خدمات گروهی دندانپزشکی ویژه سازمان ها

شرکت سپهرسازان مهراز، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی با کاهش 50% هزینه ها، به صورت گروهی به سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی با شرایط منحصر به فرد می باشد.

خدمات گروهی دندانپزشکی مهراز

در قراردادهای گروهی با توجه به تعداد نفراتی که همزمان عضویت می گیرند، مهرازکارت خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. که از جمله آنها کاهش هزینه عضویت هر نفر، ارائه بن جرم گیری و بروساژ دندان رایگان، استقرار دندانپزشک و تجهیزات در محل سازمان و ویزیت کارکنان و … می باشد.

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی

مشاهده و دندانپزشکی ارزان در مشهد

نمونه هایی از خدمات گروهی دندانپزشکی با کارت تخفیف مهراز

تعدادی از سازمانها و مراکز تحت پوشش مهراز کارت به شرح زیر می باشند:

  1. کلیه بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان تهران
  2. شرکت آب و فاضلاب شهر و شهرکهای غرب استان تهران
  3. شرکت مالیبل سایپا
  4. شرکت فاضلاب سهروردی
  5. کانون بازنشستگان سایپا
  6. شرکت آب و فاضلاب استان تهران
  7. شرکت پروزن
  8. شرکت هوشمند گستر
  9. شرکت نیک و راحت
  10. سازمان فنی و حرفه ای استان البرز
  11. خبرگزاری ایلنا
  12. خبرگزاری دانشجو
  13. شورای شهر استان تهران
  14. پدیده ماشین سازی غرب
  15. پدیده شیمی قرن
  16. پدیده شیمی غرب
  17. شرکت متالوژی رازی
  18. شهرداری محمدشهر
  19. شرکت پاکسان
  20. فولاد چدن آذر
  21. شرکت تولید قطعات یدکی ایران
  22. خبرگزاری تجارت نیوز
  23. شرکت آپتوس
  24. شرکت سه نان
  25. شرکت پتروشیمی تخت جمشید

و……

بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد

دندانپزشکی اقساطی در رشت

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند. لازم به ذکر است که بدانید در صورت تمایل میتوانید از موارد نامبرده به صورت خدمات گروهی دندانپزشکی به شکل سازمانی و یا خانوادگی نیز استفاده نمایید.

خدمات گروهی دندانپزشکی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.