سفید شدن دندانها با لامینت

سفید شدن دندانها با لامینت

سفید شدن دندانها با لامینت

مطمئنا یکی از مشکلاتی که افراد مختلف با آن روبرو هستند، زرد و کدر شدن رنگ دندان ها می باشد. اتفاقی که به صورت ناگزیر با افزایش سن و بر اثر غذا و نوشیدنی برای دندان ها می افتد و بسته به جنس دندان افراد برای فردی مقدار آن بسیار زیاد و برای فرد دیگری کمتر می باشد. اما خوشبختانه روش های درمانی برای این تغییر رنگ وجود دارد که شامل درمان های سریع زیر نظر متخصص دندانپزشکی و درمان های خانگی در دراز مدت می شود. در این مطلب سفید شدن دندانها با لامینت و دیگر روش های سفید شدن دندانها را بیان می کنیم.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

همانطور که تمام قسمت های بدن انسان با افزایش سن و بر اثر شرایط و موقعیت دچار تغییر می شوند و ویژگی های اولیه خود را از دست می دهند، دندان ها نیز دچار تغییرات مختلف از جمله تغییر در رنگ و استحکام می گردند. اما اینکه چه عواملی باعث می شود این تغییرات رنگ، زودتر و با شدت بیشتری بر روی دندان ایجاد شود، شامل موارد زیر می باشد:

 • عدم انجام نظافت مناسب برای دندان ها
 • مصرف بی رویه مواد غذایی نامناسب و رنگی، مانند چای، نوشابه، شربت های صنعتی و آماده و …
 • استعمال دخانیات در انواع مختلف از جمله سیگار، قلیان و …
 • وجود ترکیبات کلرهگزیدین و ستیل پیریدینیوم کلراید در دهانشویه ها

تفاوت کامپوزیت و لامینت دندان | کامپوزیت یا لامینت

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

تمامی خدمات زیبایی دندان از جمله لمینت دندان ارزان را به بیمه دندانپزشکی مهراز بسپارید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

انواع روش های سفید کردن دندان

برای سفید کردن دندان می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید که با توجه به نوع تغییر رنگ دندانتان بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند. از نظر دسته بندی کلی روش های سفید کردن دندان در دو گروه یکی تخصصی زیر نظر دندان پزشک و دیگری به صورت روش های عمومی و خانگی قرار می گیرند، که هر کدام از این دسته بندی ها چندین راه برای سفید کردن دندان فراهم می کنند. سفید شدن دندانها با لامینت یکی از روش های پزشکی برای سفید شدن دندانها می باشد.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

سفید شدن دندان با زنجبیل چگونه است؟

ترفندهای دندانپزشکی برای سفید کردن دندان ها

لمینت سرامیکی برای سفید شدن دندانها

لمینت سرامیکی یک پوسته نازک است که برای هر فرد به صورت سفارشی ساخته می شود و بر روی دندان های او قرار می گیرد . لمینت سرامیکی معمولا قوی و ماندگار است و طول عمری بین ۱۵ تا ۲۰ سال دارد .با استفاده از لمینت سرامیکی می توان دندان ها را سفید کرد سفید شدن دندانها با لامینت رنگ دندان ها را مانند رنگ طبیعی دندان شفاف می کند . این روکش ها معمولا مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ دارند و فرایند ساخت آن ها معمولا سه هفته طول می کشد.

سفید کردن دندان در خانه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

آموزش روش های سفید شدن دندان های زرد با نمک

لمینت کامپوزیتی برای سفید شدن دندانها

یکی دیگر از روش های سفید شدن دندانها ونیر کامپوزیت است. ونیر کامپوزیت روکشی است که دندانپزشک می تواند در طی یک جلسه بر روی دندان های فرد قرار دهد . با کمک ونیر کامپوزیت می توان بد فرمی ها ، بدرنگی ها ، فواصل باز بین دندان ، ترکهای دندانی ، شکستگیهای دندانی ، لب پریدگی های دندانها ، بهم ریختگیهای دندانی خفیف تا متوسط و … را بر طرف کرد . این لمینت نسبت به لمینت سرامیکی ثبات رنگ کمتری دارد . اما ارزان تر است و دندان در آن تراش کمتری می یابد .

