هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

بیمه دندانپزشکی و پوشش ایمپلنت دندان، واقعیت یا افسانه؟ امروزه، هزینه ایمپلنت دندان به یکی از مسائل مهم در حوزه خدمات دندانپزشکی تبدیل شده است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال برنامه‌ها و طرح‌های بیمه ایمپلنت دندان می‌گردند. اما آیا واقعاً بیمه دندانپزشکی برای پوشش ایمپلنت دندان وجود دارد؟ در این مقاله، به سوالات رایج مربوط به هزینه ایمپلنت دندان با بیمه پاسخ خواهیم داد. و به شما کمک خواهیم کرد تا مفهوم واقعی بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت را درک کنید. اگر شما نیز به دنبال طرح‌های بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان هستید، تا انتها با ما همراه باشید.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

منظور از ایمپلنت دندان چیست و چه مزایایی دارد؟!

ایمپلنت دندان یک روش درمانی است. که برای جایگزینی دندان‌های از بین رفته یا کشیده شده استفاده می‌شود. ایمپلنت دندان شامل کاشت یک پایه مصنوعی از جنس تیتانیوم در استخوان فک است. که به عنوان پایه‌ای برای نصب دندان مصنوعی (تاج) عمل می‌کند. این پروسه توسط دندانپزشکان متخصص انجام می‌شود. و معمولاً به چند مرحله تقسیم می‌شود. ایمپلنت دندان مزایای فراوانی دارد که عبارتند از:

 • استحکام و پایداری: ایمپلنت دندان به دلیل جایگزینی مستقیم در استخوان فک، استحکام و پایداری بسیار بالایی دارد و می‌تواند به عنوان یک دندان طبیعی عمل کند.
 • ظاهر طبیعی: دندان مصنوعی که بر روی پایه تیتانیومی نصب می‌شود. به طور ظاهری شبیه به یک دندان طبیعی است و با دندان‌های اطراف هماهنگی بسیار خوبی دارد.
 • قابلیت کشیدگی: ایمپلنت دندان به صورت جداگانه و مستقل از دیگر دندان‌ها کاشته می‌شود، بنابراین امکان کشیدگی و تمیز کردن آن به راحتی وجود دارد.
 • حفظ استخوان فک: با کاشت ایمپلنت دندان، استخوان فک حفظ می‌شود و از تضعیف و جذب استخوان جلوگیری می‌گردد که ممکن است در صورت عدم جایگزینی دندان‌های گمشده رخ دهد.
 • بهبود کارکرد زندگی: با بازگرداندن توانایی جویدن و گاز گرفتن به صورت صحیح، ایمپلنت دندان بهبود قابل توجهی در کیفیت زندگی فرد ایجاد می‌کند.

جراحی لثه برای ایمپلنت چه مزایا و معایبی دارد؟

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

آیا میدانید هزینه ایمپلنت دندان با داشتن بیمه دندانپزشکی مهراز 30% کاهش پیدا میکند؟

 دلیل قیمت بالای ایمپلنت دندان چیست؟

هزینه ایمپلنت دندان بالاست و این می‌تواند به عوامل مختلفی برگردد. ایمپلنت دندان از قطعات پیچ مانندی تشکیل شده است که به عنوان پست (فیکسچر) شناخته می‌شوند. این قطعات باید از مواد با کیفیت بالا ساخته شوند که قابلیت چسبندگی و سازگاری با بافت‌های دهان را داشته باشند. همچنین، تاج (پروتز) که بر روی پست قرار می‌گیرد، نیز باید با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شود. این مواد و قطعات باعث افزایش هزینه ایمپلنت می‌شوند. ایمپلنت دندان نیاز به جراحی جایگذاری دارد که نیازمند تخصص و مهارت دندانپزشک است. هزینه جراحی و استفاده از تجهیزات پزشکی مناسب نیز به هزینه ایمپلنت اضافه می‌شود.

از طرفی، هزینه ایمپلنت دندان نیز باید شامل مراحل قبل و بعد از جراحی شامل تصویربرداری، تشخیص، طراحی و ساخت تاج و مراقبت‌های پس از جراحی باشد. در نهایت، باید توجه داشت که ایمپلنت دندان یک روش درمانی پیچیده است که نیاز به تخصص و تجهیزات پیشرفته دارد. همچنین، تضمین کیفیت و عمر طولانی ایمپلنت نیز مهم است. این عوامل باعث می‌شوند که هزینه ایمپلنت بالا باشد.

آیا ایمپلنت دندان بدون جراحی امکان پذیر است؟

کیفیت ایمپلنت کره ای چگونه است؟

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

پوشش بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان

بیمه‌های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی تنها برخی از خدمات دندانپزشکی را پوشش می‌دهند، مانند کشیدن دندان معمولی، پر کردن ساده دندان و جرمگیری. اما خدمات اساسی دندانپزشکی مانند عصب کشی، ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی و غیره توسط این بیمه‌ها پوشش داده نمی‌شوند. در اینجا به معرفی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده بیمه دندانپزشکی، شرکت مهراز کارت، می‌پردازیم. این شرکت با ارائه بیمه دندانپزشکی، تمامی خدمات درمانی و زیباسازی دندان‌ها را پشتیبانی می‌کند. با داشتن کارت دندانپزشکی مهراز کارت، شما می‌توانید تا ۵۰ درصد از هزینه‌های درمانی خود را کاهش دهید.

