تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی نوعی بیمه درمانی است. که بخشی از هزینه‌های مربوط به مراقبت‌های دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می‌دهد. جهت استفاده از تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی با مشاوران مهراز کارت در تماس باشید. این نوع کارت تخفیف می‌تواند از هزینه های بالا و سرسام آور خدمات دندانپزشکی کاسته. و به افراد این اطمینان را بدهد که خدمات خود را باحداقل قیمت انجام بدهند. شما با داشتن کارت تخفیف میتوانید با مراجعه به مراکز معتبر درمانی با کاهش قیمت چشمگیری، خدمات دندانپزشکی و زیبایی خود را انجام دهید.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید…

جهت دریافت مشاوره درمانی رایگان ثبت نام نمایید!

  خدمات تحت پوشش بیمه دندانپزشکی

  خدمات تحت پوشش بیمه دندانپزشکی می‌تواند بسته به نوع  بیمه و شرکت بیمه متفاوت باشد. اما  به طور کلی  خدمات پر تقاضا در زمینه دندانپزشکی مهراز کارت شامل موارد زیر می‌شوند:

  معاینات و ویزیت‌های دندانپزشکی:

  این معاینات برای تشخیص و پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان انجام می‌شوند.

  پاکسازی دندان:

  این کار برای از بین بردن پلاک و جرم از روی دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی دندان انجام می‌شود.

  پر کردن دندان:

  این کار برای ترمیم دندان‌های پوسیده انجام می‌شود.

  کشیدن دندان:

  این کار در صورتی انجام می‌شود که دندان به شدت آسیب دیده باشد. و قابل ترمیم نباشد.

  عصب‌کشی دندان با تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  این کار برای درمان عفونت ریشه دندان انجام می‌شود.

  روکش دندان:

  این کار برای پوشش و محافظت از دندان‌های آسیب‌دیده انجام می‌شود.

  ارتودنسی:

  این کار برای اصلاح وضعیت نامناسب دندان‌ها انجام می‌شود.

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  خدمات پوست با تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  علاوه بر تمامی خدمات پرتقاضای دندانپزشکی شما نیز میتوانید با کاهش هزینه ای چشمگیر خدمات زیبایی خود را انجام دهید.

  برخی از خدمات زیبایی تحت پوشش مهرازکارت:

  لیزر موهای زائد، برداشتن خال، تزریق ژل و بوتاکس و ……

  شما میتوانید تمامی خدمات زیبایی و درمانی را با ۳۰ و ۵۰ درصد تخفیف واقعی در مراکز مجهز و به روز مهراز انجام داده و پس از آن برای پیگیری روند درمانی خود با مشاورین همراه باشید.

  مراکز درمانی مهراز کارت

  از مزایای داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به دسترسی راحت در هر کجای ایران به مراکز مهراز کارت اشاره کرد. همچنین مشاورین با اطلاع از محل سکونت شما نزدیکترین مراکز درمانی را به شما معرفی کرده و میتوانید با به همراه داشتن کارت بیمه خود از خدمات آن بهره مند شوید.

  چرا کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز؟

  این روز ها با توجه به متعدد بودن بیمه های دندانپزشکی، انتخاب برای افراد کمی سخت تر شده است. اما شما میتوانید با در نظر گرفتن برخی شرایط به راحتی و با اطمینان خاطر از تهیه بیمه موردنظر خود مطمئن شوید.

  بیمه مهراز با چند دهه سابقه در دسته بیمه های قدیمی و با تجربه قرار دارد. و در این سال ها توانسته ایم با همکاری پزشکان با تجربه و متخصص مهراز کارت در راستای کاهش هزینه های گزاف و بالای دندانپزشکی و زیبایی تلاش کنیم.

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بهره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است. از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .