دندانپزشکی ارزان در مشهد

مهراز کارت، دندانپزشکی ارزان در مشهد، تمامی هزینه‌های دندانپزشکی شما را تا 30% کاهش می‌دهد!

از امروز علاوه بر خدمات بروز و با کیفیت دندانپزشکی، از تخفیف 30 درصدی مهراز نیز بهره مند شوید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت و اطلاع از هزینه‌های دندانپزشکی ارزان در مشهد، با ما همراه باشید.

تخفیف دندانپزشکی در مشهد

مراکز دندانپزشکی ارزان مشهد

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین سزاوار متقیمشهد-خ احمد آباد-بین پرستار5 و 6 – ساختمان ایرانمهر
2کلینیک دندانپزشکی کیمیامشهد-بلوار وکیل آباد-بین وکیل آباد26و28

مراجعه به دندانپزشکی ارزان در مشهد

جهت مراجعه هرچه سریع‌تر به دندانپزشکی با تخفیف، در سایت مهراز ثبت نام کنید، تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما به صورت شبانه روزی بهره مند شوید؛ همچنین پس از ثبت نام، در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را دریافت می‌کنید؛ و سپس می‌توانید بلافاصله به مراکز درمانی طرف قرار داد مهراز مراجعه نموده و از تمامی خدمات دندانپزشکی ارزان در مشهد استفاده نمائید.

دندانپزشکی اقساطی در مشهد

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.