بررسی علت تغییر رنگ دندان ها و آموزش جرمگیری دندان خانگی

بلیچینگ دندان یا سفید شدن دندانها با لامینت

سفید کردن رنگ دندان با روش های شیمیایی، جهت حذف رنگدانه های آلی داخل دندان، اصطلاحاً Bleaching نامیده می شود. ازاین روش می توان برای سفید کردن دندان استفاده کرد . با استفاده از بلیچینگ می توانید رنگ دندان های خود را به سرعت تغییر دهید . در روش بلیچینگ مطبی برای جلوگیری از تماس مواد اکسیدکننده با لثه‌ها از ژل های محافظ مخصوصی استفاده می‌شود که با مهارت بر روی لثه قرار می‌گیرد و با نور آبی محکم می‌گردد. در این درمان ضرر و عوارضی متوجه دندان ها نمی شود.

بیمه دندانپزشکی برای لامینت دندان

مطالعه درباره جرمگیری دندان

قیمت بلیچینگ دندان با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

سفید شدن دندانها با لامینت

سفید شدن دندانها با لامینت

سفید شدن دندانها با لامینت و کامپوزیت دندان

یکی از موضوعاتی که بیشتر افراد در جستجوی آن هستند سفید شدن دندانها با لمینت و یا کامپوزیت دندان است. اغلب مردم فکر میکنند کامپوزیت یا پروتز دندان ویژگی هایی مثل دندان طبیعی دارند. این تصور اشتباه و غلط است البته که این مسئله درباره گاز گرفتن و غذا خوردن بیشتر صدق میکند، اما بین دندان طبیعی و کامپوزیت دندان علی الخصوص از لحاظ نحوه واکنش آنها به سفید شدن تفاوت های زیادی وجود دارد.

بنابراین اگر نیاز به پروتز و یا کامپوزیت دندانی دارید و یا در پی روش سفید شدن دندانها با لامینت و کامپوزیت خود هستید سعی کنید قبل از کار در مورد تاثیرات آن از لحاظ ظاهر و زیبایی با دندانپزشک زیبایی خود صحبت کنید و از دندانپزشک مشاوره بگیرید. با درک درست درباره مشکلات روکش و مزایای آن میتوانید روکش مناسب دندان های خود را انتخاب کنید.

آموزش روش سفیدی دندان با سیر در منزل …

روش استفاده از چسب سفید کننده دندان چگونه است؟

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

راه های طبیعی برای سفید کردن دندان ها

۱-استفاده از خمیرجوش شیرین و پراکسید هیدروژن

در این روش ابتدا با مخلوط کردن یک قاشق چای خوری جوش شیرین، با پراکسید هیدروژن در یک ظرف کوچک یک خمیر نازک درست کنید . سپس با مسواک خمیر را روی دندان بمالید . به مدت دو دقیقه با خمیر به دست آمده مسواک بزنید تا نتیجه آن را مشاهده کنید.

آیا جرمگیری دندان عوارض دارد؟ معایب جرمگیری دندان چیست؟

۲-قرقره کردن پر اکسید هیدروژن

ابتدا با خمیر دندان معمولی مسواک بزنید سپس نصف فنجان آب را با ۲ قاشق غذا خوری پراکسید هیدروژن مخلوط کنید و به مدت ۱ دقیقه در دهان قرقره کنید . سپس برای حذف پراکسید هیدروژن مسواک بزنید و دندان هایتان را بشویید . این کار را هر روز تکرار کنید تا اثر آن رامشاهده کنید.

آموزش سفید کردن دندان با نشاسته در منزل

جرمگیری دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

۳-استفاده از جوش شیرین و آب لیمو

جوش شیرین PH دهان راحفظ می کند و به پاک سازی دندان ها کمک می کند. با استفاده از جوش شیرین می توان لکه های روی دندان را از بین برد . برای اثر بخشی بهتر جوش شیرین بهتر است آن را با آب لیمو مخلوط کنید به این صورت که مقدار کمی جوش شیرین را درون کاسه بریزید و نیمی از آب لیمو را به آن اضافه کنید .

