تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت

با تهیه کارت مهراز از تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت با 30% تخفیف بهره مند شوید. در ادامه می‌توانید توضیحات کلی درباره تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت را مشاهده نمائید؛ با همراه باشید.

مراکز دارای تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1دکتر مهدی علیپوررشت-دور فلکه گاز-جنب بانک سپه (قوامین سابق)-مجتمع امین

چگونه از تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت برخوردار شویم؟

تنها با چند کلیک ساده در سایت مهراز ثبت نام شوید؛ و از پشتیبانی و مشاوره رایگان کارشناسان به صورت 24 ساعته بهره مند شوید. همچنین پس از ثبت نام در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را دریافت کنید، و پس از دریافت کارت بلافاصله به نزدیک ترین مراکز درمانی مراجعه کنید و از تمامی خدمات با تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت بهره مند شوید.

دندانپزشکی ارزان در رشت

دندانپزشکی ارزان / دندانپزشکی اقساطی / بیمه تکمیلی دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.