ایمپلنت دندان با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  ایمپلنت دندان

  توصیه هایی درباره ایمپلنت بشنوید:

  ایمپلنت با لیزر و ایمپلنت بعد از چند سال کشیدن دندان چگونه انجام میشود؟

  آیا ایمپلنت بدون جراحی امکان پذیر است؟

  کیفیت ایمپلنت کره ای چگونه است؟

  قیمت ایمپلنت دندان

  ابتدا جلسه ای را جهت مشاوره و بررسی وضعیت فک و مقاومت آن و بهداشت دهان بیمار ترتیب می دهد. پس از بررسی طی اولین مرحله برای ایمپلنت کردن از قطعات کوچی به نام فیکسچر استفاده می شود. این قطعات به عنوان پایه هایی برای پروتز کردن و روکش گذاشتن هستند و صرفا این پایان کار نیست و مرحله پروتز فورا پس از کاشت فیکسچر انجام نخواهد شد.ابتدا باید قطعات جایگذاری شده در فک بیمار در محل خود ثابت شوند و خب طبعا این مسئله زمان بر خواهد بود. مدت زمان لازم برای به ثبات رسیدن این قطعات و عدم لق بودن آنها بسته به ظرفیت و قابلیت فک بیمار بین دو تا شش ماه می باشد.پس از مراقبت ها و ملاحظه ها و گذراندن زمان برای ثبات نوبت به پروتز می رسد.بهترین متخصص ایمپلنت در تهران در این مرحله متخصص با توجه به دندان های جایگذاری شده شروع به پروتز کرده و در آخر کار خود را با کشیدن روکش به پایان می رساند.

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  قیمت ایمپلنت فوری با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

  مسواک مخصوص ایمپلنت چه ویژگی هایی دارد؟

  قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

  مهراز کارت این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با کاهش 30 درصدی هزینه ها، قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت را کاهش دهید و از خدمات با کیفیت استفاده نمایید.

  ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ عوارض ایمپلنت دندان جلو چیست؟

  کاشت دندان بدون ایمپلنت

  اینکه چه افرادی واجد شرایط کاشت و یا ایمپلنت هستند را پزشک تعیین میکند. گاهی ممکن است با توجه به شرایط دهان دندان فرد، دندانپزشک متخصص ایمپلنت بتواند، کاشت دندان بدون ایمپلنت را برای فرد انجام دهد.

  کاشت دندان دائمی با مهراز کارت و آشنایی با عوارض ایمپلنت دندان نیش

  آخرین تعرفه ایمپلنت دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ایمپلنت درجه یک با یک واحد روکش16/000/00011/200/000

  قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آخرین تعرفه کاشت دندان و قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

  همه چیز درباره ایمپلنت و مراحل جراحی ایمپلنت فوری چند روزه انجام میشود؟

  آیا میدانید هزینه ایمپلنت با بیمه دندانپزشکی مهراز 30% کاهش هزینه دارد!

  ایمپلنت

   

  مراحل انجام ایمپلنت

  دریافت ایمپلنت چیزی بیش از چسباندن دندان های مصنوعی در دهان شماست. ایمپلنت نوعی درمان دندانپزشکی است که به جراحی نیاز دارد. اگر با دنیای دندانپزشکی آشنا نیستید، ممکن است در مورد روش انجام ایمپلنت اطلاعات نداشته باشید. در صورت نیاز به انجام مواردی مانند پیوند استخوان و یا لیفت سینوس مراحل انجام ایمپلنت کمی متفاوت است . بصورت کلی مراحل انجام ایمپلنت به شکل زیر می باشد:

  1. معاینه و تعیین نوع و تعداد ایمپلنت به همراه هزینه
  2. در صورت احتیاج، کشیدن دندان در این مرحله از درمان می‌باشد.
  3. جراحی و نصب پایه ایمپلنت
  4. طراحی چاهک لثه‌ای برای گذاشتن لبه‌ی روکش‌ها در زیر لثه، جهت پیشگیری از وارد شدن مواد غذایی به زیر ایمپلنت
  5. انتخاب رنگ، قالب‌گیری و ارسال قالب به لابراتور
  6. انجام کارهایی مثل: طراحی لبخند، موقعیت لبه‌ی دندان‌ها، تعیین ارتفاع فک و…
  7. ارسال قالب به لابراتوار
  8. چسباندن نهایی ایمپلنت

   پیوند استخوان

  اگر استخوان فک شما به اندازه کافی تراکم نداشته نباشد یا خیلی نرم باشد، ممکن است قبل از انجام عمل جراحی ایمپلنت به پیوند استخوان احتیاج پیدا کنید. پیوند استخوان به این دلیل است که در فرایند عمل جویدن، دهان شما فشار زیادی به استخوان شما وارد می کند و اگر استخوان نتواند ایمپلنت را پشتیبانی کند، احتمالاً عمل جراحی ایمپلنت به شکست منتهی می شود. پیوند استخوان می تواند پایه محکم تری برای ایمپلنت ایجاد کند.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

  مواد مورد نیاز پیوند استخوان

  چندین ماده پیوند استخوان وجود دارد که می توان از آنها برای بازسازی استخوان فک استفاده کرد. گزینه ها ممکن است شامل پیوند استخوان طبیعی باشد، مانند استفاده از استخوان محل دیگری از بدن شما، یا پیوند استخوان مصنوعی مانند مواد جایگزین استخوان که می تواند ساختارهای حمایتی برای رشد استخوان جدید باشد. با متخصص ایمپلنت خود در مورد گزینه هایی که برای شما بهتر خواهد بود صحبت کنید.

  ممکن است بازسازی استخوان  چندین ماه طول بکشد تا استخوان جدید برای پشتیبانی از کاشت دندان ایجاد شود. در برخی موارد، شما فقط نیاز به پیوند استخوانی جزئی دارید، که می تواند همزمان با عمل جراحی ایمپلنت انجام شود. وضعیت فک شما نحوه عملکرد شما را تعیین می کند.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟ قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا چقدر است؟

  جایگذاری اباتمنت

  در حین جراحی برای قرار دادن ایمپلنت، متخصص ایمپلنت، دهان شما را برای ایجاد شکاف در لثه و در محل استخوان جراحی می کند. در شکافی که در استخوان فک ایجاد شده است قسمت فلزی ایمپلنت (پایه تیتانیوم) قرار می گیرد. از آنجایی که پایه ی ایمپلنت به عنوان ریشه دندان عمل می کند، در اعماق استخوان کاشته می شود.

  در این مرحله، در دهان شما شکافی برای دندان جدید وجود دارد که هنوز جایگزین نشده است. در صورت لزوم می توان یک نوع پروتز موقت جزئی را موقتا برای حفظ ظاهر قرار داد. می توانید این پروتز را برای تمیز کردن و در هنگامی که خواب هستید بردارید.

  با نیاز به پیوند استخوان علاوه بر اینکه طول مدت درمان ایمپلنت دندان افزایش می یابد، قیمت ایمپلنت نیز با احتساب هزینه ی پیوند استخوان برای بیمار افزایش می یابد. در این موارد استفاده از شرایط ایمپلنت اقساطی و ایمپلنت ارزان می تواند در پرداخت هزینه ایمپلنت کمک کننده باشد.

  انواع ایمپلنت

  لازم است بدانید که ایمپلنت انواع گوناگونی دارد. که با توجه به شرایط فرد و همچنین محل جایگذاری پروتز، یکی از انواع ایمپلنت دندان توسط دندانپزشک متخصص تجویز و انجام میشود.

   در انتظار بازسازی و رشد استخوان

  هنگامی که متخصص ایمپلنت پایه فلزی کاشت در استخوان فک شما قرار می دهد، استخراج ترکیب (oss-ee-oh-in-tuh-GRAY-shun) شروع می شود. در طی این فرآیند، استخوان فک با سطح ایمپلنت رشد کرده و متحد می شود. این فرایند، که می تواند چند ماه طول بکشد، به ایجاد یک پایه محکم برای دندان مصنوعی جدید شما کمک می کند – دقیقاً مانند ریشه برای دندانهای طبیعی شما.

   قرار دادن اباتمنت

  وقتی Osseointegration به پایان رسید، ممکن است شما نیاز به عمل جراحی اضافی برای قرار دادن اباتمنت – قطعه ای که در نهایت تاج به آن وصل خواهد شد-داشته باشید. این جراحی جزئی به طور معمول با بی حسی موضعی و بصورت سرپایی انجام می شود.

  ایمپلنت دندان یک روزه

  فرایند ایمپلنت یک روزه، یک روش متفاوت و کاربردی است که توسط آن جای خالی دندان را با پایه ایمپلنت و تاج دندان پر می کنند. در روش کاشت ایمپلنت یک روزه، یک تاج دندان به صورت موقت تا زمان آماده شدن تاج دندان اصلی بر روی پایه ایمپلنت جایگذاری میشود. روش فوری ایمپلنت دندان یکی از روش هاییست که برای برخی افراد گزینه مناسبی است.

  هزینه بریج دندان

  بریج یا پل دندان نوعی دندان مصنوعی تکی است که با تکیه بر دندانهای مجاور جایگذاری میشود و استفاده از آن بسیار ساده است. شما با مهراز کارت میتوانید هزینه بریج دندان را 50% کاهش داده و از انواع بریج دندان با کیفیت استفاده نمایید.

  هزینه کاشت دندان جلو

  گاهی ممکن است فرد به دلایل مختلف دچار از دست رفتن دندان جلو شود. همه ما میدانیم در چنین حالتی علاوه بر کاهش زیبایی ظاهری ، فرد دچار کاهش اعتماد به نفس میگردد. یکی از بهترین و با دوام ترین روش های جایگزینی این دندان از دست رفته کاشت دندان جلو است. شما با داشتن مهراز کارت میتوانید هزینه کاشت دندان جلو را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

  درد ایمپلنت دندان

  اگر شما هم به دلیل ترس از درد درمان های دندانپزشکی به مراکز مراجعه نمیکنید و ناچار به تحمل دردهای طاقت فرسای ناشی از مشکلات دهان و دندان میشوید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید…

  آیا ایمپلنت درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

  روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آیا میدانید روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟ گاهی ممکن است افراد به دلایل مختلف تمایلی به جایگذاری ایمپلنت نداشته باشند. در این حالت در صورتی که شرایط دهان و دندان مساعد جایگذاری پل دندان باشد دندانپزشک این روش را پیشنهاد میدهد.

  دندان مصنوعی متحرک یا ایمپلنت؟ کدامیک برای من مناسب است؟

  پل دندان یا ایمپلنت؟ کدام بهتر است؟

  مطالعه درباره روش های کاشت دندان

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

  با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید

  جراحی لثه برای ایمپلنت چه مزایا و معایبی دارد؟

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .