قیمت عصب کشی دندان با مهرازکارت

آیا میدانید با داشتن بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید قیمت عصب کشی دندان و همچنین پر کردن دندان های خود را 50% کاهش دهید؟؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه در ادامه با ما همراه باشید…

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  عصب کشی دندان

  توصیه هایی درباره عصب کشی دندان بشنوید: ?

  مطالعه درباره علائم به عصب رسیدن دندان جلو و همچنین مراقبت های بعد از عصب کشی

  عمر دندان عصب کشی شده معمولا چقدر است؟

  بررسی علائم عصب کشی ناموفق

  هزینه عصب کشی دندان و پر کردن با مهراز کارت چقدر است؟

  آیا میدانید عصب کشی دندان چهار کاناله با مهراز کارت 50% کاهش هزینه دارد!؟

  عصب کشی دندان و روکش با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر هزینه دارد؟

  عصب کشی چیست؟

  عصب کشی دندان (Root Canal) یک پروسه دندانپزشکی است که شامل از بین بردن بخش داخلی و نرم دندان یا پالپ (pulp) است. پالپ از اعصاب، بافت همبند و عروق خونی ساخته شده است که به رشد دندان کمک می‌کند. در بیشتر موارد، بهترین متخصص عصب کشی در تهران این امر را تحت بی حسی موضعی انجام خواهد داد.

  در شرایطی که پالپ دندان مرده باشد یا کاملا عفونی شده باشد، دندان را روت کانال می کنند. روت کانال یعنی حذف کامل پالپ دندان هم در بخش تاج و هم در بخش ریشه آن.

  انجام عصب کشی دندان در خانه چگونه است؟ پر کردن دندان جلو با مواد سفید چگونه انجام میشود؟

  هزینه عصب کشی دندان دو کاناله و عصب کشی دندان عفونی چگونه انجام میشود؟

  مراحل درمان ریشه دندان

  مرحله اول: برداشتن پوسیدگی های دندان و ایجاد دسترسی به پالپ دندان

  مرحله دوم: برداشتن پالپ آسیب دیده دندان و شستشوی کانال های داخل ریشه از عفونت ها

  مرحله سوم: پر کردن بخش داخلی دندان شامل بخش خالی پالپ و کانالهای دندان، و در نهایت ترمیم تاج دندان درمان شده.

  درمان سریع دندان درد چگونه است؟ پر کردن دندان با سرامیک چه مزایا و معایبی دارد؟

  آموزش مراقبت بعد از پر کردن دندان

  بیمه دندانپزشکی برای عصب کشی

  همه ما میدانیم که امروزه هزینه های دندانپزشکی بسیار بالاست اما آیا میدانید بیمه دندانپزشکی برای عصب کشی و سایر خدمات دندانپزشکی میتواند شما را در تامین هزینه های گزاف دندانپزشکی یاری نماید؟

  هزینه عصب کشی دندان با بیمه چگونه است؟ آموزش عصب کشی دندان مناسب چه کسانی است؟

  شما با داشتن مهراز کارت میتوانید تمامی هزینه های دندانپزشکی خود اعم از عصب کشی دندان و کشیدن دندان را نصف کنید!!!

  همچنین عوارض عصب کشی دندان را مطالعه نمائید…

  هزینه عصب کشی دندان عقل

  قیمت عصب کشی دندان و روکش

  همانطور که میدانید اگر دندانی دچار پوسیدگی شدید شود و نیاز به درمان ریشه پیدا کند پس از این مرحله نیاز به روکش دارد تا زیبایی سابق را به دست آورد. جهت کاهش هزینه عصب کشی و روکش با مهراز کارت همراه شوید…

  عصب کشی دندان چقدر طول میکشد ؟

  هزینه عصب کشی دندان شماره 7

  توجه داشته باشید که هزینه عصب کشی دندان شماره 7 کمی بالاتر از هزینه عصب کشی دیگر دندانهاست به دلیل اینکه نسبت یه عصب کشی دیگر دندانها مقداری دشوار تر و حساس تر خواهد بود. ولی نگران نباشید زیرا کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز همه هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی شما را 50% کاهش میدهد.

