ایمپلنت دندان با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  ایمپلنت دندان

  توصیه هایی درباره ایمپلنت دندان بشنوید: ?

  ایمپلنت دندان با لیزر و ایمپلنت بعد از چند سال کشیدن دندان چگونه انجام میشود؟

  قیمت ایمپلنت دندان

  ابتدا جلسه ای را جهت مشاوره و بررسی وضعیت فک و مقاومت آن و بهداشت دهان بیمار ترتیب می دهد.پس از بررسی طی اولین مرحله برای ایمپلنت کردن از قطعات کوچی به نام فیکسچر استفاده می شود. این قطعات به عنوان پایه هایی برای پروتز کردن و روکش گذاشتن هستند و صرفا این پایان کار نیست و مرحله پروتز فورا پس از کاشت فیکسچر انجام نخواهد شد.ابتدا باید قطعات جایگذاری شده در فک بیمار در محل خود ثابت شوند و خب طبعا این مسئله زمان بر خواهد بود. مدت زمان لازم برای به ثبات رسیدن این قطعات و عدم لق بودن آنها بسته به ظرفیت و قابلیت فک بیمار بین دو تا شش ماه می باشد.پس از مراقبت ها و ملاحظه ها و گذراندن زمان برای ثبات نوبت به پروتز می رسد.بهترین متخصص ایمپلنت در تهران در این مرحله متخصص با توجه به دندان های جایگذاری شده شروع به پروتز کرده و در آخر کار خود را با کشیدن روکش به پایان می رساند.

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  قیمت ایمپلنت فوری با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

  مسواک مخصوص ایمپلنت چه ویژگی هایی دارد؟

  قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

  مهراز کارت این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با کاهش 30 درصدی هزینه ها، قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت را کاهش دهید و از خدمات با کیفیت استفاده نمایید.

  ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ عوارض ایمپلنت دندان جلو چیست؟

  کاشت دندان بدون ایمپلنت

  اینکه چه افرادی واجد شرایط کاشت و یا ایمپلنت دندان هستند را پزشک تعیین میکند. گاهی ممکن است با توجه به شرایط دهان دندان فرد، دندانپزشک متخصص ایمپلنت بتواند، کاشت دندان بدون ایمپلنت را برای فرد انجام دهد.

  کاشت دندان دائمی با مهراز کارت و آشنایی با عوارض ایمپلنت دندان نیش

  آخرین تعرفه ایمپلنت دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ایمپلنت درجه یک با یک واحد روکش11/300/0007/900/000

  قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آخرین تعرفه کاشت دندان و قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

  همه چیز درباره ایمپلنت دندان و مراحل جراحی ایمپلنت فوری چند روزه انجام میشود؟

   

  مراحل انجام ایمپلنت دندان

  دریافت ایمپلنت دندان چیزی بیش از چسباندن دندان های مصنوعی در دهان شماست. ایمپلنت نوعی درمان دندانپزشکی است که به جراحی نیاز دارد. اگر با دنیای دندانپزشکی آشنا نیستید، ممکن است در مورد روش انجام ایمپلنت دندان اطلاعات نداشته باشید. در صورت نیاز به انجام مواردی مانند پیوند استخوان و یا لیفت سینوس مراحل انجام ایمپلنت دندان کمی متفاوت است . بصورت کلی مراحل انجام ایمپلنت دندان به شکل زیر می باشد:

  1. معاینه و تعیین نوع و تعداد ایمپلنت به همراه هزینه
  2. در صورت احتیاج، کشیدن دندان در این مرحله از درمان می‌باشد.
  3. جراحی و نصب پایه‌ی ایمپلنت
  4. طراحی چاهک لثه‌ای برای گذاشتن لبه‌ی روکش‌ها در زیر لثه، جهت پیشگیری از وارد شدن مواد غذایی به زیر ایمپلنت
  5. انتخاب رنگ، قالب‌گیری و ارسال قالب به لابراتور
  6. انجام کارهایی مثل: طراحی لبخند، موقعیت لبه‌ی دندان‌ها، تعیین ارتفاع فک و…
  7. ارسال قالب به لابراتوار
  8. چسباندن نهایی ایمپلنت دندان

  در صورت نیاز به پیوند استخوان مراحل زیر طی می شود:

   پیوند استخوان

  اگر استخوان فک شما به اندازه کافی تراکم نداشته نباشد یا خیلی نرم باشد، ممکن است قبل از انجام عمل جراحی ایمپلنت دندان به پیوند استخوان احتیاج پیدا کنید. پیوند استخوان به این دلیل است که در فرایند عمل جویدن، دهان شما فشار زیادی به استخوان شما وارد می کند و اگر استخوان نتواند ایمپلنت را پشتیبانی کند، احتمالاً عمل جراحی ایمپلنت به شکست منتهی می شود. پیوند استخوان می تواند پایه محکم تری برای ایمپلنت ایجاد کند.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

  چندین ماده پیوند استخوان وجود دارد که می توان از آنها برای بازسازی استخوان فک استفاده کرد. گزینه ها ممکن است شامل پیوند استخوان طبیعی باشد، مانند استفاده از استخوان محل دیگری از بدن شما، یا پیوند استخوان مصنوعی مانند مواد جایگزین استخوان که می تواند ساختارهای حمایتی برای رشد استخوان جدید باشد. با متخصص ایمپلنت دندان خود در مورد گزینه هایی که برای شما بهتر خواهد بود صحبت کنید.

  ممکن است بازسازی استخوان  چندین ماه طول بکشد تا استخوان جدید برای پشتیبانی از کاشت دندان ایجاد شود. در برخی موارد، شما فقط نیاز به پیوند استخوانی جزئی دارید، که می تواند همزمان با عمل جراحی ایمپلنت انجام شود. وضعیت فک شما نحوه عملکرد شما را تعیین می کند.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟ قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا چقدر است؟

  در حین جراحی برای قرار دادن ایمپلنت دندان، متخصص ایمپلنت،  دهان شما را برای ایجاد شکاف در لثه و در محل استخوان جراحی می کند. در شکافی که در استخوان فک ایجاد شده است قسمت فلزی ایمپلنت دندان (پایه تیتانیوم) قرار می گیرد. از آنجایی که پایه ی ایمپلنت به عنوان ریشه دندان عمل می کند، در اعماق استخوان کاشته می شود.

  در این مرحله، در دهان شما شکافی برای دندان جدید وجود دارد که هنوز جایگزین نشده است. در صورت لزوم می توان یک نوع پروتز موقت جزئی را موقتا برای حفظ ظاهر قرار داد. می توانید این پروتز را برای تمیز کردن و در هنگامی که خواب هستید بردارید.

  با نیاز به پیوند استخوان علاوه بر اینکه طول مدت درمان ایمپلنت دندان افزایش می یابد، قیمت ایمپلنت دندان نیز با احتساب هزینه ی پیوند استخوان برای بیمار افزایش می یابد. در این موارد استفاده از شرایط ایمپلنت اقساطی و ایمپلنت ارزان می تواند در پرداخت هزینه ی ایمپلنت دندان کمک کننده باشد.

  انواع ایمپلنت دندان

  لازم است بدانید که ایمپلنت دندان انواع گوناگونی دارد که با توجه به شرایط فرد و همچنین محل جایگذاری پروتز، یکی از انواع ایمپلنت دندان توسط دندانپزشک متخصص تجویز و انجام میشود.

  آیا ایمپلنت دندان جلو ماندگاری بالایی دارد؟

  کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

   

   در انتظار بازسازی و رشد استخوان

  هنگامی که متخصص ایمپلنت دندان پایه فلزی کاشت در استخوان فک شما قرار می دهد، استخراج ترکیب (oss-ee-oh-in-tuh-GRAY-shun) شروع می شود. در طی این فرآیند، استخوان فک با سطح ایمپلنت دندانی رشد کرده و متحد می شود. این فرایند، که می تواند چند ماه طول بکشد، به ایجاد یک پایه محکم برای دندان مصنوعی جدید شما کمک می کند – دقیقاً مانند ریشه برای دندانهای طبیعی شما.

   قرار دادن اباتمنت

  وقتی Osseointegration به پایان رسید، ممکن است شما نیاز به عمل جراحی اضافی برای قرار دادن اباتمنت – قطعه ای که در نهایت تاج به آن وصل خواهد شد-داشته باشید. این جراحی جزئی به طور معمول با بی حسی موضعی و بصورت سرپایی انجام می شود.

  ایمپلنت دندان یک روزه

  فرایند ایمپلنت دندان یک روزه، یک روش متفاوت و کاربردی است که توسط آن جای خالی دندان را با پایه ایمپلنت و تاج دندان پر می کنند. در روش کاشت ایمپلنت یک روزه، یک تاج دندان به صورت موقت تا زمان آماده شدن تاج دندان اصلی بر روی پایه ایمپلنت جایگذاری میشود. روش فوری ایمپلنت دندان یکی از روش هاییست که برای برخی افراد گزینه مناسبی است.

  هزینه بریج دندان

  بریج یا پل دندان نوعی دندان مصنوعی تکی است که با تکیه بر دندانهای مجاور جایگذاری میشود و استفاده از آن بسیار ساده است. شما با مهراز کارت میتوانید هزینه بریج دندان را 50% کاهش داده و از انواع بریج دندان با کیفیت استفاده نمایید.

  هزینه کاشت دندان جلو

  گاهی ممکن است فرد به دلایل مختلف دچار از دست رفتن دندان جلو شود. همه ما میدانیم در چنین حالتی علاوه بر کاهش زیبایی ظاهری ، فرد دچار کاهش اعتماد به نفس میگردد. یکی از بهترین و با دوام ترین روش های جایگزینی این دندان از دست رفته کاشت دندان جلو است. شما با داشتن مهراز کارت میتوانید هزینه کاشت دندان جلو را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

  درد ایمپلنت دندان

  اگر شما هم به دلیل ترس از درد درمان های دندانپزشکی به مراکز مراجعه نمیکنید و ناچار به تحمل دردهای طاقت فرسای ناشی از مشکلات دهان و دندان میشوید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید…

  آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

  روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آیا میدانید روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟ گاهی ممکن است افراد به دلایل مختلف تمایلی به جایگذاری ایمپلنت نداشته باشند. در این حالت در صورتی که شرایط دهان و دندان مساعد جایگذاری پل دندان باشد دندانپزشک این روش را پیشنهاد میدهد.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .