تخفیف ایمپلنت

مهراز کارت با ارائه تخفیف ایمپلنت و سایر خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 50% هزینه های شما را کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره تخفیف ایمپلنت را مشاهده نمائید.

تخفیف دندانپزشکی در رشت

کاهش هزینه ایمپلنت دندان (کاشت دندان) با مهراز کارت

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  تخفیف ایمپلنت با مهراز کارت

  بیمه دندانپزشکی مهراز به شما کمک میکند تا با مناسب ترین هزینه ها از بالاترین کیفیت خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی استفاده نمائید. همچنین میتوانید ایمپلنت با تخفیف انجام داده و تمامی هزینه های خود را ۵۰% کاهش دهید.

  کاشت دندان دائمی با مهراز کارت

  تعرفه تخفیف دندانپزشکی عمومی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1معاینه توسط دندان پزشک عمومی70/000رایگان
  2ست یکبار مصرف80/00040/000
  3پانسمان80/00040/000

  ایمپلنت دندان با لیزر و ایمپلنت بعد از چند سال کشیدن دندان چگونه انجام میشود؟

  مراحل جراحی ایمپلنت فوری چند روزه انجام میشود؟

  آیا میدانید هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز 30% کاهش هزینه دارد!

  کیفیت ایمپلنت کره ای چگونه است؟

  تعرفه تخفیف ایمپلنت دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ایمپلنت درجه یک با یک واحد روکش16/000/00011/200/000

  تعرفه دندانپزشکی با مهراز کارت

  عوارض ایمپلنت دندان جلو چیست؟

  کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

  آیا ایمپلنت دندان بدون جراحی امکان پذیر است؟

  تخفیف ایمپلنت

  تخفیف ایمپلنت فوری دندان

  ممکن است به دلایل مختلف یک یا چند دندان خود را از دست داده باشید. در این صورت استفاده از دندان مصنوعی (ایمپلنت) بهترین راه حل برای بازیابی مجدد زیبایی چهره و لبخند شماست.

  یکی از مهم ترین مزیت های ایمپلنت این است که هرگز موجب از بین رفتن و تحلیل استخوان فک نمی شود. تحلیل رفتن استخوان فک مشکلی است که در استفاده از دندانهای مصنوعی برای فرد به وجود می آید.

  ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ و آشنایی با عوارض ایمپلنت دندان نیش

  دندان های مصنوعی علاوه بر اینکه موجب تحلیل رفتن استخوان فک فرد میشوند همچنین از لحاظ روانی شخص را تحت تاثیر قرار میدهند. علاوه بر آن در حین خوردن و آشامیدن ممکن است فرد دچار ناراحتی شود اما با پیشرفت علم دندانپزشکی و استفاده از ایمپلنت ها این موانع و مشکلات به طور کلی رفع شده اند.

  مشاهده و تخفیف بیمه دندانپزشکی در مشهد و قیمت ایمپلنت دندان جلو فک بالا چقدر است؟

  تخفیف ایمپلنت دندان چگونه است؟

  ایمپلنت دندان در واقع جایگزین ریشه های دندان شما میشود و در داخل استخوان فک جایگذاری می گردد. اندازه ایمپلنت دندان ها متفاوت است. همچنین متریال ایمپلنت از نوع تیتانیوم خالص یا آلیاژ آن می باشد.

  ایمپلنت ها خاصیت بیولوژیکی دارند، به این معنا که با بدن انسان کاملا سازگار اند. در روش های قدیمی انجام ایمپلنت دندان، چند روز یا چند هفته طول میکشید. اما با روش های نوین امروزه می‌توانیم در یک روز ایمپلنت فوری انجام دهیم.

  برخی عادت ها مثل دندان قروچه، فشار دادن دندان ها روی هم و… از عواملی هستند که مانع انجام ایمپلنت برای این اشخاص میگردند.

  تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت

  انواع ایمپلنت دندان

  توجه داشته باشید که حتما قبل از انجام ایمپلنت دندان درباره انواع آن مطالعه کنید زیرا دندانپزشک متخصص با توجه به شرایط دهان و سایر دندانهای شما و همینطور محل جایگذاری این دندان یکی از انواع ایمپلنت دندان را به شما پیشنهاد میدهد.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟ آیا ایمپلنت دندان جلو ماندگاری بالایی دارد؟

  شرایط مورد نیاز برای انجام ایمپلنت

  • شخص دارای تراکم استخوان کافی باشد. این مسئله بسیار مهم است. اگر تراکم استخوان فک فرد به اندازه کافی نباشد لازم است که قبل از انجام ایمپلنت، عمل جراحی پیوند استخوان فک انجام شود.
  • سلامت دندان و دهان شخص امری مهم است. اگر فرد دارای بیماری لثه باشد تا زمانی که مشکل و بیماری برطرف نشده باشد نمی‌تواند از ایمپلنت استفاده کند.
  • افرادی که دارای بیماری‌های زمینه ای هستند، نمی توانند از ایمپلنت استفاده کنند.
  • افرادی که مصرف نوشیدنی های الکلی و دخانیات دارند انجام ایمپلنت برایشان فایده ای ندارد. زیرا بعد از مدتی کوتاه مواد الکل و دخانیات به آنها آسیب زده و فرد را مجبور به ترمیم دوباره میکند.

  تخفیف ایمپلنت برای پیوند استخوان

  در صورتی که فرآیند ایمپلنت دندان شما نیاز به استفاده از پودر استخوان داشته باشد با داشتن بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید هزینه آن را نیز در کنار دیگر هزینه های دندانپزشکی خود پوشش دهید.

  جهت مشاهده بیمه دندانپزشکی کلیک کنید.

  مراحل انجام ایمپلنت یک روزه

  روش کاشت پایه های ایمپلنت یک روزه با ایمپلنت سنتی کاملا متفاوت است. در هر دو حالت آنها پیچ های ایمپلنت داخل فک قرار داده میشوند. ولی در ایمپلنت سنتی ابتدا تاج موقتی گذاشته میشود و در مراحل بعدی تاج اصلی ساخته و جایگذاری میگردد.

  برای کاشت ایمپلنت یک روزه دندانپزشک از فرد چند تست میگیرد. که بر اساس نتیجه آنها میتواند برنامه ریزی کند که چگونه جراحی دندان را انجام دهد. دندانپزشک بعد از اینکه لثه را بی حس نمود عمل جراحی را آغاز میکند و بعد از آن طبق برنامه‌ ریزی ای که انجام داده است پیچ های ایمپلنت را در استخوان فک جایگذاری میکند و بعد تاج دندان را روی آن قرار داده و در نهایت دندان های زیبا و طبیعی را به فرد ازائه میدهد.

  درد ایمپلنت دندان

  اگر شما هم از افرادی هستید که علی رغم مشکلات دهان و دندان، به دلیل ترس از درد به مراکز دندانپزشکی مراجعه نمیکنید در ادامه این مطلب همراه ما باشید…

  آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

  روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آیا میدانید روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟ ممکن است برخی افراد به دلایل گوناگون قادر  به انجام درمان ایمپلنت نباشند. در این حالت اگر شرایط دهان و دندان مساعد به کارگیری پل دندان باشد دندانپزشک این روش را به فرد پیشنهاد میدهد.

  قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

  انواع روکش دندان برای ایمپلنت را بشناسید!

  دندان مصنوعی متحرک یا ایمپلنت؟ کدامیک برای من مناسب است؟

  بیمه دندانپزشکی

  جراحی لثه برای ایمپلنت چه مزایا و معایبی دارد؟

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

  با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  پل دندان یا ایمپلنت؟ کدام بهتر است؟

  مطالعه درباره روش های کاشت دندان

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .