کارت تخفیف دندانپزشکی

سلامت دهان و دندان از ارکان اصلی سلامتی کلی بدن است. معاینات و مراقبت‌های منظم دندانپزشکی برای پیشگیری از بیماری‌های لثه، پوسیدگی دندان و سایر مشکلات دهان و دندان ضروری است. با این حال، هزینه خدمات دندانپزشکی می‌تواند برای بسیاری از افراد  سنگین باشد. در اینجا، کارت تخفیف دندانپزشکی به عنوان راه حلی ایده‌آل برای این مشکل معرفی می‌شود. این کارت‌ها به شما امکان می‌دهند تا از خدمات دندانپزشکی با تخفیف‌های قابل توجه در مراکز درمانی طرف قرارداد  برخوردار شوید.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید…

جهت دریافت مشاوره درمانی رایگان ثبت نام نمایید!

  چرا باید از کارت تخفیف دندانپزشکی استفاده کرد؟

  استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی مزایای متعددی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  1. کاهش هزینه‌ها:

  خدمات دندانپزشکی، به ویژه خدمات تخصصی، می‌توانند بسیار پرهزینه باشند. کارت تخفیف دندانپزشکی به شما این امکان را می‌دهد که از تخفیف‌های قابل توجهی برای این خدمات در مراکز طرف قرارداد  برخوردار شوید. و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

  1. دسترسی آسان به خدمات:

  کارت‌های تخفیف دندانپزشکی با  ارائه  طیف  گسترده‌ای از خدمات  تخفیف‌دار در مراکز طرف قرارداد، دسترسی به  مراقبت‌های با کیفیت دندانپزشکی را برای شما آسان ‌تر می‌کنند. شما می‌توانید به راحتی در نزدیکی محل  سکونت یا کار خود مرکز مورد نظر را پیدا کنید. و از خدمات آن با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

  1. تنوع خدمات:

  این کارت‌ها  معمولاً  شامل تخفیف برای خدمات مختلف دندانپزشکی از جمله معاینات، جرم‌گیری، پر کردن، عصب‌کشی،  ایمپلنت، ارتودنسی و خدمات زیبایی دندان هستند. بنابراین، با داشتن یک کارت تخفیف می‌توانید نیازهای متنوع دندانپزشکی  خود را با قیمت مناسب برآورده کنید.

  1. صرفه‌جویی در زمان:

  با  استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی نیازی به جستجوی مراکز ارائه دهنده خدمات تخفیف‌دار نیست. و می‌توانید به راحتی به  خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. این موضوع در صرفه‌جویی زمان شما بسیار موثر خواهد بود.

  1. برنامه‌های متنوع:

  کارت‌های تخفیف دندانپزشکی در طرح‌ها و سطوح پوشش مختلف ارائه می‌شوند. تا نیازها و بودجه شما را برآورده کنند. شما  می‌توانید با توجه به نیازها و میزان استفاده خود از خدمات دندانپزشکی، مناسب‌ترین طرح را انتخاب کنید.

  1. کیفیت خدمات:

  مراکز طرف قرارداد با ارائه دهندگان کارت‌های تخفیف  دندانپزشکی معمولاً از بهترین دندانپزشکان و متخصصان این حوزه استفاده می‌کنند تا خدمات باکیفیتی را به شما ارائه  دهند.

  1. پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

  ارائه دهندگان کارت‌های تخفیف دندانپزشکی معمولاً خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروشی نیز به شما ارائه می‌دهند تا در  صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید از کمک و راهنمایی آنها بهره‌مند شوید.

  کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  شما میتوانید با دریافت کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز از ۵۰ درصد کاهش هزینه واقعی بهره مند شوید. همچنین میتوانید با دارا بودن این کارت در سراسر کشوراز خدمات بهره مند شده و با مراجعه به مراکز مهراز و یا مراکز طرف قرار داد از مزایای آن در زمینه دندانپزشکی و زیبایی بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای این کارت تخفیف علاوه بر دسترسی راحت این است که شما میتوانید بی سقف و مرز از آن استفاده کنید.

  با  وجود این همه مزایا، استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی را می‌توان یک انتخاب بسیار مناسب و به صرفه برای  تمام  فرادی دانست که به سلامت  دهان و دندان خود اهمیت میدهند.

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  کارت تخفیف برای خدمات زیبایی

  شما میتوانید برای انجام خدمات زیبایی خود از جمله تزریق ژل و بوتاکس، برداشتن خال و ….از این کارت تخفیف استفاده کنید. زیرا در صورت دارا بودن این کارت میتوانید هزینه های زیبای خود را تا ۳۰ درصد کاهش دهید وبا اطمینان کامل از روند صحیح درمان خود به مراکز مهراز مراجعه کنید.

  انتخاب کارت تخفیف دندانپزشکی مناسب

  نیازهای خود را ارزیابی کنید:

  به این موضوع فکرکنید که چه نوع خدماتی را نیاز دارید وچه میزان از تخفیف برای شما  مهم است.

  مراکز طرف قرارداد را بررسی کنید:

  اطمینان حاصل کنید که این کارت در مراکز دندانپزشکی مورد نظر شما معتبر است.

  هزینه و شرایط را مقایسه کنید:

  قبل  از  خرید  کارت، طرح‌ها و سطوح پوشش مختلف را با هم مقایسه کنید.

  نظرات دیگران را بخوانید:

  نظرات کاربران دیگر را در مورد کارت‌های مختلف تخفیف دندانپزشکی بخوانید.

  چرا باید از کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز استفاده کرد؟

  در اخر همانطور که گفته شد شما میتوانید از سراسر کشور به مراکز مهراز دسترسی داشته باشید و از مزایای آن از جمله تخفیف ۵۰ درصدی، پزشکان مجرب و متخصص و خدمات آن بصورت نامحدود استفاده نمایید.

  همچنین شما با دارا بودن این کارت میتوانید کلیه خدمات زیبایی خود را با ۳۰ تخفیف واقعی انجام دهید. البته قبل از انجام خدمات دندانپزشکی و زیبایی مشاورین با شما تماس گرفته و علاوه بر راهنمایی به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهند بود.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .