چسب سفید کننده دندان

چسب سفید کننده دندان

چسب سفید کننده دندان

بر اساس دغدغه‌ عموم افراد زیبایی چهره و داشتن دندان‌های سفید و درخشان، شرکت‌ها به ساخت و تولید محصولات و روش‌های مختلفی برای بهبود رنگ دندان‌ها پرداخته‌اند. یکی از روش‌های شایع برای سفید کردن دندان‌ها، استفاده از چسب سفید کننده دندان می‌باشد. در این مقاله به بررسی دقیق و جزیی آن می‌پردازیم.

چسب سفید کننده دندان چیست؟

چسب سفید کننده دندان یک محصول است که برای بهبود رنگ دندان‌ها و کاهش بدرنگی‌های سطحی استفاده می‌شود. این محصول از نوارهای پلاستیکی منعطف تشکیل شده است. که حاوی ژل سفید کننده با موادی مانند پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید می‌باشد. با استفاده از این چسب‌ها می‌توانید بهبود رنگ دندان‌های بدرنگ که به دلیل مصرف نوشیدنی‌های رنگی مانند قهوه یا دخانیات دچار شده‌اند، را تجربه کنید. استفاده از این چسب‌ها برای افرادی که در گذشته به بهداشت دهان و دندان به خوبی رسیدگی نکرده‌اند، مفید است.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

خرید چسب سفید کننده دندان

می‌توانید چسب سفید کننده را از داروخانه‌های معتبر تهیه کنید. در اکثر داروخانه‌ها، محصولات مربوط به سفید کردن دندان از جمله چسب سفید کننده به فروش می‌رسند. برای خرید، به بخش مربوط به محصولات بهداشتی یا دندانپزشکی داروخانه مراجعه کنید و از کارمندان داروخانه در مورد موجودی و راهنمایی در خرید چسب سفید کننده سوال کنید.

علاوه بر این، در برخی کلینیک‌های دندانپزشکی نیز محصولات مرتبط با سفید کردن دندانها، از جمله بلیچینگ در خانه و چسب سفید کننده، قابل تهیه است. در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی تخصصی دارید، می‌توانید به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده و از دندانپزشک درباره خرید چسب سفید کننده استفاده کنید.

سریع ترین روش سفید کردن دندان را بشناسید!

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان در چیست؟

چسب سفید کننده دندان

چسب سفید کننده دندان

نحوه استفاده از چسب سفید کننده دندان در خانه

عموما هر بسته چسب سفید کننده ۵ تا ۱۰ چسب دارد. بعد از باز کردن بسته بندی یک چسب را بردارید. هر چسب دو تا نوار دارد یکی برای دندان‌های فک بالا و یکی برای دندان‌های فک پایین، هر چسب را با دقت روی دندان‌هایتان بچسبانید. تا با لثه تماس نداشته باشد. در صورت بزرگ بودن ابعاد چسب نسبت به دندان‌هایتان بهتر است بخشی از آن را با قیچی کوتاه کنید.

آیا مواد سفید کننده دندان در داروخانه وجود دارد؟

راهکارهای افزایش تأثیرگذاری چسب سفید کننده دندان

 • تمیز کردن دندان‌ها قبل از استفاده از چسبهای سفید کننده: حتماً قبل از استفاده از چسب دندان، دندان‌های خود را با دقت شستشو دهید. و مسواک بزنید. این کار موجب از بین رفتن ذرات غذایی و باکتری‌ها زیر نوار دندان می‌شود. و اجازه می‌دهد تا ژل سفید کننده به سطح دندان‌ها دسترسی داشته باشد.
 • زمان مناسب برای مسواک زدن: پس از استفاده از نوار چسبهای سفید کننده، بهتر است فوراً دندان‌های خود را مسواک نکنید. زیرا این کار ممکن است باعث از بین رفتن اثر سفیدکنندگی نوار چسب بر روی مینای دندان شود.
 • نحوه قرار دادن نوار چسب سفید کننده: قبل از قرار دادن نوار چسب بر روی دندان‌ها، آن را از بسته بیرون آورده و به دقت بررسی کنید. تا بتوانید آن را به درستی بر روی دندان‌ها قرار دهید. در نوار چسبهای سفید کننده، بخشی وجود دارد که ژل سفید کننده دارد. و باید به درستی روی دندان قرار گیرد تا دندان‌ها را سفید کند.
 • مراقبت از تماس ژل با لثه: هنگام قرار دادن چسب بر روی دندان‌ها، حواستان باشد که ژل با لثه‌ها تماس نداشته باشد. این امر می‌تواند منجر به التهاب، سوزش و در نهایت زخم شود. لذا، دقت کنید که نوار تمامی دندان‌ها را پوشش دهد، اما در عین حال با لثه‌ها تماس نداشته باشد.
 • خشک کردن سطح دندان‌ها: قبل از استفاده از چسب سفید کننده، سطح دندان‌ها را با یک دستمال کاملا خشک کنید.

جرمگیری دندان و سفید کردن دندان را تنها با پرداخت نیمی از هزینه ها انجام دهید!

آموزش سفید کردن دندان با نشاسته در منزل

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

محصولات مشابه چسب سفید کننده دندان

به جز چسب سفید کننده، محصولات دیگری نیز برای سفید کردن دندان در دسترس هستند. برخی از محصولات مشابه عبارتند از:

۱- خمیر دندان ذغالی یا خمیر دندان سفید کننده و جرمگیر: این خمیرها علاوه بر تمیز کردن دندان‌ها و جلوگیری از تشکیل لکه‌ها، دارای خاصیت سفید کنندگی نیز هستند. معمولاً حاوی مواد شیمیایی مانند پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید هستند. که به کمک آنها می‌توانید رنگ دندان‌ها را بهبود بخشید.

۲- قرص های سفید کننده دندان: این قرص‌ها معمولاً حاوی مواد سفید کننده هستند. که با قرار گرفتن در دهان و تماس با دندان‌ها، بهبود رنگ دندان‌ها را ممکن می‌سازند. برای استفاده به درستی، باید طبق دستورالعمل موجود روی بسته‌بندی عمل کنید.

۳- قلم های سفید کننده دندان: این قلم‌ها دارای یک ماده سفید کننده هستند که با استفاده از قلم روی سطح دندان‌ها قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از قلم، رنگ دندان‌های خود را بهبود دهید و لکه‌های سطحی را کاهش دهید.

۴- بلیچینگ در خانه: این محصولات به صورت کیت‌هایی عرضه می‌شوند که شامل ژل سفید کننده، سفید کننده LED و سایر لوازم مورد نیاز برای بلیچینگ در خانه می‌باشند. با استفاده از این کیت‌ها، می‌توانید در خانه بهبود رنگ دندان‌ها را تجربه کنید.

از بین بردن جرم دندان سریع چگونه امکان پذیر است؟

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

نتیجه گیری

با توجه به مطتلب ذکر شده، قبل از استفاده از هر یک از این محصولات، بهتر است راهنمایی یک دندانپزشک حرفه‌ای را دریافت کنید. تا بتوانید محصول مناسبی را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید. و از آن به درستی و بدون بروز عوارض احتمالی مثل حساسیت به سرما استفاده کنید.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

بهترین بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

دیگران مطالعه میکنند:

کدام روش کارساز تر است؟ بلیچینگ یا جرمگیری دندان !

آیا جرمگیری دندان با فشار آب امکان پذیر است؟

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

روش استفاده پودر سفید کننده دندان برای کامپوزیت

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره جرمگیری دندان و سفید کردن دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام من میخوام دندونامو جرم گیری کنم چقدر هزینه داره؟

  1. سلام لینک تعرفه خدمت شما

 2. شما هم این چسب رو دارید؟

  1. خیر، از لوازم پزشکی میتونید تهیه کنید

 3. سلام چجوری میتونم کارت مهراز رو بخرم؟

  1. جهت اطلاعات بیشتر روی کلمه “خرید آنلاین مهراز کارت” کلیک کنید

  • moradi
  • آبان ۷, ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم شما هم این محصول رو دارید؟

  1. سلام ممنون خیر شما میتونید این محصول رو از داروخانه تهیه کنید

 4. شما خودتون هم مطب دارید؟

  1. سلام دوست عزیز بله

 5. مشهد هم مطب دارید؟

  1. سلام بله

 6. ممنون از اطلاعات مفیدتون

 7. کامپوزیت به دندون آسیب میزنه؟

  1. سلام خیر در مواقعی هم نقش درمانی میتونه داشته باشه

 8. جالب بود ممنون

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.