لمینت دندان با مهراز کارت

همه ما میدانیم که بیمه ها از هزینه های خدمات زیبایی پشتیبانی نمیکنند. اما در این بین بیمه دندانپزشکی مهراز این مژده را به شما میدهد که با تهیه آن بتوانید کلیه هزینه های درمانی و زیبایی خود از جمله لمینت دندان های خود را به نصف برسانید.

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  لمینت دندان چیست؟

  روکش زیبایی لامینیت در دندانپزشکی یک پوسته نازک سرامیکی (چینی) و شیشه ای شکل و با استحکام بسیار بالا به ضخامت 0.5 میلی متر است. لامینیت به کمک انواع باندهای رزینی، همان چیزی که باعث چسباندن مواد کامپوزیتی به دندان می شود، بر روی دندان چسبانده می شود.

  نوعی روکش به روی دندان ها است که هدف آن و اصلی ترین کاربرد آن، سفید کردن دندان، رفع مشکل بلع، برطرف کردن شکستگی های دندان و … است. متخصص لامینت این کار را با کمترین میزان از بین بردگی دندانهای شما انجام میدهد.

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  فرق کامپوزیت و لامینت دندان در چیست؟

  هزینه لمینت دندان

  امروزه اکثر ما انسان ها به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهیم و به دنبال داشتن دندان های سالم و درخشانی هستیم که هنگام لبخند زدن جذابیت خاصی داشته باشیم، این آرزو و خواسته اکنون از طریق علم دندانپزشکی به یقین پیوسته و با مقداری هزینه کردن مبالغی در مطب و مراکز دندانپزشکی می توان به این آرزو دست پیدا کرد.

  آخرین تعرفه لمینت دندان

  ردیفعنوانتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1روکش لامینیت + هزینه لابراتوار13/000/0006/500/000

  جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل لمینت دندان و همچنین بهترین نوع لمینت دندان کلیک کنید…

  همه چیز درباره لمینت سرامیکی دندان را بدانید!

  تمامی خدمات زیبایی دندان از جمله لمینت دندان ارزان را به بیمه دندانپزشکی مهراز بسپارید!

  موارد مصرف لمینت دندان

  1. شکستگی دندان
  2. بدرنگی دندان
  3. ترک خوردگی
  4. کجی و بدشکلی دندان
  5. جایگزین ارتودنسی
  6. ترمیم دندان های فرسوده
  7. مرتب کردن دندان های نامنظم
  8. اصلاح فاصله بین دندان ها
  9. و غیره

  لمینت دندان بدون تراش چگونه انجام میشود؟

  طول عمر لمینت دندان

  میزان طول عمر این نوع روکش به موارد بسیاری بستگی داردکه در مرحله اول بستگی به کیفیت کار دارد و سپس به نوع و جنس دندان شما بستگی دارد.

  اما با رعایت بسیاری از موارد می توانید برای مدت زمان طولانی لامینت های سالمی داشته باشید.

  روش های مراقبت از لامینت و افزایش طول عمر لامینت دندان چیست؟

  ویژگی های لمینت دندان

  1. قوی
  2. با دوام
  3. سطحی
  4. ظاهر طبیعی
  5. به راحتی لکه نمی‌گیرد

  برندهای لمینت دندان

  • ایمکس
  • CAD/CAM
  • لومینیرز
  • و …

  مشاهده هزینه لامینت دندان

  حال قبل از انجام این کار باید بدانیم که لامینت چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ چه مزایا و معایبی دارد؟ هزینه ی آن چقدر می باشد؟ بیماران باید این اطلاعات را داشته باشند و با آن ها آشنا شوند.

  سفید شدن دندان ها با لمینت

  یکی از کاربردهای این مواد سفید شدن دندان ها با لامینت است که امروزه طرفداران بسیاری دارد و علاوه بر سفیدی و درخشندگی دندانها، نامرتبی و نواقص آنها را نیز برطرف مینماید.

  انجام پولیش لمینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  لمینت سرامیکی دندان

  لمینت سرامیکی روشی از درمان می باشد که بسیار متفاوت است نسبت به ونیر کامپوزیت و بهتر است و هزینه ی بالاتری نیز دارد. در این نوع روکش بخش کوچکی از مینای دندان تراشیده می شود و یک لایه ی بسیار نازک مواد سرامیکی بر روی آن قرار داده می شود که این لایه از قبل طی چند جلسه در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته شده است.
  لامینت سرامیکی کاربرد بسیار بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیت دارد و این نوع روش درمان اکثر مشکلات دندان را برطرف نموده و دوام بالاتری از ونیر کامپوزیت دارد.
  لامینت سرامیکی توانایی برطرف کردن مشکلات دندان و دهان از قبیل ترمیم شکستگی دندان، تغییر رنگ، دندان های نامتوازن، فواصل دندانی، اصلاح دندان های ریز و بدشکلی دهان و … استفاده خواهد شد.

  لامینت سرامیک خود از چند نوع تشکیل می شوند، که با یکدیگر تفاوت هایی دارد.
  برخی از آن ها سرامیک هایی از جنس زیرکونیا دارند که از استحکام بالایی برخوردار است اما از لحاظ زیبایی نسبت به سرامیک های جنس های دیگر زیبایی کمتری دارد.
  جنس دیگر از سرامیک هایی که در لامینت سرامیکی به کار می رود EMAX، استحکام قابل قبولی دارند و زیبایی خوبی هم دارند که از زیبایی سرامیک زیرکونیا بیشتر می باشد.
  برای انتخاب نوع جنس سرامیکی که در لامینت سرامیکی دندان های خود باید از دندانپزشک یا متخصص مشاوره بگیرید و معاینه شوید تا مشخص شود کدام جنس برای دندان ها و دهان شما مناسب می باشد.

  لمینت متحرک

  لامینت متحرک دندان نوعی روکش متحرک دندان جدید است که به صورت موقت روی دندان ها قرار گرفته و موجب رفع نواقص و مشکلات ظاهری دندان ها میشود.

  همه چیز درباره لامینت دندان متحرک

  علت تغییر رنگ لمینت

  تغییر رنگ لامینت برخی از افراد به دلیل مصرف برخی دارو ها از جمله آنتی بیوتیک ها می باشد به خصوص هنگامی که این دارو ها در سن کم تر از 8 سالگی مصرف شده باشند.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .