بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت

شما با دریافت بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت، می‌توانید از کلیه خدمات دندانپزشکی با کیفیت بالا + 30% تخفیف بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای بررسی هرچه بهتر بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت با ما همراه باشید…

مراکز بیمه دندانپزشکی در رشت

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1دکتر مهدی علیپوررشت-دور فلکه گاز-جنب بانک سپه (قوامین سابق)-مجتمع امین

 
کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

تهیه بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت

با ثبت نام در سایت مهراز کارت، به صورت رایگان از مشاوره  و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان ما بهره مند شوید. همچنین در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را دریافت کرده و می‌توانید بلافاصله به مراکز درمانی جهت ویزیت و معاینه رایگان، مراجعه کنید؛ و از تمامی خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی گروهی در رشت با 30% تخفیف بهره مند شوید.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهراز کارت

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.