جرمگیری دندان با فشار آب

جرمگیری دندان با فشار اب

جرم گیری دندان با فشار آب

آیا می‌دانستید که تجمع پلاک و جرم در دهان می‌تواند سلامت دندان‌ها و لثه‌های شما را به خطر بیندازد؟ این موضوع نه تنها باعث بوی بد دهان و زشت شدن دندان‌ها می‌شود. بلکه شما را در معرض ابتلا به بیماری‌های جدی‌تری مثل پوسیدگی دندان و التهاب لثه قرار می‌دهد. در این مقاله با روش جدید و موثر جرمگیری دندان با فشار آب آشنا می‌شوید. که بدون درد و هزینه‌های گزاف، دندان‌های شما را در یک جلسه کاملاً تمیز و سفید می‌کند.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

چرا به جرم گیری دندان احتیاج داریم؟

بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. و جرمگیری منظم نقش کلیدی در حفظ آن دارد. عواملی مانند استفاده نادرست از مسواک و خمیردندان، عدم استفاده از نخ دندان، مصرف مواد غذایی شیرین و چسبناک، مصرف دخانیات، و عدم مراجعه منظم به دندانپزشک می‌توانند باعث تشکیل جرم و پلاک روی دندان‌ها شوند. و به مشکلاتی مانند تسوس، التهاب لثه، بوی بد دهان و عفونت‌های دهانی منجر شوند. با رعایت بهداشت دهان و دندان و جرمگیری منظم، می‌توانید از این مشکلات پیشگیری کنید و سلامت دهان و دندان خود را حفظ کنید.

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

منظور از جرمگیری دندان با فشار آب چیست؟

جرمگیری با فشار آب (با استفاده از ایرفلو) یک روش پاکسازی دندان است که در آن آب و یا محلول ضدعفونی کننده با استفاده از فشار بالا به طور مستقیم بر روی سطح دندان و لثه اعمال می‌شود. این فشار قادر است ذرات غذایی، جرم و رسوبات را از بین ببرد. و به طور کلی به تمیزی و بهداشت دهان کمک کند. ایرفلو یک دستگاه پیشرفته است که با استفاده از هوا، آب و پودر سدیم بیکربنات به پاکسازی دندان‌ها می‌پردازد. در حال حاضر جرمگیری دندان با فشار آب به عنوان یک روش پیشرفته و مدرن کاربرد بالایی در کلینیک‌های دندانپزشکی دارد.

آموزش سفید کردن دندان با نشاسته در منزل

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

نحوه جرم گیری دندان با ایرفلو

برای داشتن دندان‌های سفید و تمیز با استفاده از ایرفلو، نیاز به مراجعه به یک دندانپزشک حرفه‌ای دارید. این روند درمانی که توسط دندانپزشک انجام می‌شود‌. دندانپزشک در ابتدا دندان‌های شما را بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل شود که آیا شرایط برای انجام ایرفلو مناسب است یا خیر. پس از تایید امکان پذیری درمان، دندانپزشک با استفاده از یک جت هوا، آب فشرده و ذرات ریز سدیم کربنات، سطح دندان‌ها را تمیز می‌کند. این ذرات کربنات سدیم به شکل جت به سطح دندان‌ها پاشیده می‌شوند و آلودگی‌ها و لکه‌های روی سطح دندان‌ها را پاک می‌کنند. در طول این درمان، هرگونه لکه‌های عمیق و سطحی روی دندان‌ها نیز پاک می‌شوند. این کار به شما کمک می‌کند تا دندان‌هایی پاک و بدون لکه و لبخندی زیباتر و درخشان داشته باشید.

