شرایط و قوانین استفاده از مهراز کارت

📌 مشترک بعد از دریافت کارت خود، جهت استفاده از خدمات باید با مشاور خود تماس بگیرد و اطمینان حاصل کند که مرکز منتخب، در حال حاضر با شرکت مهراز همکاری می کند.

📌 هر مهراز کارت فقط متعلق به یک نفر می باشد که مشخصات فردی وی بر روی کارت درج می شود. لذا هنگام مراجعه به مراکز طرف قرارداد، مشخصات مهراز کارت با کارت ملی مراجعه کننده تطبیق داده می شود.

📌 مشترکینی که اعتبار کارت آنها تمام شده است، قادر به استفاده از خدمات مهراز نیستند، مگر با تمدید کارت خود.

📌 مشترک در صورت داشتن هر گونه شکایت یا انتقاد می تواند با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۵۰۱۵ تماس حاصل نماید یا به آدرس ایمیل info@mehrazcard.com ایمیل بفرستد. درخواست وی در اسرع وقت، پی گیری شده و به وی گزارش می شود.

📌 از آنجائیکه مشترک با آگاهی و رضایت خود مهراز کارت را دریافت می کند، پس از عضویت، امکان مرجوع کردن کارت وجود ندارد.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.