آخرین قیمت خدمات زیبایی و درمانی

با داشتن مهرازکارت میتوانید تمامی هزینه های زیبایی و درمانی خود را 30% کاهش دهید. همچنین به مجهزترین مراکز مراجعه نموده. و توسط برترین متخصصین ویزیت و درمان شوید. جهت اطلاع از آخرین قیمت خدمات زیبایی و درمانی با ما همراه باشید…

تزریق ژل و بوتاکس صورت و هزینه برداشتن خال با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

مشاهده هزینه جراحی زیبایی بینی توسط متخصص

مشاوره درمانی رایگان جهت استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی و زیبایی شماره تلفن خود را وارد نمایید…

  آخرین قیمت خدمات زیبایی و درمانی

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته. و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده. و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید. و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده. و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هر هزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  قیمت های به روز خدمات زیبایی و درمانی

  مهراز کارت این امکان را به شما میدهد که تمامی هزینه های پوست و مو ، زیبایی خود را 30% کاهش داده. و با مراجعه به مجهزترین مراکز از با کیفیت ترین مواد برای درمان و زیبایی پوست و موهای خود استفاده نمائید.

  مشاهده هزینه ویزیت پزشک زنان توسط متخصص

  خدمات زیبایی تحت پوشش مهراز کارت

  مهراز کارت با داشتن کلینیک های زیبایی مختلف در سراسر استان تهران و البرز آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز میباشد. خدماتی همچون لیپوماتیک (پیکر تراشی)، عمل زیبایی بینی، لیزر موهای زائد ، لیزر و مزوتراپی پوست صورت، برداشتن خال، خدمات ژل و بوتاکس، خدمات پزشکی بانوان از جمله پزشک زنان و ماما و خدمات مشاوره ای مانند مشاوره کودک و نوجوان و خانواده و ازدواج. البته لازم به ذکر است که تمامی موارد مذکور تنها با داشتن یک مهراز کارت مقدور و شامل کاهش هزینه 30 درصدی خواهد شد.

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .