هزینه لامینت دندان در سال1400 | قیمت لمینیت دندان

هزینه لامینت دندان با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت کلیه هزینه های دندانپزشکی خود را 50% کاهش دهید. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه لامینت دندان در سال جدید را مشاهده نمائید.

مشاوره رایگان مهراز کارت

جهت اطلاع از تعرفه دندانپزشکی و استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی با کیفیت بالا، شماره تلفن خود را وارد نمایید تا جهت مشاوره رایگان در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

  لامینت دندان

  روکش زیبایی لمینیت در دندانپزشکی یک پوسته نازک سرامیکی (چینی) و شیشه ای شکل و با استحکام بسیار بالا به ضخامت 0.5 میلی متر است. لامینیت به کمک انواع باندهای رزینی، همان چیزی که باعث چسباندن مواد کامپوزیتی به دندان می شود، بر روی دندان چسبانده می شود.

  آخرین تعرفه لامینت دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50درصدی (تومان)
  1روکش لامینیت + هزینه لابراتوار2/800/0001/400/000

  تعرفه لامینت دندان سال99

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50درصدی (تومان)
  1روکش لامینیت + هزینه لابراتوار2/300/0001/150/000

  همه چیز درباره لامینت دندان

  لمینت چیست؟

  نوعی روکش به روی دندان ها است که هدف آن و اصلی ترین کاربرد آن، سفید کردن دندان، رفع مشکل بلع، برطرف کردن شکستگی های دندان و … است. متخصص لمینت دندان این کار را با کمترین میزان از بین بردگی دندان شما انجام میدهد.

  در چه مواردی می توان از لمینت دندان استفاه کرد؟

  1. شکستگی دندان
  2. بدرنگی دندان
  3. ترک خوردگی
  4. کجی و بدشکلی دندان
  5. جایگزین ارتودنسی
  6. ترمیم دندان های فرسوده
  7. مرتب کردن دندان های نامنظم
  8. اصلاح فاصله بین دندان ها
  9. و غیره

  طول عمر لمینت دندان چقدر است؟

  میزان طول عمر لمینت به موارد بسیاری بستگی داردکه در مرحله اول بستگی به کیفیت کار دارد و سپس به نوع و جنس دندان شما بستگی دارد.

  اما با رعایت بسیاری از موارد می توانید برای مدت زمان طولانی لمینیت های سالمی داشته باشید.

  ویژگی های لمینت دندان چیست؟

  1. قوی
  2. با دوام
  3. سطحی
  4. ظاهر طبیعی
  5. به راحتی لکه نمی‌گیرد

  برند های لمینیت چیست؟

  • ایمکس
  • CAD/CAM
  • لومینیرز
  • و …

  هزینه لامینت دندان

  امروزه اکثر ما انسان ها به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهیم و به دنبال داشتن دندان های سالم و درخشانی هستیم که هنگام لبخند زدن جذابیت خاصی داشته باشیم، این آرزو و خواسته اکنون از طریق علم دندانپزشکی به یقین پیوسته و با مقداری هزینه کردن مبالغی در مطب و مراکز دندانپزشکی می توان به این آرزو دست پیدا کرد.

  مشاهده هزینه لمینت دندان

  حال قبل از انجام لمینت دندان باید بدانیم که لمینت دندان چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ چه مزایا و معایبی دارد؟ هزینه ی آن چقدر می باشد؟ بیماران باید این اطلاعات را داشته باشند و با آن ها آشنا شوند.

  لامینت سرامیکی

  لمینت سرامیکی روشی از درمان می باشد که بسیار متفاوت است نسبت به ونیر کامپوزیت و بهتر است و هزینه ی بالاتری نیز دارد. در این نوع روکش بخش کوچکی از مینای دندان تراشیده می شود و یک لایه ی بسیار نازک لمینت سرامیکی بر روی آن قرار داده می شود که این لایه از قبل طی چند جلسه در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته شده است.
  لمینت سرامیکی کاربرد بسیار بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیت دارد و این نوع روش درمان اکثر مشکلات دندان را برطرف نموده و دوام بالاتری از ونیر کامپوزیت دارد.
  لمینت سرامیکی توانایی برطرف کردن مشکلات دندان و دهان از قبیل ترمیم شکستگی دندان، تغییر رنگ، دندان های نامتوازن، فواصل دندانی، اصلاح دندان های ریز و بدشکلی دهان و … استفاده خواهد شد.

  لمینت سرامیک خود از چند نوع تشکیل می شوند، که با یکدیگر تفاوت هایی دارد.
  برخی از آن ها سرامیک هایی از جنس زیرکونیا دارند که از استحکام بالایی برخوردار است اما از لحاظ زیبایی نسبت به سرامیک های جنس های دیگر زیبایی کمتری دارد.
  جنس دیگر از سرامیک هایی که در لمینت سرامیکی به کار می رود EMAX، استحکام قابل قبولی دارند و زیبایی خوبی هم دارند که از زیبایی سرامیک زیرکونیا بیشتر می باشد.
  برای انتخاب نوع جنس سرامیکی که در لمینت سرامیکی دندان های خود باید از دندانپزشک یا متخصص مشاوره بگیرید و معاینه شوید تا مشخص شود کدام جنس برای دندان ها و دهان شما مناسب می باشد.

  علت تغییر رنگ لمینت

  تغییر رنگ لمینت برخی از افراد به دلیل مصرف برخی دارو ها از جمله آنتی بیوتیک ها می باشد به خصوص هنگامی که این دارو ها در سن کم تر از 8 سالگی مصرف شده باشند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!