دندانپزشکی ارزان را با ما تجربه کنید!

مهراز کارت با ارائه خدمات دندانپزشکی ارزان کلیه هزینه های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی شما را 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه های دندانپزشکی سال جاری را مشاهده نمائید.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف عصب کشی کلیک کنید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  دندانپزشکی ارزان با مهراز کارت

  بیمه دندانپزشکی مهراز به شما کمک میکند تا با مناسب ترین هزینه ها از بالاترین کیفیت جهت امور درمانی و زیبایی پزشکی خود استفاده نمائید. همچنین میتوانید با مراجعه به نزدیک ترین مراکز طرف قرارداد مهراز در زمان و هزینه های رفت و آمد خود نیز صرفه جویی کنید.

  تعرفه دندانپزشکی عمومی ارزان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1معاینه توسط دندان پزشک عمومی70/000رایگان
  2ست یکبار مصرف80/00040/000
  3پانسمان80/00040/000

  تعرفه عصب کشی ارزان دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1عصب کشی هر کانال1/500/000750/000
  2عصب کشی دندان شماره 7 هر کانال1/700/000850/000
  3پالپوتومی بزرگسال780/000390/000
  4پین داخل کانال هر عدد750/000350/000

  بیمه دندان

  امروزه که با افزایش هزینه های خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی روبرو هستیم ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که از مشکلات دهان و دندان رنج ببرید ولی هزینه های بالای آن مانع مراجعه شما به مطب های دندانپزشکی شود.

  پس شاید بهتر باشد با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی معتبر و با کیفیت برای خود و خانواده تان از این مانع عبور کرده و بار دیگر سلامت و زیبایی دهان و دندان خود را بازیابید.

  چرا مهراز کارت؟

  کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با داشتن سابقه ای درخشان شما را به مجهزترین مراکز درمانی و زیبایی دعوت کرده و با پرداخت فقط نیمی از هزینه های تعرفه آزاد درمانی، با دندانپزشکی ارزان پذیرای شما خواهد بود.

  مشاهده هزینه ویزیت پزشک زنان توسط متخصص

  مزایای مهراز کارت چیست؟

  • درصد تخفیف های بسیار بالا
  • امکان انتخاب نزدیک ترین مطب به محل سکونت خود
  • فعال سازی اشتراک و عضویت در کمتر از 24 ساعت
  • عدم وجود سقف و محدودیت­ در استفاده از مهرازکارت
  • عدم اعمال تبعیض از سمت پزشکان بین بیماران مختلف
  • همکاری با پزشکان متخصص و متبحر
  • مجهز به جدیدترین تجهیزات علم دندانپزشکی روز دنیا

  کاهش 50 درصدی هزینه های دندانپزشکی با کارت اقتصادی دندانپزشکی مهراز

  دندانپزشکی ارزان را با مهراز کارت تجربه کنید!

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  تخفیف دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

  دندانپزشکی ارزان با تخفیف 

  با مراجعه به دندانپزشکی ارزان زیر نظر کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید بهترین خدمات درمانی و زیبایی را با نازل ترین قیمت دریافت نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .