مزایای مهراز کارت

از جمله مشکلاتی که در شهرهای بزرگ وجود دارد، بالا بودن هزینه مواد دندانپزشکی و دستمزد دندانپزشکان در مطبها و کلینیک ها می باشد. که متاسفانه باعث می شود افراد کمتر بتوانند به سلامت دهان و دندان خود توجه کنند. در راستای پر کردن این خلا، مهراز کارت کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی، خدمات زیبایی دندانها و طرح لبخند را با کسر 50% هزینه ها در استان تهران و حومه و استان البرز و همچنین در رشت و مشهد ارائه مینماید.
یکی از آفرهای ویژه که مهراز کارت برای مشترکین خود در نظر گرفته است، پرداخت اقساطی برخی هزینه های دندانپزشکی مانند ارتودنسی و ایمپلنت است. از آنجائیکه ایمپلنت و ارتودنسی دارای هزینه زیادی هستند، مهرازکارت با هدف آسان کردن پرداخت هزینه ها توسط عموم مردم، این امکان را فراهم کرده که مشترک بتواند هزینه درمان را به صورت چند قسط در طی دوره درمان پرداخت کند.

تا آنجائیکه می دانید، هیچ بیمه ای در ایران خدمات پوست و مو، و جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهد. ولی در جامعه امروز، توجه به زیبایی یک نیاز محسوب می شود.
مهراز کارت با درنظر گرفتن این نیاز مردم جامعه،گامی بزرگ برای کاهش 30 درصدی هزینه های مربوط به زیبایی برداشته است.

مراکز طرف قرارداد با مهرازکارت، همگی مطبها و کلینیک های خصوصی، با دستگاههای مجهز و به روز هستند. مراکز درمانی، از نظر رعایت بهداشت، و تمیز بودن محیط مطب، در سطح عالی هستند. پزشکان مطبها استانداردهای لازم را هنگام درمان رعایت کرده و از نظر مواد مصرفی برای بیمار، هیچ تفاوتی بین بیمار آزاد و بیمار دارنده مهراز کارت وجود ندارد. کلیه پزشکان دارای پروانه مطب، و دارای تجربه، تبحر و سابقه درخشان در کار خود هستند. خوش برخود بودن پزشک و منشی، رعایت زمان نوبت دهی به بیماران، امکانات آپدیت مطبها از دیگر ویژگی های مطبهای طرف قرارداد با مهراز کارت است.

مراکز درمانی طرف قرارداد با مهراز در مناطق مختلف استان تهران و البرز (شمال شهر، جنوب، شرق، غرب)، و حومه تهران به صورت پراکنده انتخاب شده اند، تا در هر محله از استان تهران و البرز و همچنین در شهر رشت و مشهد حداقل یک مرکز درمانی وجود داشته باشد تا مشترک بتواند به هنگام استفاده از خدمات، به
نزدیک ترین مرکز مراجعه کند.

یکی از مزایای عالی که مهرازکارت برای مشترکین در نظر گرفته این است که تا زمانی که مهرازکارت وی اعتبار دارد، می تواند بدون هیچ محدودیت و سقفی از خدمات درمانی استفاده کند.

تمامی استخرهای طرف قرارداد با مهراز کارت، دارای مجوزهای لازم مرتبط با تمیزی آب استخر و محیط استخر هستند. استخرها دارای امکانات تفریحی کاملا استاندارد نظیر سونا، جکوزی، سرسره های آبی و … هستند. تایم ورود و خروج به سانس های استخر و مدت زمان استفاده، کاملا منظم و تحت کنترل است.
دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.