لامینت دندان با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  لامینت دندان چیست؟

  روکش زیبایی لامینیت در دندانپزشکی یک پوسته نازک سرامیکی (چینی) و شیشه ای شکل و با استحکام بسیار بالا به ضخامت 0.5 میلی متر است. لامینیت به کمک انواع باندهای رزینی، همان چیزی که باعث چسباندن مواد کامپوزیتی به دندان می شود، بر روی دندان چسبانده می شود.

  نوعی روکش به روی دندان ها است که هدف آن و اصلی ترین کاربرد آن، سفید کردن دندان، رفع مشکل بلع، برطرف کردن شکستگی های دندان و … است. متخصص لامینت این کار را با کمترین میزان از بین بردگی دندانهای شما انجام میدهد.

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  فرق کامپوزیت و لامینت دندان در چیست؟

  هزینه لامینت دندان

  امروزه اکثر ما انسان ها به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهیم و به دنبال داشتن دندان های سالم و درخشانی هستیم که هنگام لبخند زدن جذابیت خاصی داشته باشیم، این آرزو و خواسته اکنون از طریق علم دندانپزشکی به یقین پیوسته و با مقداری هزینه کردن مبالغی در مطب و مراکز دندانپزشکی می توان به این آرزو دست پیدا کرد.

  آخرین تعرفه لامینت دندان

  ردیفعنوانتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1روکش لامینیت + هزینه لابراتوار7/800/0003/900/000

  موارد مصرف لامینت دندان

  1. شکستگی دندان
  2. بدرنگی دندان
  3. ترک خوردگی
  4. کجی و بدشکلی دندان
  5. جایگزین ارتودنسی
  6. ترمیم دندان های فرسوده
  7. مرتب کردن دندان های نامنظم
  8. اصلاح فاصله بین دندان ها
  9. و غیره

  لمینت دندان بدون تراش چگونه انجام میشود؟

  طول عمر لامینت دندان چقدر است؟

  میزان طول عمر این نوع روکش به موارد بسیاری بستگی داردکه در مرحله اول بستگی به کیفیت کار دارد و سپس به نوع و جنس دندان شما بستگی دارد.

  اما با رعایت بسیاری از موارد می توانید برای مدت زمان طولانی لامینت های سالمی داشته باشید.

  روش های مراقبت از لامینت و افزایش طول عمر لامینت دندان چیست؟

  ویژگی های لامینت دندان چیست؟

  1. قوی
  2. با دوام
  3. سطحی
  4. ظاهر طبیعی
  5. به راحتی لکه نمی‌گیرد

  برند های لامینت چیست؟

  • ایمکس
  • CAD/CAM
  • لومینیرز
  • و …

  مشاهده هزینه لامینت دندان

  حال قبل از انجام این کار باید بدانیم که لامینت چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ چه مزایا و معایبی دارد؟ هزینه ی آن چقدر می باشد؟ بیماران باید این اطلاعات را داشته باشند و با آن ها آشنا شوند.

  سفید شدن دندان ها با لامینت

  یکی از کاربردهای این مواد سفید شدن دندان ها با لامینت است که امروزه طرفداران بسیاری دارد و علاوه بر سفیدی و درخشندگی دندانها، نامرتبی و نواقص آنها را نیز برطرف مینماید.

  انجام پولیش لمینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  لامینت سرامیکی

  لامینت سرامیکی روشی از درمان می باشد که بسیار متفاوت است نسبت به ونیر کامپوزیت و بهتر است و هزینه ی بالاتری نیز دارد. در این نوع روکش بخش کوچکی از مینای دندان تراشیده می شود و یک لایه ی بسیار نازک مواد سرامیکی بر روی آن قرار داده می شود که این لایه از قبل طی چند جلسه در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته شده است.
  لامینت سرامیکی کاربرد بسیار بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیت دارد و این نوع روش درمان اکثر مشکلات دندان را برطرف نموده و دوام بالاتری از ونیر کامپوزیت دارد.
  لامینت سرامیکی توانایی برطرف کردن مشکلات دندان و دهان از قبیل ترمیم شکستگی دندان، تغییر رنگ، دندان های نامتوازن، فواصل دندانی، اصلاح دندان های ریز و بدشکلی دهان و … استفاده خواهد شد.

  لامینت سرامیک خود از چند نوع تشکیل می شوند، که با یکدیگر تفاوت هایی دارد.
  برخی از آن ها سرامیک هایی از جنس زیرکونیا دارند که از استحکام بالایی برخوردار است اما از لحاظ زیبایی نسبت به سرامیک های جنس های دیگر زیبایی کمتری دارد.
  جنس دیگر از سرامیک هایی که در لامینت سرامیکی به کار می رود EMAX، استحکام قابل قبولی دارند و زیبایی خوبی هم دارند که از زیبایی سرامیک زیرکونیا بیشتر می باشد.
  برای انتخاب نوع جنس سرامیکی که در لامینت سرامیکی دندان های خود باید از دندانپزشک یا متخصص مشاوره بگیرید و معاینه شوید تا مشخص شود کدام جنس برای دندان ها و دهان شما مناسب می باشد.

  لامینت متحرک

  لامینت متحرک دندان نوعی روکش متحرک دندان جدید است که به صورت موقت روی دندان ها قرار گرفته و موجب رفع نواقص و مشکلات ظاهری دندان ها میشود.

  همه چیز درباره لامینت دندان متحرک

  علت تغییر رنگ لامینت

  تغییر رنگ لامینت برخی از افراد به دلیل مصرف برخی دارو ها از جمله آنتی بیوتیک ها می باشد به خصوص هنگامی که این دارو ها در سن کم تر از 8 سالگی مصرف شده باشند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .