قیمت کامپوزیت دندان با مهراز کارت

با داشتن بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید قیمت کامپوزیت دندان را 50% کاهش داده و زیبایی لبخند خود را دوباره به دست یابید.

✔️مشاوره رایگان درمانی

  سفید کردن دندان و کامپوزیت دندان جلو با 50% کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  توصیه هایی درباره کامپوزیت دندان بشنوید: ?

  کامپوزیت چیست؟

  یکی از روش هایی که برای اصلاح طرح لبخند افراد به کار می رود، کامپوزیت زیبایی دندان می باشد. این روش امروزه طرافداران زیادی دارد.
  ماده سازنده آن ، رزین کامپوزیت می باشد، می توان گفت که ماده ای است که برای پر کردن دندان استفاده می شود.

  تهیه بیمه دندانپزشکی برای کامپوزیت دندان

  فرق کامپوزیت و لامینت دندان در چیست؟ آموزش مراقبت و شستشوی کامپوزیت دندان

  ویژگی های کامپوزیت ها

  1- میزان عبور اشعه نور

  2- میزان براق شدن سطح دندانها

  3- میزان رنگ پذیری

  جنس کامپوزیت ها از پلیمر است به همین علت است که تا حدودی تغییر رنگ در طول زمان طبیعی است. قیمت کامپوزیت با متریال پلیمری از لمینت سرامیکی نسبتا ارزان تر است.

  آخرین قیمت کامپوزیت دندان

  ردیفعنوانتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1کامپوزیت زیبائی (ونیر کامپوزیت)5/000/0002/500/000

  آموزش روش های رفع زردی کامپوزیت دندان در خانه

  سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

  روش استفاده پودر سفید کننده دندان برای کامپوزیت

  کامپوزیت دندان با قیمت مناسب

  کامپوزیت زیبایی دندان

  یکی از روش هایی که برای اصلاح طرح لبخند افراد به کار می رود، کامپوزیت زیبایی می باشد. این روش امروزه طرافداران زیادی دارد.
  ماده سازنده آن رزین کامپوزیت می باشد، می توان گفت که ماده ای است که برای پر کردن دندان استفاده می شود.

  انواع کامپوزیت دندان

  1. کامپوزیت ریزدانه یا میکروفیل
  2. کامپوزیت درشت دانه یا ماکروفیل
  3. هیبرید، میکروهیبرید
  • درشت دانه یا ماکروفیل: اولین نوع مواد زیبایی دندان که وارد بازار شد، ماکروفیل می‌باشد.
  • ریز دانه یا میکروفیل: این کامپوزیت‌ها بر خلاف ماکروفیل‌ها که ذرات درشت دارا هستند، از دوام کمتری برخوردارند.
  • هیبرید، میکروهیبرید: در این نوع از مواد، که بین کامپوزیت میکروفیل و کامپوزیت ماکروفیل قرار دارد، ذرات هیبرید بین 10 تا 50 میکرومتر و نیز بین ذرات 40 نانومتر است.

  این گونه مواد دارای فیلر بالایی می باشند که موجب مقاومت آنها در برابر ساییدگی دندان می شود.

  از معایب کامپوزیت هیبرید می توان به کاهش زیبایی آنها به دلیل استهلاک به مرور زمان اشاره کرد. این نوع ماده به دلیل اینکه در یک سطح به طور یک دستی ترمیم نمی شوند، سبب کاهش پولیش و خاصیت بازتاب کنندگی هستند.

  نانو کامپوزیت های: نسل جدیدی از کامپوزیت ها می باشند. که ذرات نانوکامپوزیت های در آن به یکدیگر متصل شده اند.
  جمع شدن ذرات کوچکتر آنها را به ذرات بزرگتر تبدیل می کند، تا مقاومت و قدرت آنها در برابر ساییدگی، افزایش یابد. در واقع می توان عنوان کرد که این نوع کامپوزیت ها بهترین نوع می باشد.

  قیمت بهترین کامپوزیت دندان

  کامپوزیت سرامیکی دندان

  میتوان گفت همه انواع کامپوزیت ها از مواد مشابهی ساخته شده اند اما کامپوزیت سرامیکی دندان یکی از بهترین، زیباترین و مقاوم ترین ها در نوع خود میباشد.

  مراحل انجام کامپوزیت دندان

  برای مراحل روکش و نیز کامپوزیت دندانها ابتدا نیاز است دندانها را تمیز کنند، در واقع جرم گیری نمایند تا سطحی تمیز برای به کار گذاشتن روکش داشته باشند. در ادامه دندان ها را خشک می کنند و بدین وسیله از رطوبت یا بزاق دهان جلوگیری می کنند.
  سپس در ادامه قسمت جلویی دندان از مواد اسیدی آغشته می شود تا به چسبیدن ونیرکامپوزیت دندانها کمک شود. پس از آن مواد مخصوص (چسب) را بر روی سطح دندان استفاده می کنند. این کار به تجربه و توانایی پزشک نیز بستگی دارد.

  دوام کامپوزیت ها

  ماندگاری و دوام کامپوزیت دندانها بالا می باشد. اما باید در نظر گرفت که احتیاج به مراقبت دارد و نیز می بایست اصول تغذیه ای را رعایت کنید و این را در نظر بگیرید که عمر کامپوزیت ها به بیش از 10 سال می رسد.

  طول عمر کامپوزیت دندان

  برای افرادی که قصد انجام کامپوزیت دندان را دارند یکی از اساسی ترین سوالاتی که به وجود می آید این است که طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

  کامپوزیت دندان

  روش استفاده خمیردندان پولیش دار برای کامپوزیت چگونه است؟

  زیبایی دوچندان لبخند شما با کامپوزیت دندان ارزان با بیمه دندانپزشکی مهراز

  آیا میدانید اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت امکان پذیر است؟

  روش مراقبت از دندانهای کامپوزیت شده

  • برای مراقبت از دندان ها به صورت مرتب مسواک بزنید.
  •  بعد از مصرف مواد غذایی مانند قهوه و چای که دارای مواد رنگی هستند، بهتر است مسواک بزنید. چرا که این مواد خاصیت رنگ پذیری دارند و تغییر رنگ می یابند.
  • مسواک زدن به تنهایی موجب نظافت دندان ها نمی شود پس من بهتر است از نخ دندان استفاده شود.
  • دقت داشته باشید که خوردن مواد غذایی سفت می تواند به دندانهای کامپوزیت شده، آسیب وارد کند و آن ها را دچار سابیدگی نماید. این موارد در مراقبت از کامپوزیت زیبایی دندانها موثرند.
  قیمت کامپوزیت دندان

  انتخاب رنگ در کامپوزیت ونیر

  در این روش به لحاظ گسترده بودن رنگ تمایل دارند که جهت سفید کردن دندانها، این روش را انتخاب نمایند. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که پزشک می بایست مشاوره ای در رابطه با طرح لبخند، با توجه به سن، رنگ پوست و چهره بیمار انجام دهد.
  گاهی نیز افراد تمایل دارند که رنگ سفیدی دندان خود را خودشان انتخاب کنند. که این مورد نیز در کامپوزیت ها موثر می باشد.

  تاثیر کامپوزیت روی زیبایی چهره

  بحث زیبایی را می توان امروزه از جمله مواردی دانست که توجه زیادی به آن می شود. از جمله این موارد می توان به تاثیر لبخند روی چهره افراد نام برد، همین مسئله موجب شده است که خدمات زیبایی طرفداران بسیاری داشته باشد.

  کامپوزیتها مشکلاتی همچون تیره شدن رنگ دندانها، شکستن دندانها، فاصله ی بین دندانها و … را از بین برده است. کامپوزیت با حذف مشکلات این چنینی تاثیری باور نکردنی روی چهره افراد خواهد داشت.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .