تخفیف دندانپزشکی در رشت

با تخفیف دندانپزشکی در رشت می‌توانید تمامی هزینه‌های خدمات دندانپزشکی را 30% کاهش دهید؛ و حتی مابقی هزینه‌های درمانی خود را به صورت اقساط (در طول درمان و معالجه) پرداخت نمائید. در ادامه با ما همراه باشید تا هرچه بیشتر درباره تخفیف دندانپزشکی در رشت مطلع شوید.

بیمه دندانپزشکی گروهی در رشت

مراکز دندانپزشکی با تخفیف رشت

ردیفنام مرکز یا پزشکآدرس مرکز
1دکتر مهدی علیپوررشت-دور فلکه گاز-جنب بانک سپه (قوامین سابق)-مجتمع امین

استفاده از تخفیف دندانپزشکی در رشت

شما تنها با چند کلیک ساده می‌توانید در سایت مهراز کارت ثبت نام شوید؛ و از 30% تخفیف دندانپزشکی در رشت بهره مند شوید.

خدمات مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان گرامی می‌باشد. همچنین پس از ثبت نام، در کمتر از 24 ساعت بیمه دندانپزشکی مهراز کارت خود را درب منزل دریافت کنید؛ و بلافاصله به مراکز درمانی جهت ویزیت و معالجه هرچه سریع‌تر، مراجعه کنید.

تخفیف بیمه دندانپزشکی در رشت

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

در شهر خود مشاوره رایگان دریافت کنید!

خرید آنلاین مهرازکارت

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.