تماس با مهراز کارت

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا تهیه بیمه دندانپزشکی مهراز با شمار ه تلفن های زیر در تماس با مهراز کارت همراه شوید.

📍 آدرس دفتر مرکزی تهران

تهران، میدان توحید، خ ستارخان

خ باقرخان، پلاک ۹۹، طبقه ۵، واحد۹

تلفن : ۱۴ – ۰۲۱۶۶۵۷۵۰۱۲

تلفن : ۰۲۱۹۱۰۷۶۵۱۰

فکس : ۰۲۱۶۶۹۴۶۲۷۰

info@mehrazcard.com

📍 آدرس نمایندگی البرز

البرز، میدان کرج، خیابان شهید بهشتی

خیابان سردار حنیفه (شهربانی سابق)

پلاک ۲۱، طبقه ۲، واحد۲

تلفن : ۳۲۴۰۰۰۲۹-۰۲۶

فکس : ۰۲۶-۳۲۲۶۲۷۹۸

info@mehrazcard.com

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

تماس با مهراز کارت

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

ارسال پیام جهت تماس با مهراز کارت

لطفا پیام و اطلاعات خود را وارد نمایید …

    تماس با مهراز کارت و ثبت نام مشاوره رایگان

    در تماس با مهراز کارت جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام و شیوه فعالیت بیمه دندانپزشکی مهراز با ما همراه باشید.

    .

    دریافت مشاوره رایگان درمانی

    .