بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد

با بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد، کلیه خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا نزد با تجربه ترین پزشکان دریافت نموده و از 30 % تخفیف بهره مند شوید. جهت دریافت توضیحات بیشتر درباره بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد با کارشناسان ما در تماس باشید.
 

مراکز بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1کلینیک دندانپزشکی دکتر شیرین سزاوار متقیمشهد-خ احمد آباد-بین پرستار5 و 6 – ساختمان ایرانمهر
2کلینیک دندانپزشکی کیمیامشهد-بلوار وکیل آباد-بین وکیل آباد26و28

 

تهیه بیمه دندانپزشکی گروهی در مشهد

شما با ثبت نام در مهراز کارت، می‌توانید مشاوره رایگان با کارشناسان، به صورت شبانه روزی دریافت کنید؛ و در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز خود را با 30% تخفیف دریافت کنید؛ و پس از آن به نزدیک ترین مراکز درمانی طرف قرارداد مهراز کارت در حوالی محل کار یا سکونت خود مراجعه نموده و از تمامی خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی گروهی در مشهد استفاده کنید.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

دندانپزشکی ارزان / دندانپزشکی اقساطی / بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.