ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

اگر بنا به هر دلیلی مانند کشیدن دندان، کهولت سن، آسیب دندان و یا غیره دندان های خود را از دست داده اید و به دنبال جایگزینی برای آن هستید ایمپلنت راهی برای پر کردن جای خالی دندانتان است. هر نوع ایمپلنت دندان دارای مزایا و معایب خاص خودش است و در این میان میخواهیم به بررسی ایمپلنت کره ای بپردازیم.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

ایمپلنت کره ای چیست؟

ایمپلنت کره‌ای دندان یک روش پزشکی میباشد که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، به جای دندان از دست رفته یا خالی، یک ایمپلنت دندان در این محل جایگذاری میکنند. این فرآیند به ایجاد یک دندان مصنوعی با استفاده از موادی مانند تیتانیوم یا سرامیک بر روی یک پیشانی (سر) ایمپلنت بنیادی اتصال دارد.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

پل دندان یا ایمپلنت؟ کدام بهتر است؟

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

مراحل انجام ایمپلنت کره‌ای دندان

بررسی اولیه و تصویربرداری

در ابتدا، پزشک به اطلاعات دقیقی از فضای خالی دندان و ساختار فک و دندان فرد نیاز دارد. این ممکن است شامل ایمپرسیون (گرفتن مدل دقیق) و تصاویر مورد نیاز باشد.

جراحی

در مرحله جراحی، یک ایمپلنت تیتانیومی یا مواد دیگر در محل خالی گذاشته می‌شود. این ایمپلنت به مرور زمان با استخوان فک یا فکین به‌طور محکم ادغام می‌شود.

بازگشت به نرم‌افزار

بعد از ادغام موفق ایمپلنت با استخوان، فرآیند ترمیم و بازگشت به نرم‌افزار شروع می‌شود. این ممکن است شامل اتصال یک پست و سر ایمپلنت به منظور قرار دادن دندان مصنوعی باشد.

قرار دادن دندان مصنوعی

دندان مصنوعی، که ممکن است از سرامیک یا مواد دیگر تهیه شده باشد، به ایمپلنت متصل می‌شود. این دندان مصنوعی به شکل، اندازه و رنگ دندان‌های طبیعی شما طراحی می‌شود.

کاهش قیمت انواع ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

جراحی لثه برای ایمپلنت چه مزایا و معایبی دارد؟

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

انواع ایمپلنت کره ای

1.ایمپلنت کره ای Osstem

این نوع ایمپلنت که توسط FDA  امریکا و CE اروپا تایید شده است از کیفیت بسیار خوبی بر خوردار میباشد. ایمپلنتهای کره ای اوستم بارها و در فرایند های متفاوت ازمایش شده اند.

2.ایمپلنت کره ای Sewon medix

این ایمپلنت که دارای گواهینامه KGMP میباشد کیفیت بالایی داشته و یکی از شناخته شده ترین برند ایمپلنتهای کره ای به حساب می آید. تعداد زیادی از دندانپزشکان امریکایی، اروپایی و خاورمیانه ای از این برند استفاده میکنند.

3.ایمپلنت کره ای Cis

این برند ایمپلنت در کنار کیفیت خوبی که ارائه میدهد از قیمت مناسبی هم برخوردار میباشد. این برند که توانسته ۹۸% رضایت مخاطبان را جلب کند در کشور های مختلفی در حال استفاده شدن میباشد.

4.ایمپلنت کره ای مگاژن

این ایمپلنت هم که در کنار کیفیت قابل قبول با هزینه نه چندان زیاد و مناسب میباشد در میان دندانپزشکان بسیار پر طرفدار است.

از ویژگی های مثبت این برند میتوان به جوش خوردن سریع با استخوان و احتمال شکستن پایین ایمپلنت اشاره کرد. این ایمپلنت که تحرکی ندارد از نفوذ باکتری جلوگیری میکند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

5.ایمپلنت کره ای biotem

این برند در کره جنوبی تاسیس شده و قیمت بالایی ندارد. 4 نوع ایمپلنت از این برند ساخته شده  که راس این نوع ایمپلنت مخروطی و یا مستقیم است.

6.ایمپلنت کره ای Dentium

این برند ایمپلنت دارای طول عمر بالایی میباشد زیرا در ساخت آن از فناوری های پیشرفته ای استفاده شده است. این ایمپلنت امکان کاشت فوری را داشته و به دلیل مخروطی بودن راس انها میتواند زاویه دار هم گذاشته شود. همچنین با این نوع ایمپلنت مدت زمان بهبودی به نصف کاهش پیدا میکند.

7.ایمپلنت کره ای Neo Biotech

این برند تنوع بالایی داشته و به همین خاطر میتوان از ان برای جراحی های ساده تا پیچیده استفاده نمود. همچنین از ویژگی های خوب این نوع ایمپلنت این است که در سخت ترین جراحی ها هم احتمال موفقیت زیاد است.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

دندان مصنوعی متحرک یا ایمپلنت؟ کدامیک برای من مناسب است؟

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

تخفیف دندانپزشکی

تخفیف دندانپزشکی

تفاوت ایمپلنت کره ای و سوئیسی:

ایمپلنتهای سوئیسی و کره ای هردو از برند های شناخته شده ای هستند که در حال استفاده شدن میباشند. هرچند که ایمپلنتهای سوئیسی در مقایسه با کره ای از کیفیت بهتری برخوردار هستند. اما ایمپلنتهای کره ای هم در این میان حرفی برای گفتن دارند. قطعات ایمپلنتهای کره ای در ایران راحت تر پیدا میشوند و در عین کیفیت قابل قبول از قیمت مناسب تری هم برخوردار هستند.

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

عمر ایمپلنت کره ای

ایمپلنتهای کره ای از کیفیت قابل قبول و خوبی برخوردار هستند و پایین تر بودن قیمت ان دلیلی بر پایین بودم کیفیت نیست. این نوع ایمپلنت ها در مقایسه با ایمپلنت های ایرانی از عملکرد بهتری برخوردار هستند. در نتیجه ایمپلنتهای کره ای با توجه به تمام ویژگی های خوبشان در ایران محبوب هستند.

گذشته از همه این موارد گزینه های دیگری هم هستند که بر روی عمر ایمپلنت تاثیر میگذارند. از جمله موارد مهم میتوان به دندانپزشک اشاره کرد. قطعا تخصص و مهارت دندانپزشک بر عمر ایمپلنت اثرگذار میباشد. همچنین نحوه نگهداری و مراقبت شما از ایمپلنت هم از شرط های مهم برطول عمر ایمپلنت شما خواهد بود.

مطالعه درباره روش های کاشت دندان

مزایای ایمپلنت کره‌ای دندان

ثبات و پایداری ایمپلنت

 • ایمپلنتهای کره‌ای دندان به‌طور محکم با استخوان فک ادغام شده و به دندان پایداری بالایی می‌بخشند.

طبیعی‌ترین حس با ایمپلنت

 • دندان مصنوعی به طور ظاهری و حسی به دندان‌های طبیعی نزدیک است و افراد احساس نمیکنند که دندان ایمپلنت است.

حفاظت از سلامت استخوان فک

 • استفاده از ایمپلنت کره‌ای در جایگاه دندان از افت استخوان فک جلوگیری می‌کند و سلامت استخوان را حفظ می‌کند.

سهولت در جویدن غذا با ایمپلنت

 • ایمپلنت کره‌ای دندان به شما امکان می‌دهد که به راحتی هر نوع غذایی را مصرف کنید. و نگرانی از بابت افت دندان یا مشکلات دیگر ندارید.
ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

چالش‌ها و نکات قابل توجه

هزینه ایمپلنت کره ای

ایمپلنتهای کره ای نسبت به برخی از ایمپلنتهای دیگر از قیمت مناسبی برخوردار هستند و توسط بیمه مهراز پوشش داده میشوند.

مدت زمان انجام ایمپلنت کره ای

فرآیند انجام ایمپلنتهای کره‌ای دندان ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد و نیاز به چند جلسه دارد.

مراقبت پس از جراحی ایمپلنت

مراقبت دقیق پس از جراحی و دندان‌های ایمپلنت‌شده حائز اهمیت است تا ایمپلنت به درستی با استخوان ادغام شود.

سخن پایانی

ایمپلنت کره‌ای دندان یک راهکار پیشرفته و موثر برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته یا خالی میباشد. کسانی که به دنبال انجام ایمپلنتها با قیمت مناسب هستند که در عین حال کیفیت مناسبی داشته باشد قطعا ایمپلنتهای کره ای میتوانند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

سوالات متداول

ایا کیفیت ایمپلنتهای کره ای قابل قبول است؟

پاسخ: بله. ممکن است ایمپلنتهای کره ای نسبت به برخی برند های دیگر کیفیت پایین تری داشته باشند اما در حال حاضر بسیاری از دندانپزشکان در کشور های مختلف در حال استفاده از این نوع  ایمپلنتها میباشند. اگر شما هم به دنبال انجام ایمپلنت با کیفیت قابل قبول و در عین حال قیمت مناسب هستید ایمپلنتهای کره ای انتخاب مناسب تری نسبت به سایر برند ها میباشند.

بهترین نوع ایمپلنت کره ای چیست؟

پاسخ: در حالی که برند های ذکر شده همگی دارای کیفیت مناسبی هستند اما شما باز هم نیاز به مشورت با دندانپزشک دارید. زیرا نوع ایمپلنت شما با توجه به شرایط استخوان فک و محل جایگذاری آن تعیین خواهد شد.

مزایای ایمپلنت کره ای چیست؟

پاسخ: به غیر از مزایای ذکر شده در مقاله بالا از مزایای مهمی که میشود برای ایمپلنتهای کره ای نام برد میتوان به امکان خرید اسان این نوع برند در ایران اشاره کرد. علاوه بر این استحکام عالی، قیمت و کیفیت مناسب، دوام بالا و عدم حساسیت از ویژگی های مثبت این برند هستند.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم مهراز هم با ایمپلنت که ای انجام میده؟

  1. سلام بله

 2. ممنون از مطالب مفیدتون

 3. ممکنه تعرفه ایمپلنت رو لطف کنید؟

  1. سلام وقت بخیر تعرفه ایمپلنت در سال 1402 خدمت شما

 4. کودکانم ویزیت میکنین؟

  1. سلام بله

 5. تا چقدر میشه از این بیمه استفاده کرد؟

  1. سلام وقت بخیر مهراز سقف استفاده نداره

 6. ممنون از اطلاعات مفیدتون

 7. جای خالی دندون رو میشه با ارتودنسی پر کرد یا نه؟

  1. سلام وقت بخیر در صورتی که فاصله زیاد نباشه بله میشه

 8. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم ایمپلنت درد داره؟

  1. سلام خیر

 9. سلام وقت بخیر میخواستم بدون با ایمپلنت میشه چیز های سفتی مثل اجیل خورد یا نه؟

  1. سلام وقت بخیر بله. زمانیکه ایمپلنت در دهانتون جا افتاد میتونید

 10. سلانم وقت بخیر من اگر دوتا دندان کنار هم رو از دست داده باشم میتونم بریج انجام بدم و ایمپلنت نزارم؟

  1. سلام بله میتونید

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.