بهترین مارک دندان مصنوعی

بهترین مارک دندان مصنوعی

بهترین مارک دندان مصنوعی

از بهترین مارک های دندان مصنوعی می تواند از انواع داخلی و خارجی باشد. به طور معمول محصولات ایرانی قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی را دارد. امروزه مارک دندان مصنوعی شامل برندهای آلمانی و آمریکایی و ژاپنی و ایرانی می باشد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

دندان ‌های مصنوعی مارک آلمانی

دندان‌ های مصنوعی آلمانی که از نوع کامپوزیتی هستند. با نام اورال پریمیوم شناخته می شوند و ازنظر شکل و رنگ بسیار طبیعی می‌باشند. هم اکنون مجموعه 22 تایی دندان ‌های مصنوعی برای دندان‌ های آرواره‌ای نیز اضافه ‌شده است. و نیز با در نظر گرفتن گسترش دانش نانو طول عمر و مقاومت دندان ‌های مصنوعی بسیار بیشتر شده است.

دندان‌ های مصنوعی تولید شده که توسط آلمانی طراحی و ساخته شده است. با طول عمر مناسب و مقاومت خوبی که برای بیماران دارد. علاوه بر داشتن دندان های زیبا آسایش و راحتی را درزمان جویدن غذا را برای بیمار به دنبال دارد. همچنین این شرکت با دانش روز در زمینه تجهیزات پزشکی رو به گسترش و پیشرفت می باشد.

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

هم اکنون دندان مصنوعی اکلریکی که مارک پلاس و ویتاپن دارد. از بهترین نوع کیفیت و مواد ساخته‌ شده می باشد. ظاهری طبیعی و زیبا دارد.

شرکت آمریکایی دنتسپلی سیرونا محصولات خود را از نظر تجهیزات دندان‌ پزشکی به 120 کشور دنیا ارسال می کند. همچنین در 21 کشور دنیا دارای کارخانه تولید تجهیزات دندان ‌پزشکی است. دندان‌ های مصنوعی مارک پورتریتا آیپن که شامل 42 دندان قدامی جلویی بالایی است. 20 نمونه دندان قدامی جلویی پایینی و 27 مدل دندان پشتی و در 27 نوع سایه طراحی و ارائه می شود.

آیا کشیدن دندان پوسیده راهکار درستی است؟

به‌ این ‌ترتیب هر فردی برای داشتن بهترین برندهای دندان مصنوعی با بیش از 2400 نوع محصول متفاوت که باکیفیت هستند. می تواند حق انتخاب داشته باشد.

شرکت سیرونا برای محصولات خود گارانتی تعویض مادام‌ العمر را از لحاظ ترک ‌خوردگی و شکستن دندان های مصنوعی ارائه داده است. و این گارانتی ضمانتی بر کیفیت و نوع مطلوب محصول می باشد. برای انتخاب دندان مصنوعی ثابت دندان‌ های مصنوعی آمریکایی می تواند از بهترین گزینه ها ‌باشند.

قیمت دندان مصنوعی آلمانی با داشتن مهراز کارت

بهترین مارک دندان مصنوعی

بهترین مارک دندان مصنوعی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

دندان‌ های مصنوعی ساخت ژاپن

شرکت ژاپنی شوفو با بیش از 89 سال طراحی و تولید در زمینه تجهیزات دندان‌ پزشکی فعالیت می کند.

این شرکت در دیگر کشورها مانند آلمان، آمریکا، سنگاپور، انگلیس و چین نیز نمایندگی دارد. دندان‌ های مصنوعی تولید شده با مارک ویراسیا SA به وسیله این شرکت تولید می‌شوند. که از لحاظ کیفیت بسیار مطلوب می باشند. این مارک دندان مصنوعی می تواند با بهترین برندهای معروف دنیا
رقابت نماید.

***بیشتر محصولات ایرانی از لحاظ کیفیت قابل ‌قبول هستند. و می توانند با دندان های مصنوعی آلمانی و آمریکایی در رقابت باشند.***

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50% با مهراز کارت

دندان های مصنوعی با مارک ایرانی

مارک دندان ‌های مصنوعی ایرانی با نام های سوپر برلیان، یاقوت و نچرال دنت در بازار وجود دارند. در میان این سه برند بیشترین معدل را در ساییده شدن مارک دندان نچرال دنت و کمترین ساییدگی را مارک سوپر برلیان دارد. سوپر برلیان قابل‌ مقایسه با نمونه آلمانی ایوکلار می‌باشد.

زمانی ‌که به دنبال یک محصول با کیفیت و مقرون‌ به ‌صرفه می باشید. می‌توانید از محصولات ایرانی که در بالا بیان شد یک مدل را انتخاب نمایید.

تهیه انواع پروتز دندان چسبی با 50% کاهش هزینه

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

تمامی افرادی که چند عدد و یا همه دندان‌های خود را کشیده‌ اند. یا به نوعی آنها را از دست داده اند. مانندضربات ورزشی و رزمی و یا در اثر ضربه و تصادف ، به مرور زمان دچار افتادگی صورت می‌شوند و ظاهر پیرتر نسبت به سن خود پیدا می‌کنند. دندان مصنوعی در فک باعث حمایت عضلات لب می‌شود. همچنین چروک هایی که در اطراف دهان به وجود آمده باز شده و صورت پرتر و جوان تر به نظر می‌رسد. بنابراین پهره فرد جوانتر و زیباتر می شود. همچنین دندانهای یکدست و مرتب می تواند علاوه بر زیباتر کردن لبحند اعتماد به نفس وی را نیز افزایش دهد.

آیا میدانید بهترین دندان مصنوعی کدام نوع است؟

قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

افراد بدون دندان به ‌جهت مشکل در جویدن از بسیاری از غذاها مانند گوشت و سبزیجات دوری می کنند. علاوه بر لذت نبردن از مواد غذایی و خوراکی ها در معرض سوء تغذیه قرار می گیرند. همچنین به علت خوب نجویدن غذا از مشکلات گوارشی نیز رنجمی برند. زمانی که دندان مصنوعی را در دهان خود به جای جاهای خالی دندان های اصلی خود استفاده کنند. با جویدن خوب و راحت بلعیدن غذاها علاوه بر لذت بردن از خوردن خوراکی ها ویتامین ها و دیگر آنزیم های لازم در دستگاه گوارش تنظی می شود.

پروتز دندان

پروتز دندان

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

انواع دندان مصنوعی جدید را با کاهش هزینه 50% از ما بخواهید …

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره دندان مصنوعی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام قیمت بهترین دندان مصنوعی چند هستش؟

  1. با سلام انواع پروتز دندان با داشتن مهراز کارت با کاهش هزینه 50% ارائه میشه خدمتتون. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 2. سلام دندان مصنوعی چه مدت زمان میبره آماده بشه؟

  1. با سلام این مورد بستگی به نوع دندان مصنوعی داره.

 3. سلام دندان مصنوعی چه نوعی دوام بیشتری داره؟

  1. با سلام اینکه چه دندانی مناسب شماست و با توجه به شرایط دهان و سایر دندانهاتون ماندگاری بیشتری براتون داره باید توسط پزشک تشخیص داده بشه.

 4. ممنون از محتوای خوبتون

 5. با مهراز 50 درصد تخفیف داره؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.