کامپوزیت سرامیکی دندان

کامپوزیت سرامیکی دندان

کامپوزیت سرامیکی دندان

پوسیدگی دندان یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد در هز سنی ممکن است با آن مواجه شوند. برای حل این مشکل خود و درمان و پرکردن پوسیدگی دندان خود می خواهند که بهترین روش و همچنین مقرون به صرفه ترین را انتخاب کنند. یکی از این بهترین راه ها برای درمان پوسیدگی دندان کامپوزیت سرامیکی دندان است. کامپوزیت از بهترین و رایج ترین راه حل ها در سال ها اخیر می باشد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

فرق کامپوزیت و لامینت دندان در چیست؟

***کامپوزیت نانو سرامیک از بروز ترین راه ها برای درمان می باشد. که از علم و فناوری نانو می باشد. این روش از موثرترین روش ها برای بهبود دندان ها پوسیده می باشد.***

انواع کامپوزیت دندان را با مهراز کارت با پرداخت نصف هزینه ها انجام دهید!!!

کامپوزیت سرامیکی دندان
کامپوزیت سرامیکی دندان

تفاوت کامپوزیت دندان و لامینت دندان

برای بسیاری از شما که می خواهید دندان های خود را زیباتر کنید و یا روکشی برای دندان های خود انتخاب کنید. با دو روش کامپوزیت و لمینت مواجه می شوید. کامپوزیت دندان و لمینت دندان هر دو از راوش هایی است که برای این کار استفاده می شوند.

به طور معمول منظور از کامپوزیت ونیر کامپوزیت است و لمینت همان لمینت سرامیکی می باشد. هر دوی انها برای از بین بردن زردی و نامظمی دندان ها و همچنین اصلاح طرح لبخند استفاده می شوند. هر دو روش یعنی کامپوزیت و لمینت به رنگهای دلخواه افراد انتخاب می شوند. تا هر فرد بتواند متناسب با سلیقه و دلخواه خود رنگ دندان های خود را انتخاب کند.رنگهای دندان ها از همرنگ دندان ها تا رنگهای سفید صدفی وجود دارند.

همه چیز درباره طول عمر کامپوزیت دندان

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

لمینت سرامیکی

لیمنت سرامیکی نوعی روکش دندانی است که زیبایی خاص و جذابی به دندان های شما می دهد. افرادی که از طرح لبخند سرامیکی استفاده می کنند به نسبت افرادی که از نوع کامپوزیتی استفاده می کنند زیبایی بیشتری به دندان های خود می دهند. این روزها کامپوزیت دندان به دلیل قیمت کمتر از طرفداران بیشتری برخوردار شده است.
لمینت سرامیکی نسبت به کامپوزیت کیفیت بهتری دارد. درخشان تر و در واقع دندان ها و لبخند شما را جذاب تر می کند. دوام آن بیشتر از کامپوزیت است. لمینت سرامیکی در صورت مراقبت و بهداشت
دائم می تواند تا 10 سال ماندگاری داشته باشد. در صورتی که عمر کامپوزیت ها تا 5 سال است.

در هنگام استفاده از لمینت دندان ، دندان پزشک پس از معاینه کلی و تایید نهایی از دندان ها قالبگیری می کند. مدت زمان اجرای لمینت از کامپوزیت بیشتر است. اگر ماندگاری و زیبایی بیشتر رامیخواهید باید کمی بیشتر زمان بگذارید.

قیمت بهترین کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان با بیمه

بیمه دندانپزشکی برای کامپوزیت دندان

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

۱۲ دیدگاه برای “کامپوزیت سرامیکی دندان

    • مدیر محتوی گفته:

      با سلام
      روکش های سرامیکی معمولا از مقاومت بالایی برخوردارن ولی در صورتی که آسیب جدی و ضربه شدید باشه بله احتمال شکستگی و لب پریدگی وجود داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه
50% کاهش هزینه ها!
جهت کاهش 30% تا 50% هزینه ها
شماره تماس خود را وارد نمائید!

.