کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

امروزه به جهت افزایش تعاملات اجتماعی و نیز همه گیر شده عمل های زیبایی باعث شده تا زیبایی دندان ها و نیز اصلاح طرح لبخند به نسبت در ده سال اخیر بسیار بیشتر شده است. کامپوزیت دندان با قیمت ماسب و یا هزینه های بالاتر انجام می شود. که می تواند برای اصلاح طرح لبخند از بهترین روش ها باشد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

برای اصلاح طرح لبخند هزینه و زمان متفاوت است. روش های متعددی وجود دارد تا این نوع زیبایی دندان ها شکل گیرد. یکی از این روش ها کامپوزیت است.

کامپوزیت دندان چیست؟

جنس کامپوزیت دندان از رزین کامپوزیت می باشد. این نوع ماده برای پر کردن دندان ها نیز استفاده می شود. در هنگام استفاده از کامپوزیت بر خلاف روش لمینت نیازی به ساخت آن در آزمایشگاه وجود ندارد. و در همان مطب دندانپزشک تهیه مش ود و روی دندان ها نصب می گردد. موارد رزین کامپوزیت به طور کامل روی دندان ها قرار می گیرد. این روش به مجسمه سازی شبیه است.

همه چیز درباره طول عمر کامپوزیت دندان

بیمه دندان پزشکی برای کامپوزیت دندان

در روش کامپوزیت برای اصلاح طرح لبخند نباید هیچ منفذ و یا فاصله ای بین دندان و کامپوزیت باشد. این دقت باید توسط متخصص شما صورت گیرد. بنابراین حتما به دندان پزشکی که از کار کامپوزیت او مطمئن هستید. مراجعه نمایید تا دچار عوارض بعد از کامپوزیت های معیوب نشوید.

دندانپزشک باید با بهره گیری از تخصص خود مواد رزین کامپوزیت را روی دندان ها فرم دهد. پس از فرم دهی به وسیله نور آبی روی دندان محکم می شود. یکی از مواردی که در اجرای کامپوزیت روی دندان ها وجود دارد تطابق رنگ آن با دندان های اصلی فرد است.

کامپوزیت دندان یک ماده خمیری است که اگر برای انجام روش کامپوزیت ونیر استفاده می شود باید به وسیله قلم هایی روی دندان قرار گیرد. سپس روی دندان شکل می دهند و در آخر با نور دستگاه لایت کیور محکم و سفت می شوند.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

فرق کامپوزیت و لامینت دندان در چیست؟

کامپوزیت دندان با قیمت مناسب
کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

روکش زیبایی ونیر کامپوزیت  چیست؟

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

دلیل اختلاف قیمت کامپوزیت دندان در مراکز و مطب های دندان پزشکی

برای بسیار یاز افراد این سوال پیش می آید که چرا باید اختلاف قیمت های زیادی برای کامپوزیت دندان ها وجود داشته باشد. دلیل اصلی مواد مورد استفاده و نوع کامپوزیت است. همچنین مهارت دندان پزشک نیز تاثیر زیادی روی قیمت کامپوزیت کردن دندان ها می گذارد.

قیمت کامپوزیت دندان

کامپوزیت ونیر ها دارای انواع متفاوتی هستند که در کیفیت و قیمت فرق دارند. از عواملی که قیمت کامپوزیت را تغییر می دهد ، کیفیت کامپوزیت، تجربه و مهارت دندان پزشک و نیز مقدار امکانات و تجهیزات لازم در هنگام نصب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

انواع کامپوزیت دندان را با مهراز کارت با پرداخت نصف هزینه ها انجام دهید!!!

موارد تاثیر گذار در قیمت کامپوزیت دندان

در بعضی موارد افرادی که برای زیبایی به دندان ها به دندان پزشکی مراجعه می کنند به موارد دیگری مانند لیفت لثه برای افزایش دادن به ارتفاع تاج دندان و یا در مواردی نیاز به جراحی لثه که با برداشتن استخوان انجام می شود. نیاز است. در بیشتر مواقع قبل از پروسه کامپوزیت کردن دندان ها باید پوسیدگی های دندان ها برطرف شود و سپس روی آنها کامپوزیت قرار داده شود. کامپوزیت دندان با قیمت مناسب تر زمانی انجام می شود که دندان ها به طور کامل سالم باشند.

کامپوزیت ارزان | کامپوزیت اقساطی

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

پیش نیاز قبل از کامپوزیت دندان

لیفت لثه

در برخی افراد برای زیاد کردن تاج دندان باید عملیات لیقت لثه انجام شود.

جراحی لثه

برای افرادی ک در هنگام لبخند و یا حتی در موارد عادی در زمان صحبت کردن لثه هایشان به وضوح دیده می شود. جراحی لثه باید انجام شود. در این نوع جراحی مقداری از لثه برداشته می شود.

ترمیم دندان ها

در بعضی افراد دندان هایی که برای کامپوزیت درنظر گرفته اند. دچار پوسیدگی و یا ترک خوردگی و شکستگی هستند. برای استفاده از کامپوزیت دندان ها ابتدا باید آن دندان ها به طور کامل رفع پوسیدگی ، و ترمیم شوند.

کامپوزین زیبایی دندان | ونیر کامپوزیت

۱۶ دیدگاه برای “کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

 1. مینا گفته:

  سلام وقت به خیر
  یک سوال دارم ازتون
  من میخوام دندونهامو کامپوزیت کنم ولی یک دندونم پوسیدگی شدید داره چیکار باید کرد برای طرح لبخندش؟

  • مدیر محتوی گفته:

   با سلام
   مشکلی نداره میتونید دندان پوسیده رو با تشخیص پزشک روکش کنید سایر دندانها رو کامپوزیت! البته با توجه به اینکه روکش و کامپوزیت دندان رو همرنگ انتخاب کنید هیچگونه تفاوتی محسوس نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه
50% کاهش هزینه ها!
جهت کاهش 30% تا 50% هزینه ها
شماره تماس خود را وارد نمائید!

.