  عوارض پر کردن دندان بدون عصب کشی جیست؟ کاهش هزینه عصب کشی دندان و روکش با کارت پزشکی مهراز

  هزینه عصب کشی و پر کردن دندان

  هزینه درمان ریشه دندان شماره 7، کمی بیشتر از قیمت درمان ریشه دندانهای دیگر است. و دلیل آن این است که دندان شماره 7 عقب ترین دندان در دهان است و از آنجایی که دسترسی به آن سخت تر بوده و دندانپزشک نیاز به صرف دقت و زمان بیشتر دارد، هزینه دستمزد دندانپزشک بیشتر می شود.

  نرخ عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی کلیک کنید. جراحی و کشیدن ریشه دندان شکسته توسط متخصص

  عصب کشی دندان

  آخرین تعرفه عصب کشی دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1عصب کشی هر کانال1/500/000750/000
  2عصب کشی دندان شماره 7 هر کانال1/700/000850/000
  3پالپوتومی بزرگسال780/000390/000
  4پین داخل کانال هر عدد750/000350/000

  عصب کشی دندان و پر کردن با داشتن مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

  انواع روکش دندان عصب کشی شده با کاهش هزینه 50 درصدی مهراز کارت

  روش های مقابله با ترس از عصب کشی دندان

  عصب کشی دندان نیش چگونه انجام میشود؟

  داروی گیاهی برای کشتن عصب دندان چیست؟

  آموزش مراقبت های بعد از عصب کشی و پانسمان دندان

  آیا میدانید عوارض عصب کشی دندان عفونی چیست؟

  عصب کشی (درمان ریشه)

  در صورتی که تصمیم دارید درمان ریشه انجام دهید، بهتر است قبل از انجام آن در موردش اطلاعاتی کسب کنید تا آمادگی لازم را داشته باشید. حتما میدانید که زمان درمان ریشه قسمتی از دندانتان کاملا از بین خواهد رفت پس شاید بهتر باشد، اقدامات لازم برای جلوگیری از این موضوع را انجام دهید و نگذارید پوسیدگی به این مرحله برسد. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس تا جایی که میتوانید دندانهای اصلی‌تان را سالم نگه‌دارید.

  عصب کشی دندان جلویی

  گاهی ممکن است دندان های جلویی دچار پوسیدگی شوند تا جایی که نیاز به روت کانال پیدا کنند در این حالت باید پس از روت کانال نوعی روکش زیبا برای دندان خود انتخاب کنید تا لبخند زیبایی داشته باشید.

  قیمت عصب کشی دندان جلویی

  روکش دندان عصب کشی شده چگونه است؟

  عصب کشی دندان شیری

  برخی افراد بر این باورند که دندان های شیری به علت موقتی بودن نیاز چندانی به مراقبت و رعایت اصول بهداشتی ندارند اما این باور کاملا غلط است. پس اگراحیانا کودکتان دچار پوسیدگی دندانی شد حتما او را تحت نظر یک دندانپزشک اطفال با تجریه قرار دهید.

  قیمت عصب کشی دندان شیری

  تفاوت ماده آمالگام و کامپوزیت برای پر کردن دندان

  آمالگام ماده ای نقره ای رنگ و بادوام است که بدلیل متفاوت بودن رنگ آن با رنگ دندانها زیبایی کمتری دارد. مناسب برای ترمیم دندانهای خلفی می باشد.

  برای پر کردن دندان های قدامی استفاده از مواد کامپوزیت رایج است که همرنگ دندان بوده و اصول زیبایی حفظ می شود. کامپوزیت به دلیل دوام کمتری که نسبت به آمالگام دارد، برای دندانهای خلفی مناسب نیست.

  تفاوت پر کردن یک سطحی، دو سطحی، و سه سطحی

  با توجه به عمق پوسیدگی دندان، نوع ترمیم می تواند یک سطحی، دو سطحی، یا سه سطحی باشد. که دندان با کمترین پوسیدگی نیاز به ترمیم یک سطحی دارد و دندان با پوسیدگی بیشتر نیاز به ترمیم سه سطحی.

  درباره پین دندان بیشتر بدانید! عوارض پر کردن دندان با کامپوزیت چیست؟

  ترمیم با آمالگام بیلداپ و ترمیم با کامپوزیت بیلداپ چیست؟

  بیلداپ به معنای بازسازی دیواره دندان است. ترمیم بیلداپ زمانی انجام می شود که علاوه بر پوسیدن حفره دندان، دیواره دندان نیز پوسیده باشد و نیاز به بازسازی داشته باشد. اگر بیلداپ با مواد نقره ای رنگ انجام شود، آمالگام بیلداپ نامیده شده و اگر بیلداپ با مواد همرنگ دندان انجام شود، کامپوزیت بیلداپ نامیده می شود.

  پالپوتومی بزرگسالان چیست؟

  تفاوت پالپوتومی با روت کانال دندان: دندان از چند بخش تشکیل شده. بیرونی ترین بخش دندان مینای دندان نام دارد که سخت است. بخش داخلی تر، عاج دندان نام دارد. و به درونی ترین بخش دندان که نرم نیز هست پالپ گفته می شود که شامل عروق خونی و اعصاب دندان می باشد.

  در شرایطی که پوسیدگی دندان عمیق باشد، ممکن است بخشی از پالپ در اثر تماس با باکتری ها عفونی شود. در این شرایط دندانپزشک با حذف پالپ از تاج دندان و پر کردن دندان، پالپ موجود در ریشه دندان را سالم نگه میدارد.

  پالپوتومی کودکان چیست؟

  از دست رفتن زودهنگام دندانهای شیری کودک می تواند بر رشد دندان های دائمی تاثیر منفی بگذارد. بنابراین، اگر دندان های فرزند شما دچار پوسیدگی شده است که به پالپ دندانهای شیری رسیده، دندانپزشک برای جلوگیری از آسیب به عصب و ریشه از این روش استفاده می کند.

  آیا عصب کشی دندان پوسیده فایده ای دارد؟ معرفی داروی کشتن عصب دندان

  هزینه پالپوتومی

  هزینه پالپوتومی از روت کانال کمتر است ولی برای اعلام قیمت پالپوتومی نیاز است که دندانپزشک وضعیت دندان های شخص موردنظر را بررسی کند و سپس قیمت دقیق اعلام می شود.

  عصب کشی دندان در بارداری

  لازم است بدانید خود بارداری باعث ایجاد عفونت در دهان و یا به طور کلی در بدن نمیشود اما در دوران بارداری بدن مستعد بروز عفونت به خصوص در ناحیه دهان است. پس عصب کشی دندانها در بارداری نیاز به توجه بیشتری دارد. در صورتی که پیش از بارداری مشکل دهان و دندان نداشته باشید دقت داشته باشید که در طول بارداری ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که در صورت عدم درمان و توجه به آنها عوارضی به دنبال خواهد داشت که برای بارداری شما خطر آفرین خواهد بود.

  عصب کشی دندان در خانه

  گاهی ممکن است در زمان بروز دندان دردهای شدید به دلایلی امکان مراجعه به دندانپزشکی را نداشته باشیم. در چنین حالتی پیشنهاد میشود با به کارگیری روش های خانگی درد دندان را تسکین دهیم یا به اصطلاح عصب کشی دندان در خانه انجام دهیم. و پس از آن در اولین فرصت جهت درمان ریشه و عصب کشی به مراکز درمانی مراجعه نماییم.

  آشنایی با مزایا و معایب عصب کشی دندان شیری

  عصب کشی درست و خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  انواع عصب کشی دندان را بشناسید!

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .