دندانپزشکی اقساطی در مشهد

به دندانپزشکی اقساطی در مشهد مراجعه کنید. و همه هزینه‌های دندانپزشکی خود را علاوه بر 30% کاهش قیمت به صورت اقساط در (طول دوره درمان) پرداخت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام و مشاهده ریز قیمت‌های دندانپزشکی اقساطی در مشهد، با ما در تماس باشید.

مراکز دندانپزشکی اقساطی مشهد

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین سزاوار متقیمشهد-خ احمد آباد-بین پرستار5 و 6 – ساختمان ایرانمهر
2کلینیک دندانپزشکی کیمیامشهد-بلوار وکیل آباد-بین وکیل آباد26و28
دندانپزشکی اقساطی در مشهد

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی در مشهد

پس از ثبت نام در سایت مهراز کارت، از مشاوره رایگان و 24 ساعته با کارشناسان بهره مند شوید؛ و تا کمتر از یک روز بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را درب منزل دریافت کنید. همچنین بلافاصله پس از دریافت کارت، می‌توانید به مراکز درمانی تحت قرارداد مهراز کارت مراجعه کنید. و از تمامی خدمات دندانپزشکی اقساطی در مشهد استفاده نمائید.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته. و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده. و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید. و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی در مشهد با بیمه مهراز

با داشتن مهراز کارت و مراجعه به مراکز طرف قرارداد سراسر کشور میتوانید برخی خدمات مانند ارتودنسی دندان را به صورت اقساطی انجام دهید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.