جرمگیری دندان را با مهراز کارت تنها با پرداخت 50% هزینه ها انجام دهید…

استفاده از زردچوبه و گلاب برای سفیدی دندان

جرمگیری دندان با فشار آب

جرمگیری دندان با فشار آب

مزایای جرم گیری دندان با فشار آب

جرم‌گیری دندان با استفاده از ایرفلو یک روش موثر برای بهبود و حفظ بهداشت دندان‌ها است. این روش دارای مزایا و خواص بسیاری است که در ادامه به طور خلاصه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • بدون درد: جرم‌گیری با ایرفلو بدون درد انجام می‌شود، یعنی شما می‌توانید بدون ترس از درد، این روش را تجربه کنید.
 • حذف لکه‌ها: ایرفلو به طور موثر لکه‌ها و آلودگی‌های روی سطح دندان‌ها را حذف می‌کند. با استفاده از جت هوا و ذرات ریز سدیم کربنات، لکه‌ها به‌طور کامل پاکسازی می‌شوند.
 • سرعت و کارایی: جرم‌گیری با ایرفلو به سرعت انجام می‌شود و نتایج موثری را به ارمغان می‌آورد. این روش به شما امکان می‌دهد به سرعت دندان‌هایتان را تمیز کنید و به لبخندی درخشان و جذاب دست یابید.
 • بی خطر برای دندان‌ها: یکی از اهمیت‌های جرم‌گیری با ایرفلو این است که بدون هیچ گونه آسیبی به دندان‌ها انجام می‌شود.
 • مناسب برای دندان‌های حساس: جرم‌گیری با ایرفلو برای دندان‌های حساس نیز مناسب است. این روش با کاهش تماس مستقیم با سطح دندان‌ها، به شما امکان می‌دهد دندان‌های حساس را تمیز کنید بدون ایجاد هرگونه تحریک یا درد.
 • تمیز کردن و پولیش دندان‌ها: در جرم‌گیری با ایرفلو، تمیز کردن و پولیش کردن دندان‌ها به‌طور همزمان انجام می‌شود.
 • عدم آسیب به پروتزها و ایمپلنت‌ها: جرم‌گیری با ایرفلو بدون آسیب‌رسانی به پروتزها، ایمپلنت‌ها و سایر درمان‌های دندانی، انجام می‌شود. این به شما اطمینان می‌دهد که در حفظ و نگهداری دندان‌های مصنوعی خود همیشه بهترین نتیجه را خواهید داشت.

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

سفید شدن دندان با زنجبیل چگونه است؟

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

عوارض استفاده از ایرفلو

استفاده از ایرفلو، همانند بسیاری از روش‌های دندانپزشکی دیگر، می‌تواند عوارض جانبی را به همراه داشته باشد، اگرچه این عوارض به صورت کلی به ندرت رخ می‌دهند. یکی از عوارض جانبی استفاده از ایرفلو، ممکن است ورود آسیب به لثه باشد. لثه فرد بیمار ممکن است دچار زخم‌های سطحی شود، اما باید توجه داشت که این زخم‌ها معمولاً ساده‌تر و کمتر از زخم‌هایی هستند که در روش‌های پاکسازی سنتی رخ می‌دهند.

بر اساس تجربه بیماران و مطالعات انجام شده، این زخم‌ها معمولاً ظرف مدت حداکثر دو هفته پس از درمان بهبود می‌یابند. با این حال، در صورت تجربه هرگونه عارضه غیر معمول پس از استفاده از ایرفلو، بهتر است به دندانپزشک خود اطلاع دهید. وی می‌تواند شما را راهنمایی کند و در مورد عوارض بیشتری که ممکن است رخ دهد، توضیح دهد.

دستگاه جرمگیری دندان خانگی چگونه کار میکند؟

جرمگیری دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

جرمگیری دندان

جرمگیری دندان

سخن پایانی

در مجموع می‌توان گفت که جرم‌گیری دندان با ایرفلو یک روش نوین، غیرتهاجمی و بسیار موثر برای تمیز کردن دندان‌هاست. این روش با ایجاد جریانی از آب و هوای فشرده، تمامی لکه‌ها و پلاک‌ها را بدون هیچ‌گونه درد و صدمه‌ای به دندان‌ها جدا می‌کند. پس اگر می‌خواهید دندان‌های سفید و درخشان داشته باشید، حتما از جرم‌گیری با ایرفلو استفاده کنید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

دیگران مطالعه میکنند:

بهترین سفید کننده دندان در داروخانه چیست؟

کدام روش کارساز تر است؟ بلیچینگ یا جرمگیری دندان !

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان در چیست؟

آیا با مهراز کارت میتوان جرمگیری عمیق دندان انجام داد؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره جرمگیری دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • fatemi
  • آبان ۱۶, ۱۴۰۲

  شما برای کودکان هم مطب جدا دارید؟

  1. سلام خیر خدمات کودکان و بزرگسالان در یک مطب انجام میشه

 1. جالب بود ممنون

  1. تاحالا نشنیده بودم

 2. تعرفه جرمگیری چقدره؟

  1. سلام دوست عزیز تعرفه جرمگیری خدمت شما

 3. اینکه برای دندون بیضرره خیلی خوبه

 4. بسیار عالی بود

 5. سلام وقت بخیر خدمات زیبایی هم شامل 50 درصد تخفیف میشه؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.