بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

همانطور که احتمالا میدانید. این روزها خدمات دندانپزشکی میتواند هزینه سنگین و بیشتری را بر دوش خانواده تحمیل کند. با توجه به اینکه قیمت ها به صورت روز افزون بالا میرود. قطعا نیاز به داشتن یک بیمه که بتواند هزینه های گزاف و طاقت فرسا را کاهش دهد؛ احساس میشود. بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده نوعی بیمه است. که به اعضای خانواده شما تخفیف یا پوشش هزینه برای خدمات دندانپزشکی ارائه می‌دهد. این نوع بیمه می‌تواند به شما کمک کند. تا در هزینه‌های مراقبت‌های دندانپزشکی که می‌تواند بسیار گران باشد، صرفه‌جویی کنید.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید…

جهت دریافت مشاوره درمانی رایگان ثبت نام نمایید!

  شرایط استفاده ازمهراز کارت

  در بین بیمه های دندانپزشکی گوناگون، بیمه مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی و متشکل از پزشکان متخصص و مجرب مشغول در مراکز مهراز کارت توانسته ایم اطمینان خاطر را در بین افراد ایجاد کنیم. و در دسته قدیمی ترین و با تجربه ترین بیمه های دندانپزشکی قرار بگیریم.

  برای استفاده از این بیمه حتما نیازی به حضور در مراکز مهراز ندارید. و میتوانید از دو طریق سایت و تلفن نیز اقدام کنید. در طول استفاده از این بیمه نمایید. هیچگونه پرداختی در حین ثبت نام روی سایت صورت نمیگیرد. و تنها پس از ثبت نام نهایی و با یک پرداخت اولیه میتوانید در طول یکسال به صورت نامحدود و بدون سقف و مرز از آن استفاده کنید.

  استفاده از بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  شما برای استفاده از بیمه مهرازکارت هیچ محدودیت سنی ندارید. و تمام اعضای خانواده میتوانند از آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند.

  خدمات زیبایی مهراز کارت

  شما با داشتن این کارت میتوانید علاوه بر انجام خدمات دندانپزشکی، خدمات زیبایی خود را نیز در مراکز مهراز انجام داده. و از تخفیف ۳۰ درصدی آن استفاده کنید. نکته قابل توجه و متمایز کننده بیمه مهراز این است که شما تنها با پرداخت یک مرتبه حق عضویت میتوانید از هردو خدمات دندانپزشکی و زیبایی بدون سقف و محدودیت بهره بگیرید. این در حالی است که برخی از بیمه های موجود درایران تنها یکی از خدمات ذکر شده را ارائه داده و برای استفاده از آن سقف و محدودیتی نیز قرار میدهند.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید. همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده. و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند؛ میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده. و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید. این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  مهراز کارت با داشتن چندین دهه سابقه در حوزه کاهش هزینه های درمانی خانواده، توانسته لقب ارزان ترین بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده را به خود اختصاص داده. و نظر مثبت درصد بالایی از مشترکین خود را جلب نماید.

  چگونه اعتماد کنیم؟

  چگونه از صحت اطلاعات گفته شده مطمئن شویم؟

  شما میتوانید با مراجعه به سایت مهراز کارت و دیدن نظرات سایر کاربران و همچنین با مشاهده اینماد از خدمات مهراز مطمئن شوید. همچنین مهراز در سایر شبکه های اجتماعی فعالیت داشته. و شما میتوانید ازمشاوره رایگان آن بهره بگیرید.

  علاوه بر اینها میتوانید با مراجعه به آدرس مراکز ذکر شده از صحت شرایط ذکر شده اطمینان حاصل کنید.

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .