دندانپزشکی ارزان در رشت

به دندانپزشکی ارزان در رشت مراجعه کنید و تمامی هزینه‌های دندانپزشکی خود را تا 30% کاهش دهید. همچنین در کنار تخفیف ویژه می‌توانید از بهترین و باکیفیت ترین مراکز درمانی، تحت نظر متبحر ترین پزشکان بهره مند شوید. در این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کافی درباره هزینه‌های دندانپزشکی ارزان در رشت را بدست بیاورید.

بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت

مراکز دندانپزشکی ارزان رشت

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1دکتر مهدی علیپوررشت-دور فلکه گاز-جنب بانک سپه (قوامین سابق)-مجتمع امین
دندانپزشکی ارزان در رشت

مراجعه به دندانپزشکی ارزان در رشت

خدمات مشاوره مهراز کارت کاملا رایگان و به صورت 24 ساعته می‌باشد؛ همچنین شما در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را دریافت می‌کنید، و سپس می‌توانید بلافاصله به مراکز درمانی طرف قرارداد مهراز، جهت معاینه و درمان، مراجعه کنید و از تمامی خدمات دندانپزشکی ارزان در رشت استفاده نمائید.

تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.