یکی از خدماتی که بیمه دندانپزشکی مهراز کارت پوشش می‌دهد، ایمپلنت دندان است. با این بیمه، شما می‌توانید هزینه ۱۰ میلیون تومانی ایمپلنت دندان خود را در کلینیک‌های خصوصی و تخصصی مجموعه به تنها ۵ میلیون تومان کاهش دهید. این تخفیف پنجاه درصدی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ایمپلنت دندان دارد. در نتیجه، با استفاده از بیمه دندانپزشکی مهراز کارت، شما می‌توانید به طور موثری هزینه‌های درمانی دندان خود را کاهش داده و از خدمات حرفه‌ای و کیفیتی بالا برخوردار شوید.

مطالعه درباره روش های کاشت دندان

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

ایمپلنت دندان اقساطی

برخی شرکت‌های بیمه امکان پرداخت اقساطی هزینه‌های ایمپلنت دندان را برای بیمه‌گذاران خود فراهم می‌کنند. شرکت مهراز کارت نیز یکی از این شرکت‌هاست که علاوه بر کاهش ۵۰ درصدی تمامی هزینه‌های خدمات دندانپزشکی در بخش درمانی و زیبایی، شرایطی را برای پرداخت اقساطی هزینه‌های ایمپلنت دندان فراهم کرده است.

در صورتی که شما بیمه‌گذار این شرکت هستید و نیاز به ایمپلنت دندان دارید، می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و از شرایط پرداخت اقساطی هزینه‌های ایمپلنت دندان آگاه شوید. مهم است که قبل از تصمیم‌گیری درباره پرداخت اقساطی هزینه‌های ایمپلنت دندان، شرایط و محدودیت‌های مربوطه را به دقت مطالعه کنید و از شرایط قرارداد مطلع شوید. همچنین، بهتر است با پزشک دندان‌پزشکی خود مشورت کنید تا از نیاز و توصیه‌های وی نیز استفاده کنید.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

دندان مصنوعی متحرک یا ایمپلنت؟ کدامیک برای من مناسب است؟

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

‌نحوه استفاده از بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

برای استفاده از بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان، معمولاً باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. خرید بیمه: ابتدا باید بیمه دندان‌پزشکی را خریداری کنید. این بیمه ممکن است از طریق شرکت‌های بیمه مختلف در دسترس باشد. مطمئن شوید که بیمه شما پوشش ایمپلنت دندان را دربرمی‌گیرد.
 2. مشاوره با بیمه‌گر: پیش از شروع درمان ایمپلنت دندان، با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و از شرایط و پوشش بیمه در مورد ایمپلنت دندان مطلع شوید. آنها ممکن است شرایط خاصی را برای پوشش ایمپلنت دندان تعیین کرده باشند، مانند محدودیت‌های زمانی یا نیاز به معاینه قبل از درمان.
 3. مراجعه به دندانپزشکی طرف قرارداد: بعد از خرید بیمه و مطلع شدن از شرایط پوشش، می‌توانید به یکی از دندانپزشکی‌های طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه کنید. این مراکز دندانپزشکی با بیمه همکاری دارند و ارائه خدمات درمانی با تخفیف و پوشش بیمه را ارائه می‌دهند.

سخن پایانی

با توجه به مزایای فوق، ایمپلنت دندان به عنوان یک روش موثر و دائمی برای جایگزینی دندان‌های از بین رفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته، مهم است که قبل از شروع درمان ایمپلنت دندان، شرایط و پوشش بیمه خود را به دقت مطالعه کنید و با دندان‌پزشکی طرف قرارداد هماهنگی لازم را انجام دهید. همچنین، در صورت لزوم، با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

ایمپلنت

ایمپلنت

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. با بیمه مهراز خیلی هزینه ها کمتر میشه ممنونم ازتون

   • hana
   • دی ۲, ۱۴۰۲

   بله واقعا توی این شرایط اقتصادی خیلی مفیدهستش

   1. دقیقا نسبت به جاهای دیگه خیلی کمتره

 2. تعرفه ایمپلنت رو لطف میکنید

  1. سلام وقت بخیر تعرفه ایمپلنت خدمت شما

 3. از این بیمه همه جا میشه استفاده کرد؟

  1. سلام شما میتونید در مراکز مهراز یا مراکز طرف قرارداد از این بیمه استفاه کنید

 4. 50 درصد واقعیه؟

  1. سلام بله هزینه های دندان پزشکی 50 درصد تخفیف واقعی داره

 5. ایمپلنت هم 50 درصد تخفیف داره؟

  1. سلام وقت بخیر 30 درصد تخفیف

 6. سقف استفاده از بیمه مهراز چقدره؟

  1. سلام دوست عزیز بیمه مهراز سقف و محدودیتی نداره

 7. میشه قسط بندی کرد؟

  1. سلام بله

 8. بسیار عالی بود

 9. خیلی عالیه ممنون از شما

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.