قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

در گذشته به دلایل متفاوتی امکانات لازم برای در دندانپزشکی سبب شده بود که افرادی که دندان های خود را از دست می دهند. باید به شکلی جای خالی دندان های خود را پنهان می کردند. ولی امروزه با روش های مختلفی می توانند برای دندان های از دست رفته خود دندان های مصنوعی جایگزین کنند. قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت تقریبا یک پنجم ایمپلنت است. که برای بسیاری از افراد مورد توجه و استقبال فراروانی می باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

ایمپلنت یکی از روش هایی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته به کار می رود. البته از گران ترین روش های کاشت دندان است. که برای تعداد محدودی از مردم امکان پذیر است. بنابراین روش های دیگری مانند بریج و یا پل استفاده از دندان مصنوعی های ثابت و متحرک برای جایگزینی دندان های مصنوعی استفاده می شود. این روش ها از پرکاربردترین راه ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت
قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

ایمپلنت

همانطور که گفته شد کاشت دندان راهی است برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها که عموما با استفاده از اتصال پیچ های فلزی که در لثه قرار می گیرد و نقش ریشه دندان را دارند. این روش را ایمپلنت می گویند که هزینه بالایی دارد. همچنین باید از نظر جسمانی نیز امادگی لازم را داشته باشید. لثه ها باید کاملا سالم باشد. استخوان فک نیز باید دچار نقص و یا تحلیل نشده باشد. البته برای هرکدام از این مشکلات نیز راه حل هایی وجود دارد. که هم برای فرد هزینه دارد و هم مدت درمان را طولانی تر می کند.

هزینه ایمپلنت دندان | قیمت ایمپلنت دندان

نحوه کاشت دندان بدون ایمپلنت

کاشت دندان بدون ایمپلنت روشی است که برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها استفاده می شود. از رایج ترین روش ها برای کاشت دندان بریج دندان که پل دندانی هم می گویند روشی جایگزین ایمپلنت می باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

قیمت کاشت دندان | هزینه کاشت دندان

بریج دندان

در روش کاشت بریج دندان، دو دندان کناری فضای خالی لثه، نقش تکیه گاه را برای پل دندانی دارند. در این صورت پروتز مصنوعی دندان در جای خالی دندان قرار می گیرند. این روش با نام پل ثابت می باشد. برای استفاده از روش بریج یا پل باید دندان های کناری سالم باشند. و مقاومت و استحکام قابل قبولی داشته باشند.

بریج دندان چیست؟

بریج سه تایی سرامیکی از روش های بریج دندانی است. در این نوع از کاشت دندان سه پروتز مصنوعی دندانی روی پایه که همان دندان های کناری هستند. قرار می گیرد. در واقع بریج دندان از روش های که کاشت دندان بدون ایمپلنت است. طول عمر بریج یا پل تا 10 سال دوام دارد.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت که همان بریج است نسبت به ایمپلنت بسیار کمتر و مقرون به صرفه است. همچنین به دلیل دوام قابل قبول آن بین مراجعه کنندگان برای کاشت دندان بدون ایمپلنت طرفداران زیادی دارد.

هزینه بریج دندان | هزینه پل دندان

۸ دیدگاه برای “قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

  • مدیر محتوی گفته:

   بله مهراز دندانپزشک های متخصص ایمپلنت داره که میتونید مراجعه کنید و برای ایمپلنت دندان ۳۰% کاهش هزینه داشته باشید.

  • مدیر محتوی گفته:

   سلام خدمت شما
   با داشتن مهراز کارت میتونید هزینه ایمپلنت رو ۳۰% کاهش بدید و در رابطه با کیفیت مواد هم اصلا نگران نباشید مواد ایمپلنت کره ای هستش و تضمینی 🙂

  • مدیر محتوی گفته:

   با مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو میتونید انجام بدید و تا ۵۰% کاهش هزینه داشته باشید. مثل ارتودنسی – روکش – ایمپلنت – کامپوزیت – لامینت – بلیچینگ و … همه موارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه