر باعث میشود ریشه موها خراب شود و تاثیر لیزر درمانی کمتر می شود.

  1. توصیه دیگر اینکه مراجعه کننده در فواصل لیزر از آفتاب برای جلوگیری از لک پرهیز کند و از سولاریم استفاده نکند.  مرتب صبح و ظهر نیم ساعت قبل از بیرون رفتن از ضدآفتاب استفاده کند هر چند احتمال لک بعد از لیزر با وجود لیزرهای جدید نادر است و البته این توصیه در مورد تمام انواع لیزرها در درمان ضایعات مختلف صادق است ( استفاده مناسب از ضد آفتاب)
  • به خاطر داشته باشید که هیچ لیزری روی موهای سفید اثر ندارد.

 

تخفیف لیزر موهای زائد سال ۹۸

قیمت لیزر کل بدن (هر جلسه) ............ با مهراز کارت ۵۵۰ هزار تومان

قیمت لیزر موهای صورت (هر جلسه) .............  با مهراز کارت ۸۰ الی ۱۰۰ هزار تومان

نظرات بسته شده اند.