قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

در گذشته به دلایل متفاوتی امکانات لازم برای در دندانپزشکی سبب شده بود که افرادی که دندان های خود را از دست می دهند. باید به شکلی جای خالی دندان های خود را پنهان می کردند. ولی امروزه با روش های مختلفی می توانند برای دندان های از دست رفته خود دندان های مصنوعی جایگزین کنند. قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت تقریبا یک پنجم ایمپلنت است. که برای بسیاری از افراد مورد توجه و استقبال فراروانی می باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

ایمپلنت یکی از روش هایی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته به کار می رود. البته از گران ترین روش های کاشت دندان است. که برای تعداد محدودی از مردم امکان پذیر است. بنابراین روش های دیگری مانند بریج و یا پل استفاده از دندان مصنوعی های ثابت و متحرک برای جایگزینی دندان های مصنوعی استفاده می شود. این روش ها از پرکاربردترین راه ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ و قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

ایمپلنت

همانطور که گفته شد کاشت دندان راهی است برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها که عموما با استفاده از اتصال پیچ های فلزی که در لثه قرار می گیرد و نقش ریشه دندان را دارند. این روش را ایمپلنت می گویند که هزینه بالایی دارد. همچنین باید از نظر جسمانی نیز امادگی لازم را داشته باشید. لثه ها باید کاملا سالم باشد. استخوان فک نیز باید دچار نقص و یا تحلیل نشده باشد. البته برای هرکدام از این مشکلات نیز راه حل هایی وجود دارد. که هم برای فرد هزینه دارد و هم مدت درمان را طولانی تر می کند.

هزینه ایمپلنت دندان | قیمت ایمپلنت دندان

کاشت دندان دائمی با مهراز کارت و آشنایی با انواع ایمپلنت دندان

نحوه کاشت دندان بدون ایمپلنت

کاشت دندان بدون ایمپلنت روشی است که برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها استفاده می شود. از رایج ترین روش ها برای کاشت دندان بریج دندان که پل دندانی هم می گویند روشی جایگزین ایمپلنت می باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

قیمت کاشت دندان | هزینه کاشت دندان و ایمپلنت دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

بریج دندان

در روش کاشت بریج دندان، دو دندان کناری فضای خالی لثه، نقش تکیه گاه را برای پل دندانی دارند. در این صورت پروتز مصنوعی دندان در جای خالی دندان قرار می گیرند. این روش با نام پل ثابت می باشد. برای استفاده از روش بریج یا پل باید دندان های کناری سالم باشند. و مقاومت و استحکام قابل قبولی داشته باشند.

بریج دندان چیست؟ آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

همه چیز درباره مراحل پروتز دندان و قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

بریج سه تایی سرامیکی از روش های بریج دندانی است. در این نوع از کاشت دندان سه پروتز مصنوعی دندانی روی پایه که همان دندان های کناری هستند. قرار می گیرد. در واقع بریج دندان از روش های که کاشت دندان بدون ایمپلنت است. طول عمر بریج یا پل تا 10 سال دوام دارد.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت که همان بریج است نسبت به ایمپلنت بسیار کمتر و مقرون به صرفه است. همچنین به دلیل دوام قابل قبول آن بین مراجعه کنندگان برای کاشت دندان بدون ایمپلنت طرفداران زیادی دارد.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

هزینه بریج دندان | هزینه پل دندان

مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

تهیه انواع دندان مصنوعی و کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان و کاشت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. توی مطبهای مهراز ایمپلنت انجام میدن؟

  1. بله مهراز دندانپزشک های متخصص ایمپلنت داره که میتونید مراجعه کنید و برای ایمپلنت دندان 30% کاهش هزینه داشته باشید.

 2. با سلام من مهراز کارت دارم ایمپلنت چقد تخفیف داره کیفیت مواد خوبه واقعا؟

  1. سلام خدمت شما با داشتن مهراز کارت میتونید هزینه ایمپلنت رو 30% کاهش بدید و در رابطه با کیفیت مواد هم اصلا نگران نباشید مواد ایمپلنت کره ای هستش و تضمینی :)

 3. سلام به شما دوستان سوالم اینه که مهرازکارت به جز ایمپلنت هزینه دندون مصنوعی هم پوشش میده؟

  1. با سلام بله مهراز کارت همه هزینه های دندانپزشکی شما رو تا 50% کاهش میده. همچنین هزینه دندان مصنوعی

   1. سلام دوتا از دندونای جلو من افتاده هزینه کاشت چقد در میاد؟

    1. با سلام شما با داشتن مهراز کارت میتونید کاشت دندان رو با 30% کاهش هزینه انجام بدید. لینک لیست تعرفه ها خدمت شما : https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

  • شیما
  • اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۱

  با مهراز کارت میشه کار زیبایی دندونم انجام داد؟؟؟ یا فقط روکش و ایمپلنت و اینارو پوشش میده؟؟؟

  1. با مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو میتونید انجام بدید و تا 50% کاهش هزینه داشته باشید. مثل ارتودنسی - روکش - ایمپلنت - کامپوزیت - لامینت - بلیچینگ و ... همه موارد

 4. ایمپلنت با مهراز کارت چنده؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت انواع ایمپلنت دندان با کاهش هزینه 30% ارائه میشه خدمتتون. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 5. بریج دندان با مهراز کارت چقدر هزیینه داره؟

  1. با سلام لیست تعرفه انواع روکش دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت خدمت شما:

   1. سلام وقت بخیر مادرم بالای ۶۰ سال سن دارد میتونه دندان بکاره در ضمن مادرم دیابت دارد و قرص میخورد

    1. با سلام برای کاشت دندان نیاز هست لثه مقاومت داشته باشه و ضمنا کاشت دندان برای افراد دیابتی هم کمی چالش برانگیز هست که در هر دو مورد پزشک بعد از ویزیت حضوری تشخیص میدن که قابل انجام هست یا خیر.

 6. خیلی عالی بود ممنون

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.