قیمت دندان مصنوعی آلمانی

قیمت دندان مصنوعی آلمانی

قیمت دندان مصنوعی آلمانی

زمانی که یک یا چند دندان در اثر آسیب دیدگی و یا پوسیدگی از بین می روند. جای آنها خالی می شود و برای پر کردن جای آنها روشهایی وجود دارد که در این مطلب آنها را بیان می کنیم. معمولا برای جایگزینی دندان از دست رفته از انواع دندان های مصنوعی به روشهایی مانند بریج یا پل ، ایمپلنت ، جایگذاری دندان مصنوعی آلمانی و یا روشهای دیگری را انجام می دهند که بازگو می کنیم.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

علل از دست رفتن دندان ها

در بعضی موارد در کودکان زمانی که دندان شیری آنها می افتد دندان دیگری که به عنوان دندان دائمی باشد. رشد نمی کند. البته این مورد بسیار نادر است. از دیگر مواردی که باعث نبود دندان در دهان می شود سوانح و حوادث می باشد. بیماری های لثه و پوسیدگی های دندان نیز از شایع ترین موارد در از دست دادن دندان ها می باشد. در این موارد اگر برای جایگزینی دندان از دست رفته اقدام نشود باعث تحلیل رفتن لثه می شود. بنابراین بهتر است هر چه سریعتر برای درمان و جایگزینی دندان خود اقدام نمایید.

قیمت دندان مصنوعی متحرک

مشکلات پس از، از بین رفتن دندان ها

به طور کلی هر کدام از دندان ها نقش مخصوص به خود را در دهان دارند. افتادن و نبود یک یا چند دندان می تواند شکافی در ساختار دندان ها به وجود آورد. هر دندان نقشی در دهان دارد. تعدادی برای خرد کردن مواد غذایی تعدادی برای جویدن و تعدادی برای بریدن ، در هنگام صحبت کردن دندان ها نقش اساسی دارند تا تلفظ لغات به درستی و صحیح انجام شود. نقص در دندان ها باعث نقص در این موارد می شود که می تواند تاثیر منفی در روابط فرد بگذارد.

تغییر وضعیت قرار گرفتن دیگر دندان ها

زمانی که یک یا چند دندان از بین می رود. دندان هایی که باقی می مانند به مرور زمان شروع به تغییر از جای خود می کنند. فشار ناشی از جویدن و خرد کردن مواد غذایی سبب شده تا دندان ها به سمت فضای به وجود آمده حرکت کنند. در بعضی افراد این حرکت به حدی زیاد می شود که ترتیب دندان ها به شکل ناخوشایندی به هم می خورد. و ظاهر فرد را تغییر می دهد.

بروز بیماری های لثه

شکافی که در محل دندان افتاده به وجود آمده است. اگر با دندان مصنوعی پر نشود محلی برای تشکیل پلاک و جمع شدن باکتری ها می شود. بنابراین باعث پوسیدگی و خرابی دیگر دندان های کناری شده و سلامت آنها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

قیمت دندان مصنوعی با داشتن مهراز کارت

قیمت دندان مصنوعی آلمانی
قیمت دندان مصنوعی آلمانی

جایگزینی دندان از دست رفته

زمانی که برای جایگزینی دندان از دست رفته خود به دندان پزشک مراجعه می کنید. چند گزینه را به شما پیشنهاد می دهد. از رایج ترین مواردی که برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود دارد را بیان می کنیم:

ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی از گزینه های درمانی است که در زمانی که نیاز به جایگزینی یک یا چند دندان باشد. از این روش استفاده می شود. در این روش با عمل جراحی یک پایه فلزی که نقش ریشه دندان را دارد درون فک جایگذاری می شود. پس از آن یک روکش که تاج دندانی می باشد روی آن قرار می گیرد. معمولا ایمپلنت ها جایگزینی مناسب برای دندان های از دست رفته می باشند زرا هم ریشه و هم تاج دندان را دارا می باشند.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

بریج و یا پل دندان

به وسیله این روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته از دندان های مصنوعی استفاده می شود که جایگزین دندان های خالی شده و برای اتصال به دندان های کناری با پایه هایی متصل میشود.

انواع دندان مصنوعی کامل و یا تکه ای

این نوع از دندان مصنوعی جایگزین یک تا چند عدد دندان می شود که جای آنا در زوی فک جالی است. این نوع از دندان ها بسیار طبیعی بوده و با دندان های دیگر کاملا مطابقت دارند. دندان مصنوعی ها انواع مختلفی دارد که نوع دندان مصنوعی آلمانی نیز از دیگر انواع آن است.

متخصص پروتز دندان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه