دندان مصنوعی با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  هزینه دندان مصنوعی

  معمولا عادت کردن به پروتز دندان در روزهای اول استفاده اصلا کار راحتی نیست. ممکن است از خندیدن، صحبت کردن و یا حتی غذا خوردن بترسید! بهترین راه برای حل این مشکل این است که به توصیه های دندانپزشک خود توجه کنید. تا بتوانید کم کم به دندانهای جدیدتان عادت کرده و با آنها کنار بیایید.

  دندان مصنوعی ثابت بهتر است یا متحرک؟

  یکی از روش های عادت کردن به پروتز دندان این است که سعی کنید در روزهای اول استفاده، زمان بیشتری دندان را داخل دهانتان نگه دارید. حتی در یکی دو روز اول زمان خواب هم از دهان خارجش نکنید تا روند عادت به پروتز دندان سریع تر در شما اتفاق بیفتد.

  همچنین میتوانید با تهیه بیمه تکمیلی دندان مصنوعی هزینه خرید آن را کاهش دهید.

  قیمت دندان مصنوعی با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

  آخرین تعرفه دندان مصنوعی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1پروتز دست دندان مصنوعی هرفک15/000/0007/500/000
  2فیلیپر دندانی اکریلی متحرک (هر واحد)3/400/0001/700/000
  3پلاک کرم کبالت هرفک + هزینه لابراتوار17/000/0008/500/000
  4پلاک پارسیل اکریلی دندان+ لابراتوار7/000/0003/500/000
  5ریلاین هرفک3/000/0001/500/000

  از عوارض دندان مصنوعی ژله ای چه میدانید؟

  تهیه انواع پروتز دندان چسبی با 50% کاهش هزینه 

  دندان مصنوعی تکی جلو چگونه متصل میشود؟

  دندان مصنوعی ژله ای تکه ای چگونه جایگذاری میشود؟

  دندان مصنوعی

  پروتز دندان جایگزین متحرکی برای دندان‌های از دست رفته محسوب می‌شود که از پلاستیک یا فلز و به صورت سفارشی تهیه می‌شود تا به خوبی روی لثه‌ها قرار بگیرد. از پروتز دندان کامل در صورت از دست دادن تمام دندان‌ها و از پروتز دندان تکه‌ای در صورت باقی بودن چند دندان استفاده می‌شود.

  انواع دندان مصنوعی

  دندان مصنوعی کامل

  پروتز دندان کامل به دو صورت “معمولی” یا “فوری” تهیه می‌شود. پروتز دندان معمولی پس از کشیدن دندان‌ها و التیام یافتن لثه‌ها، تقریباً 8 تا 12 هفته بعد از کشیدن دندان‌ها در دهان قرار داده می‌شود.

  اما پروتز دندان فوری از قبل تهیه می‌شود و به محض کشیدن دندان‌ها در دهان قرار می‌گیرد تا بیمار در زمان انتظار برای التیام یافتن لثه‌ها بدون دندان نباشد. البته چون استخوان‌ها و لثه‌ها به مرور زمان، به ویژه در زمان التیام یافتن منقبض می‌شود، نقطه ضعف پروتز دندان فوری این است که در این مدت به دستکاری و تنظیم بیشتری نیاز دارد. بنابراین پروتز دندان فوری معمولاً راه‌ حلی موقتی است که تا زمان تهیه پروتز دندان اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

  آیا میدانید بهترین دندان مصنوعی کدام نوع است؟

  دندان مصنوعی تکه‌ای (پروتز پارسیل)

  پروتز دندان متحرک پارسیل معمولاً از پروتز دندان متصل به پایه پلاستیکی صورتی یا همرنگ لثه تشکیل می‌شود که به بدنه فلزی متصل می‌شود. این بدنه فلزی پروتز دندان را در جای خود نگه می‌دارد. دندان مصنوعی تکه‌ای در صورتی کاربرد دارد که یک یا چند دندان طبیعی در فک بالا یا پایین وجود داشته باشد. پروتز دندان پارسیل، ظریف و متحرک است، ظاهری طبیعی دارد و در عوض قلاب با اتصال‌های داخلی به روکش‌های کناری متصل می‌شود.

  قیمت دندان مصنوعی تکه ای با داشتن مهراز کارت

  بریج حالتی ثابت از پروتزهای پارسیل است که به صورت دایمی جایگزین دندانهای از دست رفته  می شود، دندان‌های دو طرف فضای خالی روکش می‌شود و پروتزهای دندان به آنها متصل می‌شود. سپس پل (بریج) با سیمان در جای خود چسبانده می‌شود. بریج علاوه بر پر کردن فضای خالی از حرکت کردن دندان‌های مجاور نیز جلوگیری می‌کند.

  کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

  دندان مصنوعی ثابت

  امروزه پروتز دندان ثابت جایگزین دندان های طبیعی شده است و زیبایی طبیعی را به چهره و لبخند فرد باز میگرداند.
  پروتز دندان ثابت بر پایه بریج (پل دندان) ساخته میشود تا دیگر به پروتز دندان متحرک نیازی نباشد. پروتز دندان ثابت دندانی است که بدون سقف است. هزینه پروتز دندان ثابت ارزان نیست ولی از نظر طبیعی بودن بسیار مناسب و کارآمد است.

  دندان مصنوعی ثابت (اوردنچر)

  اوردنچر نیز یکی از انواع پروتزهای دندان است که روی فک دهان ثابت شده و کاملا مشابه دندان های طبیعی عمل میکند. حتی ظاهر این دندان ها هم بسیار مشابه دندان های طبیعی خود فرد میباشد.

  دندان مصنوعی ثابت چسبی

  برخی دندان های مصنوعی را میتوان توسط چسب به دهان و لثه چسباند و دیگر نیازی به جابجایی و خارج کردن از دهان نیست. استفاده از این نوع پروتز دندان بسیار راحت است.

  همه چیز درباره دندان مصنوعی ثابت چسبی

  دندان مصنوعی متحرک

  پروتز دندان متحرک هماهنطور که از نامش پیداست متحرک است و خود شخص میتواند در صورت تمایل آن را از دهان خارج نموده و سپس مجدد آن را جایگذاری نماید. این نوع از پروتز دندان میتواند به صورت معمولی و یا به صورت ژله ای ساخته شود.

  قیمت دندان مصنوعی متحرک

  دندان مصنوعی برای افراد جوان چگونه است؟

  دندان مصنوعی ژله ای (پروتز دندان ژله ای)

  دندان مصنوعی ژله ای همانطور که از نامش پیداست حالت ژلاتینی دارد و به سقف دهان متصل میشود. این نوع از پروتزهای دندانی نسبت به سایر گونه ها راحت تر در دهان جای میگیرند و غذا خوردن و صحبت کردن با وجود آنها راحت است.

  قیمت دندان مصنوعی ژله ای با داشتن مهراز کارت

  بخوانید دندان مصنوعی و پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارند؟

  دندان مصنوعی چسبی

  یکی از انواع مختلف پروتز دندان، دندان مصنوعی چسبی است که به صورت تکه ای است و با چسب های مخصوص به سقف دهان چسبانده میشود.

  قیمت دندان مصنوعی آلمانی

  پروتز دندان با مارک های آلمانی رنگ و قدرت فوق العاده ای دارند. به تازگی به مجموعه 22 تایی پروتزهای دندان جلو 2 دندان آرواه ای هم اضافه گردیده است : L54 و L55 بهترین مواد نانویی شرکت های آلمانی طوری طراحی شده اند که عمر و مقاومت بالایی دارند.

  قیمت دندان مصنوعی آلمانی با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

  دندان مصنوعی فوری

  قیمت بهترین دندان مصنوعی

  تشخیص اینکه چه نوع پروتز دندان برای هر فردی مناسب است با توجه به معاینه و تشخیص دندانپزشک تعیین میشود. این موضوع وابسته به شرایط دهان و دندان فرد تعیین میشود. شما میتوانید در صورت نیاز با داشتن مهراز کارت قیمت بهترین دندان مصنوعی را 50% کاهش دهید.

  قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

  پیشرفت جدیدی که در سیستم پروتز دندان حاصل شده است میکرولاکینگ است که جهت رفع محدودیت‌های پروتزهای ثابت دندان طراحی شده است که با استفاده از ایمپلنت با پیچ و سیمان نگهداری می‌شوند. که به آن دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت گفته می‌شود، این نوع پروتز از یک تکیه گاه با ماشین کاری دقیق و یک اتصال تشکیل شده است که شامل گلوله‌های زیرکونیا و یک فنر نیکل-تیتانیوم میباشد، بنابراین قابلیت بازیابی و ماندگاری مداوم پروتز دندان را افزایش میدهد. همچنین از عوارض ناشی از قرار دادن پیچ در لثه نیز جلوگیری میکند.

  دندان مصنوعی برای افراد جوان

  گاهی ممکن است حتی برای جوانان پیش بیاید که به دلایلی دندان طبیعی خود را از دست داده و ناچار به استفاده از انواع پروتز دندان شوند.

  جهت کسب اطلاعات از انواع دندان مصنوعی برای افراد جوان کلیک کنید…

  دندان مصنوعی فک پایین | دندان مصنوعی فک بالا

  اگر فردی دندان های یکی از فکین را سالم داشته باشد و دندان های فک دیگر وی به دلایلی از دست رفته باشد میتواند تنها دندان مصنوعی فک پایین و یا تنها دندان مصنوعی فک بالا (پروتز دندان فک بالا) را تهیه نماید.

  دندان مصنوعی جدید

  همه ما میدانیم دندان مصنوعی انواع مختلفی دارد اما طبیعتا دندان مصنوعی جدید طرفداران زیادی داشته و همچنین از کیفیت، انعطاف و طول عمر بیشتری برخوردار است.

  جایگزین دندان مصنوعی

  از ایمپلنت دندان می‌توان به عنوان پایه بریج ثابت استفاده کرد تا دیگر نیازی به پروتز دندان متحرک نباشد. البته هزینه کاشت دندان بالاتر است، اما ترکیب ایمپلنت و بریج در کنار یکدیگر بیشتر حس دندان طبیعی را در بیمار ایجاد می‌کند. ایمپلنت کم کم جای خود را به عنوان جایگزین پروتز دندان باز می‌کند، اما کاشت دندان برای تمام بیماران مناسب نیست. برای اطمینان از مناسب بودن جراحی کاشت دندان با دندانپزشکان ما مشورت کنید.

  روش ساخت دندان مصنوعی

  روند ساخت پروتز دندان سه تا شش هفته طول می‌کشد و در چند جلسه انجام می‌شود. پروستودنتیست، دندانپزشک متخصص در زمینه ترمیم و جایگزینی دندان، بهترین نوع پروتز دندان را تعیین می‌کند. مراحل معمول تهیه پروتز دندان به شرح زیر است:

  • چند قالب از فک گرفته می‌شود و اندازه‌گیری‌های لازم از چگونگی ارتباط فک‌ها با هم و فضای بین آنها انجام می‌شود.
  • مدل گچی، مومی و یا الگوهای پلاستیکی به دقت تهیه می‌شود. بیمار این مدل را چند بار امتحان می‌کند، اندازه، رنگ و شکل پروتز دندان پیش از قالب‌گیری و تراش نهایی بررسی می‌شود.
  • پروتز دندان نهایی قالب‌گیری و تهیه می‌شود.
  • دستکاری در صورت لزوم انجام می‌شود.

  ممکن است بیان بعضی واژه‌ها پس از قرار دادن پروتز دندان در دهان دشوار ‌شود، در چنین شرایطی سعی کنید واژگان دشوار را بلند تلفظ کنید. با تمرین کردن و به مرور زمان به صحبت کردن با پروتز دندان عادت می‌کنید.

  اگر پروتز دندان هنگام حرف زدن صدا می‌دهد، با دندانپزشک تماس بگیرید. احتمال دارد پروتز دندان گاهی هنگام خندیدن، سرفه کردن یا لبخند زدن دربیاید. پروتز دندان را با فشار ملایم رو به پایین و قورت دادن آب دهان جابجا کنید. در صورت رفع نشدن مشکلات با دندانپزشک پروستودنتیست تماس بگیرید.

  مراحل پروتز دندان چگونه انجام میشود؟

  مراحل پروتز دندان

  دندان مصنوعی جهت آماده سازی نیاز به چند روز زمان دارد. زیرا ابتدا قالبگیری شده و سپس توسط لابراتوار دندانسازی ساخته میشود و … جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل پروتز دندان کلیک کنید…

  بهترین مارک دندان مصنوعی

  آیا میدانید بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟ با پیشرفت علم دندانپزشکی کشورهای مختلف انواع دندان مصنوعی را ساخته و به بازار عرضه نموده اند. اما توجه داشته باشید که انتخاب نوع و برند دندان مصنوعی بسیار مهم است که باید با مشورت دندانپزشک و همچنین با توجه به هزینه های آن تعیین شود.

  آشنایی با مزایا و معایب پروتز دندان

  قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

  50% کاهش قیمت دندان تکی چسبی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت

  دندان مصنوعی تکه ای ثابت چگونه به فک متصل میشود؟

  قیمت دندان مصنوعی سرامیکی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .