پزشک پوست و مو در تهران و البرز

اگر شما با مشکلاتی نظیر پوست و مو رو به رو هستید میتوانید با گرفتن وقت رزو از متخصصان پوست ما در تهران که در مراکز پوست و مو، زیبایی مهراز کارت مستقر هستند به نتیجه ای مطلوب در این زمینه برسید.

مراکز پوست و مو ، زیبایی مهرازکارت در تمامی مناطق استان تهران و البرز با تجهیزات به روز، آماده خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیز می باشد.

مشاهده هزینه جراحی زیبایی بینی توسط متخصص

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

✔️مشاوره رایگان مهراز کارت

  بهترین متخصص پوست ، مو و زیبایی در تهران

  ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
  1دکتر اکرم انجرانیشهرک اکباتان- فاز 1 – بلوار اصلی- روبروی مخابرات- برج سبز
  2دکتر سیما یثریفلکه اول تهرانپارس- خ 144 شرقی (بابا یوسفی)
  3دکتر مریم زرندشهریار- ابتدای خیابان ولیعصر- مجتمع ناز

  بهترین متخصص پوست ، مو و زیبایی در کرج

  ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
  1دکتر هدی موذن جمشیدیسه راه گوهردشت- برج ققنوس
  2دکتر اکرم سلطان زادهکرج- گوهردشت- نبش سوم غربی- مجتمع گوهرشاد
  3کلینیک زیبایی بهتافلکه اول گوهردشت-خ مطهری-فروردین جنوبی-کوی اتحاد-روبروی مسجد الرحمن
  4کلینیک دکتر حمیدرضا خسرویطالقانی جنوبی-کوچه قیام-جنب بانک اقتصاد نوین-ساختمان گلها-ط7
  5کلینیک زیبایی نوین لوتوس (تمامی خدمات زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی توسط دکتر محمد مهدی بیکایی)کرج- گوهردشت- خیابان سوم شرقی- فاز یک- مجتمع تجاری اداری لیدوما

  دکتر پوست در تهران

  همانطور که میدانید انتخاب دکتر پوست بسیار حیاتی میباشد. از انجایی که پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، پس باید پزشک و دکتر خود را با تمام دقت و حساسیت انتخاب کنید. خود را ملزم بدانید که به دکتر فوق تخصص پوست مراجعه کنید. شما میتوانید به راحتی به پزشکان مهراز کارت و مراکز طرف قرارداد ما مراجعه کنید.

  دندانپزشک متخصص در مشهد

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .