هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

برای داشتن دندان های زیبا و سالم دندان مصنوعی بهترین راه می باشد. انواع دندانهای مصنوعی مانند دندان مصنوعی تکی چسبی، یا دندان های مصنوعی تکه ای ثابت، یا دندان مصنوعی ژله ای هستند. هر فرد با توجه به شرایطی که دارد می تواند آنها را انتخاب و استفاده کند. هزینه دندان مصنوعی بسته به نوع آن متفاوت می باشد.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

آیا میدانید ریلاین دندان چیست؟

امروزه تشخیص ظاهر دندان های مصنوعی از دندان های طبیعی کار دشواری است. اگر برای اولین بار است که می خواهید از دندان مصنوعی استفاده کنید. بهتر است دنبال قیمت مناسب ولی با بهترین کیفیت باشید.

مشاهده هزینه مشاوره قبل از ازدواج توسط متخصص

تهیه دندان مصنوعی

یک توصیه ای برای شما داریم و آن اینکه در پی دندان مصنوعی ارزان نباشید. دندان مصنوعی ارزان معمولا از کیفیت پایینی برخوردارند و می تواند حتی برای شما گرانتر هم تمام شود. بهتر است در هنگام انتخاب دندان مصنوعی و مرکز دندانپزشکی از همه جهت آن را بررسی نمایید و فقط روی هزینه متمرکز نشوید.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت …

دندان مصنوعی ژله ای تکه ای چگونه جایگذاری میشود؟

انواع دندان مصنوعی

دندان مصنوعی از مواد پلاستیکی آکریلیک و فلزی ساخته می شود. که جایگزین دندان های از بین رفته می شود. نبود دندان ها در دهان مشکلاتی مانند مشکل در گفتار، در غذا خوردن و حتی نقص در زیبای شخص بوجود می اورد.
انواع دندان مصنوعی مانند ژله ای ثابت و دیگر مدل های آن، با قالب گیری توسط دندانپزشک آماده و ساخته می شود.
در زیر به بیان انواع دندان های مصنوعی می پردازیم.

جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی سال کلیک کنید

مشاهده هزینه مشاوره قبل از ازدواج توسط متخصص

بریج یا پل

این نوع از دندان مصنوعی برای افرادی مناسب است که دندانهای سالم زیادی دارند و در بین دندان هایشان یک تا سه دندان را از دست داده اند. در این حالت دندانهای مصنوعی توسط پزشک ساخته می شود و به دندان های طبیعی متصل می شوند. برای اتصال با استفاده از اتصال های فلزی و پلاستیکی و روکش دندان، به دندان های دیگر متصل می شوند.

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی

درباره جرمگیری دندان بیشتر بدانید

آیا میدانید بهترین رنگ دندان مصنوعی چیست؟

دندان مصنوعی ثابت

دندان مصنوعی ثابت یا همان ایمپلنت جایگزین دندان های طبیعی شده و زیبایی طبیعی را به فرد برمی گرداند.
دندان مصنوعی می تواند بر پایه بریج ساخته شود تا دیگر به دندان مصنوعی متحرک نیازی نباشد. دندان مصنوعی ثابت دندانی است که بدون سقف می باشد. هزینه دندان مصنوعی ثابت ارزان نیست ولی از نظر طبیعی بودن بسیار مناسب و کاربردی است.

پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارد؟

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

دندان مصنوعی تکه ای

در این نوع از دندان مصنوعی تکه ای، برای فک بالا از پایه پلاستیکی که همرنگ با لثه می باشد و یک بدنه فلزی که به آن متصل است ساخته می شود.
قسمت فلزی دندان مصنوعی تکه ای، در فک بالا قرار می‌گیرد. افرادی که تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده اند و نمی‌خواهند از دندان مصنوعی ثابت استفاده کنند. دندان مصنوعی تکه ای گزینه مناسبی میتواند باشد.
دندان مصنوعی تکه ای فک پایین و یا بالا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که چند دندان طبیعی در فک پایین یا بالا وجود داشته باشد. در این حالت است که دندان مصنوعی به دندانهای دیگر متصل می شود و با قلاب های ظریفی این اتصال صورت می گیرد.

دندان مصنوعی ثابت و همه چیز درباره مراحل پروتز دندان

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

دندان مصنوعی ایمپلنت

ایمپلنت از یک پایه فلزی از تیتانیوم ساخته می شود که با بدن انسان سازگاری دارد. حتی ایمپلنت را می توان مانند دندان مصنوعی تکه ای نیز استفاده کرد. دندان مصنوعی تکه ای یا همان ایمپلنت در داخل استخوان فک قرار می گیرد. پس از آن تاج دندان و سپس روکش دندان ساخته شده و بر روی آن قرار می گیرد.