سپس این دو را با یکدیگر ترکیب کنید . مسواک خود را به خمیر به دست آمده آغشته کرده سپس مسواک بزنید . اجازه دهید خمیر یک دقیقه روی دندانتان بماند سپس دهانتان را بشویید . تا به دست آمدن نتیجه مطلوب این کار را یک بار در هفته ادامه دهید.

آشنایی با مزایا و معایب استفاده از کیت سفید کننده دندان

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

۴-استفاده از ترکیب روغن و نمک

ترکیب روغن و نمک یک درمان خانگی بی نظیر برای سفید شدن دندانها و کشتن باکتری های مضر دهان است . روغن به جهت این که از دانه گیاه گرفته می شود کاربرد های فراوانی دارد و هنگامی که با نمک ترکیب شود مانند یک سفید کننده کاملا طبیعی عمل می کند . در این روش به ازای یک قاشق نمک سه قاشق روغن بریزید . سپس دندان هایتان را با محلول به دست آمده ماساژ دهید یا از مسواک استفاده کنید . برای رسیدن به نتیجه مطلوب سه دقیقه این کار را انجام دهید.

سریع ترین روش سفید کردن دندان را بشناسید!

انجام پولیش لمینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

۵-استفاده از موز

شاید برایتان غیر قابل باور باشد اما پوست موز نیز در سفید شدن دندانها مؤثر است . قسمت داخلی سفید رنگ پوست موز را برای چند دقیقه روی دندان های خود بکشید سپس دندان هایتان را مسواک کنید . با تکرار دو یا سه بار این کار در هفته به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

سفید کردن دندان | قیمت سفید کردن دندان

آیا مواد سفید کننده دندان در داروخانه وجود دارد؟

۶-استفاده از سرکه سیب

همان طور که شایدقبلا هم شنیده اید سرکه سیب خواص فوق العاده و زیادی دارد که یکی از آن ها تمیز کردن و سفید شدن دندانها است . سرکه سیب یک آنتی باکتریال طبیعی است بنابراین می تواند هر گونه لکه ای را از روی دندان از بین ببرد .
طبق مشاهدات به دست آمده سرکه سیب یک سفید کننده طبیعی است که به خوبی می تواند لکه های دندان از جمله لکه های ناشی از قهوه و نیکوتین را از بین ببرد . سرکه سیب به طور طبیعی خاصیت اسیدی دارد بنابراین می تواند پلاک یا سایر مواد چسبیده به دندان ها را تجزیه کند.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

دیگران مطالعه میکنند:

سفید شدن دندان لمینت شده با چه موادی انجام میشود؟

کاربرد ژل سفید کننده دندان فوری

کدام روش کارساز تر است؟ بلیچینگ یا جرمگیری دندان !

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان در چیست؟

استفاده از زردچوبه و گلاب برای سفیدی دندان

روش استفاده پودر سفید کننده دندان برای کامپوزیت

لامینت دندان در تهران با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

آشنایی با معایب بلیچینگ دندان

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره جرمگیری دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام میشه هزینه لمینت دندون رو بفرمایید

  1. با سلام با مهراز کارت انواع لامینت دندان رو میتونید با کاهش هزینه 50% تهیه کنید.لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-cost-of-dental-laminate/

 2. سلام تعرفه جرمگیری روبفرمایید

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید جرمگیری دندان رو با کاهش هزینه 50% انجام بدید.

 3. سلام کارت مهراز در چه شهرهایی خدمات دهی داره؟

  1. با سلام مهراز کارت در سراسر کشور مراکز درمانی و زیبایی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید.

 4. سلام اگر لمینت آسیب ببینه باید چجوری ترمیم کرد؟

  1. با سلام با استفاده از مواد لامینت میتونید ترمیم انجام بدید.

 5. خیلی مفید بود ممنون

 6. با بلیچینگ هم دندانها سفید میشه؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.