کاشت دندان دائمی

کاشت دندان دائمی

کاشت دندان دائمی

مراحل کاشت دندان دائمی که به آن ایمپلنت می گویند. به این صورت است که ابتدا دندانپزشک وضعیت دهان و سلامت عمومی بیمار را ارزیابی نموده. و سپس اقدام به کاشت دندان می کند. سن عامل محدود کننده ای برای کاشت دندان نیست. دندانپزشکان می توانند کاشت دندان را برای بیماران تا سنین کهنسالی یعنی 80 تا 90 سالگی به شرط داشتن سلامت جسمانی که در ادامه به آن می پردازیم را انجام دهند.

بعد از کاشت ایمپلنت، باید مراقبت هایی را بعد از آن انجام دهید. تا به عنوان دندان های مادام العمر برایتان باقی بماند. در طول دوره بهبودی، مراقب باشید که جویدن غذاها را با ایمپلنت انجام ندهید. و موقع تمیز کردن ایمپلنت، به آرامی آنها را تمیز کنید. معمولاً درد بسیار کمی وجود دارد. و بیشتر افراد می توانند ظرف یک تا دو روز پس از کاشت ایمپلنت به زندگی روزمره خود برگردند.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

پس از سپری شدن فرآیند بهبودی، دندانپزشک تاج ایمپلنت دائمی را آماده می کند. و دندان‌هایی که جذاب به نظر می‌رسند و متناسب با شکل دهان، فک و صورت فرد هستند.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

مطالعه درباره عوارض کشیدن دندان و آشنایی یا مزایای کشیدن دندان

کاشت دندان دائمی

کاشت دندان دائمی

جایگذاری ایمپلنت

جایگزین کردن ایمپلنت به جای دندان های اصلی در برخی از مواقع همزمان با از دست دادن دندان امکان پذیر است. البته دندان پزشک برای جایگزین کردن ایمپلنت باید اقدامات و بررسی هایی را انجام دهد. تا مواردی که باعث پس زدن ایمپلنت نشود پیش نیاید.

بسیاری از افراد ایمپلنت را یک پروسه دردناک تصور می کنند. اما در واقع در کنار روش های درمانی دیگر، ایمپلنت کمترین درد و خونریزی را دارد. درد در درمان دندان ها تا حدودی طبیعی می باشد. معمولا تا 24 ساعت بعد از جراحی درد و خونریزی وجود دارد اما با گذشت چند روز از شدت درد کاسته و بیمار هیچگونه درد و ناراحتی را احساس نمی کند. بعد از جراحی ایمپلنت لازم است مراقبت هایی انجام شود در غیر این صورت مشکلاتی پیش می آید که مهمترین آنها جراحی و کاشت دوباره ایمپلنت می باشد. رعایت بهداشت و مراقبت صحیح از ایمپلنت بسیار مهم و حائز اهمیت است.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

برآورد هزینه ایمپلنت

قیمت ایمپلنت به چند مورد بستگی دارد که در زیر به انها اشاره می کنیم:

* فیکسچر
* هیلینگ
* ایمپرشن کوپینگ
* زاویه دار یا مستقیم بودن نوع اباتمنت
* نوع روکش و پروتزی ( زیرکونیا و …)
* دستمزد متخصص
* هزینه استفاده از تجهیزات مطب یا کلینیک

***علاوه بر تاثیر گذاری موارد بالا بر قیمت ایمپلنت، برند آن نیز بر قیمت تاثیر می گذارد. برند های چینی و پاکستانی ارزان تر از برند های آلمانی و فرانسوی می باشد.***

آشنایی با انواع دندان مصنوعی جدید با کاهش هزینه مهراز کارت

ایمپلنت دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

آیا ایمپلنت همان دندان دائمی است؟

ایمپلنت یکی از روش های جدید برای جبران دندان های از دست رفته است. ولی کسانی که می خواهند از آن استفاده می کنند، این سوال در ذهن شان وجود دارد که آیا ایمپلنت دائمی است؟ در پاسخ به این سوال بایدگفت که ایمپلنت دارای عمر بالایی است که با بکارگیری انواع با کیفیت تر آن نیز می تواند باعث ماندگاری و طول عمر بیشتر ایمپلنت دندانی بشود.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

طول عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

ایمپلنت های دندانی از چند بخش تشکیل شده اند که کیفیت هر یک از این قسمت ها در طول عمر بیشتر ایمپلنت تاثیر زیادی دارد. علاوه بر اینکه هزینه ایمپلنت های با کیفیت تر بیشتر است عمر آنها نیز بیشتر می باشد.بهتر است در هنگام استفاده از ایمپلنت حتما از متخصص ایمپلنت خود بخواهید که از ایمپلنت های با کیفیت استفاده کند. برندها و اسم های مختلفی از ایمپلنت در بازار وجود دارد که درجه کیفیتی متفاوتی دارند.

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

تاج و پایه ایمپلنت

تاج ایمپلنت یا همان روکش ایمپلنت دارای عمر حدودا تا 15 سال می باشد،و این در حالی است که عمر پایه ایمپلنت تا بیش از 20 تا 25 سال می رسد. با رعایت بهداشت و مراقبت از ایمپلنت های دندانی خود می توانید بر میزان ماندگاری و دوام تاج و پایه ایمپلنت خود را افزایش دهید.

آیا جراحی دندان درد دارد ؟ مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

در زمان استفاده از ایمپلنت چه مواردی را باید برای طول عمر بیشتر و دوام آن رعایت کنیم؟

* مسواک زدن ایمپلنت مانند دندان های طبیعی می تواند باعث افزایش طول عمر ایمپلنت های دندانی شود. استفاده از نخ دندان و یا دهانشویه ها می تواند در طول عمر بیشتر ایمپلنت کمک زیادی در ماندگاری آن نماید. در بعضی موارد ممکن است بعد از استفاده از ایمپلنت دچار دردهای موضعی به مدت طولانی تر از یک هفته تا یک ماه شوید که بهتر است هر چه زودتر به متخصص ایمپلنت خود مراجعه کرده و هر مورد را برای او توضیح دهید.

عوارض کاشت دندان چیست؟

پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

چه نوع روکشی طول عمر بالاتری برای ایمپلنت (کاشت دندان دائمی) دارد؟

یکی از قسمت های مهم برای ایمپلنت های دندانی یا همان کاشت دندان دائمی ، روکش دندان است. برای طول عمر بالاتر روکش ایمپلنت، انتخاب نوع روکش اهمیت زیادی دارد. انواع روکش ها مانند روکش های فلزی، سرامیکی و زیرکونیا را می توان برای ایمپلنت های دندانی استفاده نمود. از میان تمامی مدل های روکش ها، روکش های سرامیکی و زیرکونیا از نظر زیبایی از درجه بالایی برخوردار هستند و درخشندگی و سفیدی طبیعی را به دندان های فرد می دهند.

طول عمر روکش های سرامیکی زیرکونیا و سرامیکی بیش از سایر روکش ها می باشد. استحکام و مقاومت زیادی دارند. اگر بخواهیم بهترین روکش دندان برای ایمپلنت را بکار ببریم، می توانیم روکش زیرکونیا را نام ببریم. روکش زیرکونیا در عین زیبایی فراوانی که دارند، دارای استحکام بالایی می باشند.

آشنایی با انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟

آیا روند درمان بر طول عمر ایمپلنت تاثیر گذار است؟

ایمپلنت را می توان به چندین روش کاشت. از روش های فوری برای افرادی که زمان کمی را برای درمان خود انتخاب کرده اند و یا روش های چند مرحله ای که حدود یک تا دو ماه زمان می برد تا پروسه درمان تمام شود.
انتخاب روش فوری و یا چند مرحله ای به شرایط بیمار بستگی دارد. مثلا برای افرادی که دچار بیماری پوکی استخوان هستند پروسه درمان طولانی تر است. زیرا نیازمند پیوند استخوان بوده و فرایند پیوند استخوان در اتصال و جوش خوردن محکم تر بین ایمپلنت و استخوان فک تاثیر زیادی دارد. همچنین با توجه به این مورد اتصال قوی و کاشت محکم تر با در نظر گرفتن میزان استخوان فک در طول عمر بیشتر ایمپلنت تاثیر زیادی دارد.

روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

تاثیر متخصص ایمپلنت در طول عمر بیشتر ایمپلنت

در اولین مرحله برای شروع دوره ایمپلنت فرد باید یک متخصص ایمپلنت خوب و مجرب را انتخاب کند تا با رعایت اصول کاشت دقیق و مناسب بتواند بدون عوارض و با یک روند درمانی مناسب ایمپلنت ها را در جای مناسب قرار دهد. مرکز دندانپزشکی باید توانایی ساخت روکش های دندانی مناسب را داشته باشد و از بهترین و مناسب ترین برندهای ایمپلنت استفاده نماید.

شرکت مهراز کارت با داشتن متخصصان و دندان پزشکان نمونه می تواند بهترین متخصصین دندانپزشکی و کاشت ایمپلنت دندان را به شما معرفی کند. که از برندهای معتبر و مواد اولیه عالی و مناسب برای کاشت دندان های شما استفاده نماید.

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟

بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام ایمپلنت با مهراز چقدره؟

  1. با سلام انواع ایمپلنت دندان با داشتن مهراز کارت شامل 30% کاهش هزینه هستش. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 2. سلام ایمپلنت با مهراز کارت چقدر روی هزینه تاثیر داره؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید انواع ایمپلنت دندان رو با کاهش هزینه 30% انجام بدید. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 3. سلام ایمپلنت عوارضی برای بدن نداره؟

  1. با سلام خیر. مواد به کار برده شده در ساخت ایمپلنت دندان با بدن انسان کاملا سازگاری دارن و هیچ نوع عوارض و حساسیتی نخواهند داشت براتون. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 4. سلام کارت مهراز برای تمام سنین خدمات دهی داره؟

  1. با سلام بله. مهراز کارت برای همه افراد در هر سن و شرایطی قابل استفاده هستش.

 5. سلام تمام مراکز درمانی کارت مهراز رو پشتیبانی میکنند؟

  1. با سلام جهت استفاده از مهراز کارت نیاز هست به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید. لیست مراکز خدمت شما:

 6. سلام قیمت مهراز کارت چقدره؟

  1. با سلام جهت دریافت توضیحات تکمیلی در این رابطه لطفا به لینک مراجعه نمایید.

 7. مطلب مفیدی بود ممنون

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.