ممکن است بعضی از افراد تعداد زیادی از دندانها و یا تمام دندان‌های خود را از دست داده باشند ، در این صورت با کاشت دندان مصنوعی تکه ای ثابت می توانند مانند اشخاصی که دندان طبیعی دارند غذا بخورند و صحبت کنند.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

از عوارض دندان مصنوعی ژله ای چه میدانید؟

قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

دندان مصنوعی ژله ای

دندانپزشک برای ساختن دندان مصنوعی بیمار ابتدا تراکم استخوان و شکل فک بیمار را با عکسبرداری بررسی می‌کند. این نوع دندان برای افرادی که از تراکم استخوان مناسبی برای کاشت ایمپلنت برخوردار نیستند و یا زائده هایی در لثه های خود دارند دندان مصنوعی ژله ای گزینه مورد تاییدی است. هزینه دندان مصنوعی ژله ای به نسبت به دندان های مصنوعی دیگر بیشتر است.

از معایب دندان مصنوعی ژله ای این که چون  از بافت نرمی ساخته می شود، پس از استفاده های طولانی از آن باعث تحلیل رفتن استخوان فک یا دندان های زیری میشود.

50% کاهش قیمت دندان تکی چسبی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت

بهداشت دندانهای مصنوعی و مراقبت از آنها

کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

دندان مصنوعی کامل

دندان مصنوعی کامل از لثه های پروتزی و تاج دندان ساخته می شود. برای افرادی که تمامی دندان های خودشان را در هر دو فک بالا و پایین از دست داده اند لازم و مناسب است.
برای استفاده از این نوع دندان مصنوعی ابتدا تمامی دندان ها توسط دندانپزشک کشیده می شود و بعد از حدود ۸ تا ۱۲ هفته که تورم لثه ها التیام یافت در دهان گذاشته می‌شود.
دندان مصنوعی کامل به دو صورت معمولی و فوری ساخته و در دهان بیمار گذاشته می شود.

در نوع دندان مصنوعی کامل فوری، دندان ها از قبل ساخته شده و زمانی که دندان ها کشیده شدند در دهان بیمار گذاشته میشود و نیازی به زمان برای التیام یافتن لثه ها ندارد.

کاهش هزینه پل دندان (بریج دندان) با مهراز کارت

جهت مشاهده بیمه دندانپزشکی و یا بیمه تکمیلی دندانپزشکی اینجا کلیک کنید.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

مراقبت های لازم بعد از گذاشتن دندان مصنوعی

۱. رعایت کردن بهداشت دهان و دندان بیشتر از قبل.

۲-مسواک زدن به طور مرتب و پرهیز از غذاهایی که استحکام دندانها را از بین میبرد.

۳.در هنگام مسواک زدن باید دقت شود که اتصالات دندان های مصنوعی نیز به خوبی تمیز شود.

۴.مراجعه به دندانپزشک هر ۶ ماه یکبار و ترمیم کردن دندان های مصنوعی در صورتی که دچار مشکل شده باشند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

تهیه انواع دندان مصنوعی ارزان با کیفیت با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

مطالعه مطالب مرتبط:

قیمت دندان مصنوعی سرامیکی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

دندان مصنوعی تکی جلو چگونه متصل میشود؟

دندان مصنوعی تکه ای ثابت چگونه به فک متصل میشود؟

قیمت کاشت دندان مصنوعی تکی با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟

از دندان مصنوعی ثابت چسبی چه میدانید؟

آیا میدانید بهترین دندان مصنوعی کدام نوع است؟

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

تهیه انواع پروتز دندان چسبی با 50% کاهش هزینه

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره دندان مصنوعی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. با سلام.فرق دست دندون مصنوعی با ژله ای چیه؟ کدوم بهتره؟

  1. با سلام و وقت به خیر تفاوت اصلی در جنس و هزینه هستش ولی اینکه کدوم مناسب تر و بهتره بستگی به نیاز فرد و تشخیص پزشک داره.

 2. خسته نباشید من دندون مصنوعی برای پدرم میخواستم اول اینکه میخوام بدونم پزشکایی ک معرفی میکنید کارشون خوب هست؟ دوم اینکه تخفیفاتون به چه صورته

   • admin
   • شهریور ۱۳, ۱۴۰۰

   با سلام تمامی پزشکان و مراکز درمانی طرف قرارداد مهراز کارت با تجربه و متبحر هستند. همچنین پس دریافت کارت تخفیف می‌توانید به نزدیک ترین مراکز درمانی مراجعه کنید و از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوید.

 3. سلام هزینه ساخت برای دو فک بصورت مصنوعی ثابت با نرخ آزاد چند میشه؟

  1. با سلام هزینه انواع پروتز دندان رو میتونید با مهراز کارت 50% کاهش بدید. لیست تعرفه های آزاد و مهراز خدمت شما:

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.