مزایای مهراز کارت

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است! همه ما میدانیم که بیمه ها از خدمات زیبایی پشتیبانی نمیکنند اما از مزایای مهراز کارت این است که تنها بیمه دندانپزشکی است که علاوه بر خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی از خدمات پوست و مو و … هم حمایت مینماید.

کاهش ۵۰% هزینه ها از مزایای مهراز کارت

از جمله مشکلاتی که در شهرهای بزرگ وجود دارد. بالا بودن هزینه مواد دندانپزشکی و دستمزد دندانپزشکان در مطبها و کلینیک ها می باشد. که متاسفانه باعث می شود افراد کمتر بتوانند به سلامت دهان و دندان خود توجه کنند. در راستای پر کردن این خلا، مهراز کارت کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی، خدمات زیبایی دندانها و طرح لبخند را با کسر 50% هزینه ها در شهرهای سراسر کشور ارائه مینماید.

امکان پرداخت اقساطی از مزایای مهراز کارت

یکی از امکانات ویژه که مهراز کارت برای مشترکین خود در نظر گرفته است. پرداخت اقساطی برخی هزینه های دندانپزشکی مانند ارتودنسی و ایمپلنت است.
از آنجائیکه ایمپلنت و ارتودنسی دارای هزینه زیادی هستند. مهرازکارت با هدف سهولت در پرداخت هزینه ها توسط عموم مردم، این امکان را فراهم نموده. که مشترکین بتوانند هزینه درمان را به صورت چند قسط در طی دوره درمان پرداخت نمایند.

ارائه خدمات زیبایی

تا آنجائیکه می دانید، هیچ بیمه ای در کشور خدمات پوست و مو، و جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهد. ولی در جامعه امروز، توجه به زیبایی یک نیاز محسوب می شود.
مهراز کارت با درنظر گرفتن این نیاز مردم جامعه، گامی بزرگ جهت کاهش 30 درصدی هزینه های مربوط به زیبایی برداشته است.

ارائه خدمات با کیفیت

مراکز طرف قرارداد با مهرازکارت، همگی مطبها و کلینیک های خصوصی، با دستگاههای مجهز و به روز هستند.
مراکز درمانی، از نظر رعایت بهداشت، و تمیز بودن محیط مطب، در سطح عالی هستند.
پزشکان مطبها استانداردهای لازم را هنگام درمان رعایت کرده. و از نظر مواد مصرفی برای بیمار، هیچ تفاوتی بین بیمار آزاد و بیمار دارنده مهراز کارت وجود ندارد.
کلیه پزشکان دارای پروانه مطب، و دارای تجربه، تبحر و سابقه درخشان در حرفه خود هستند.
خوش برخود بودن پزشک و منشی، رعایت زمان نوبت دهی به بیماران، امکانات به روز رسانی مطبها از دیگر ویژگی های مطبهای طرف قرارداد با مهراز کارت میباشد.

امکان مراجعه به نزدیک ترین مرکز

مراکز درمانی طرف قرارداد با مهراز در شهرهای مختلف سراسر کشور به صورت پراکنده انتخاب شده اند. تا در هر زمان و مکان حداقل یک مرکز درمانی وجود داشته باشد تا مشترک بتواند در صورت نیاز به استفاده از خدمات، به
نزدیک ترین مرکز مراجعه نماید.

استفاده از خدمات بدون محدودیت

یکی از مزایای عالی که مهراز کارت برای مشترکین خود در نظر گرفته این است که تا زمانی که مهراز کارت وی اعتبار دارد. می تواند بدون هیچ محدودیت و سقفی از خدمات درمانی استفاده نماید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

کارت تخفیف دندانپزشکی

از مزایای مهراز کارت این است که شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته. و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

50% کاهش هزینه واقعی از مزایای مهراز کارت

حتما برای شما هم پیش آمده. که در راستای تحقیق و انتخاب یک بیمه دندانپزشکی خوب و معتبر دچار سردرگمی شده اید! چرا که در ابتدا با شعارهای تبلیغاتی و درصد تخفیف های چشمگیر مواجه شدید. اما در حوزه انجام درمان امکان استفاده از آنها را نداشته اید! ضروری است بدانید بیمه دندانپزشکی مهراز ضمانت تقبل 50% از کلیه هزینه های درمانی و زیبایی شما را ارائه خواهد داد.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده. و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هر هزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

از مزایای مهراز کارت، تکمیلی بودن آن است!

بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز به معنای واقعی، تمامی هزینه های حوزه دندان و زیبایی پوست و مو را برای شما زیر نظر بهترین و مجرب ترین متخصصین و در مراکز به روز و مجهز تامین خواهد نمود.

مزایای مهراز کارت

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی از دیگر مزایای مهراز کارت

جهت مشاهده تعرفه تخفیف دندانپزشکی کلیک کنید.

مشاهده تعرفه ها

مشاهده مراکز درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.