قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف

قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف

قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف

از دست ‌دادن دندان ‌ها علاوه بر اینکه بر زیبایی فرد تاثیر منفی می گذارد. باعث به وجود آمدن مشکلات گوارشی نیز می شود. برای حل این مشکل می توان از دندان مصنوعی استفاده کرد. پروتز های دندانی در انواع مختلف و با توجه به وضعیت فک و لثه بیمار انتخاب و کار گذاشته می شوند. در این مطلب به بررسی  قیمت انواع دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف و نوع های دیگر آن می پردازیم.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

پروتز دندان فک بالا

پروتز دندان وسیله‌ ای است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته روی لثه قرار می گیرد. پروتز دندان به شکل سفارشی و با قالب گیری توسط دندان پزشک ساخته می شود.
پروتز دندان فک بالا را به دو صورت ثابت و متحرک ساخته می شود. این پروتز در مواقعی که تعداد زیادی از دندان های فک بالا از بین رفته اند. توصیه می شود. ولی اگر تعداد کمی از دندان ها کشیده شده باشند. معمولا از بریج یا پل که برای اتصال آن به دندان های کناری نیاز می باشد استفاده می شود.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

از عوارض دندان مصنوعی ژله ای چه میدانید؟

قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف

قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف

کاربرد پروتز دندان فک بالا

از دست ‌دادن دندان‌ ها باعث افتادگی عضلات صورت می شود. برای حل این مشکل از پروتزهای دندان استفاده می شود. پروتز دندان فک بالا در زیبایی صورت بسیار مهم است. فرم صورت و لب ها و حتی تلفظ کامات با پروتز دندان تغییر می کند. بنابراین زمانی که تصمیم به قرار دادن پروتز دندان دارید. توجه نمایید که از مراکز دندان پزشکی معتبر استفاده کنید. تا علاوه بر اطمینان از پرداخت هزینه متعارف از بازگشت زیبایی چهره خود نیز برخوردار شوید.

دندان مصنوعی | قیمت پروتز دندان

پروتز دندان فک بالا باعث جلوگیری از از بین رفتن و تحلیل استخوان فک بالا می شود. بنابراین سالم ماندن دیگر دندان ها و نیز حفظ لثه با پروتز دندان تامین می شود. همچنین پروتز دندان فک بالاقدرت جویدن مواد غذایی را افزایش می دهد. و به همین جهت دستگاه گوارش به خوبی می تواند. وظیفه خود را انجام دهد.

پروتزهای دندان بخصوص فک بالا به دلیل دیده شدن در هنگام خندیدن و صحبت کردن می توانند باعث اعتماد به نفس بیشتری در فرد بشوند.
همچنین از دست‌ دادن دندان ها سبب اختلال در صحبت کردن و نیز تلفظ نادرست کلمات می شود.

چگونه ترس از کشیدن دندان را کاهش دهیم؟

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانوادگی

پروتز ثابت فک بالا بدون سقف

پروتز دندان ثابت فک بالا به وسیله ایمپلنت انجام می شود. این نوع از پروتز ها مانند دندان های طبیعی می باشند و عملکردی آنها بسیار مناسب و راحت است. در این نوع از پروتزها دندان های مصنوعی ساخته شده به وسیله پیچ های ایمپلنت که در دورن لثه قرار داده شده اند. ثابت می شوند. این پروتزها بدون سقف هستند. و شباهت زیادی به دندان های طبیعی دارند. در این نوع از پروتز به دلیل نداشتن سقف طعم و مزه خوراکی ها و همچنین دما بهتر احساس می شود.

پروتز دندان فک بالا

دندان مصنوعی ژله ای تکه ای چگونه جایگذاری میشود؟

پروتز متحرک فک بالا

پروتز متحرک دندان فک بالا یک راه برای جایگزین کردن دندان های از بین رفته می باشد. این نوع دندان های مصنوعی نیز شبیه به دندان های طبیعی می باشند. که در قوس بالایی یا همان سقف دهان جای می گیرد. این پروتز را می توانید به راحتی از دهان در آورده و دوباره قرار دهید. این نوع پروتز روی برجستگی استخوان فک قرار می گیرد. در پروتز متحرک به دلیل داشتن سقف کمی ازار دهنده است.

نحوه ساخت دندان مصنوعی ژله ای چگونه است؟

آشنایی با مزایا و معایب پروتز دندان

دندان مصنوعی فک بالا

دندان مصنوعی فک بالا

انواع پروتز دندان فک بالا

پروتز برای فک بالا با انواع مختلف طراحی و ساخته می شوند. که شامل 3 نوع، فوری و کامل و پارسیل می باشد. در زیر خر کدام را مختصر توضیح می دهیم:

1- پروتز فوری

پروتز فوری زمانی استفاده می شود. که دندان مصنوعی دائمی در حال آماده شدن در لابراتوار است. به همین جهت قبل از اماده شدن و قرار گرفتن پروتز در دندان از پروتز فوری استفاده می شود. که بعد از کشیدن دندان روی لثه قرار می گیرد.

2- پروتز کامل

پروتز کامل دندان فک بالا هنگامی که دندان ها کشیده شدند. برای جایگزینی دندان های از دست رفته در لابراتوار ساخته می شود. این نوع پروتز شبیه به دندان های طبیعی می باشد. و می تواند تا مدت زمانی طولانی به عنوان دندان در دهان به کار رود.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

3- پروتزهای پارسیل

زمانی که تمامی دندان های بالایی کشیده نشده باشد. و هنوز تعدادی از آنها باقی مانده باشد. از پروتز پارسیل استفاده می شود. برای نصب این پروتز از نوعی قلاب که به دندان های دیگر وصل می شود استفاده می گردد.

قیمت دندان مصنوعی سرامیکی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

مزیت های پروتز دندان فک بالا

* عملکرد دندان ها به شکل قبل بر میگردد. و می توانند به خوبی مواد خوراکی را جویده و خرد کنند.
* برگرداندن زیبایی به چهره
* بالابردن اعتماد به نفس
* تلفظ صحیح کلمات
* زیبایی و شباهت به دندان های طبیعی

تهیه انواع پروتز دندان چسبی با 50% کاهش هزینه

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

معایب پروتز دندان فک بالا

این پروتز مزایای زیادی دارد. ولی در عین حال از معایبی هم برخوردار است که در ادامه بیان می کنیم. یکی از اصلی ترین عیوب پروتز دندان فک بالا این است که با لاغر شدن فک و یا در مجموع در طول زمان این پروتز لق می شود. و باید مجددا به دندان پزشک خود مراجعه کنید تا در صورت اصلاح آنرا درست کند. ولی در بعضی مواقع لازم است که بعد از چند سال دوباره این پروتز مجددا قالب گیری و ساخته شود.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

تخفیف دندانپزشکی

تخفیف دندانپزشکی

دیگران مطالعه میکنند:

دندان مصنوعی تکه ای ثابت چگونه به فک متصل میشود؟

50% کاهش قیمت دندان تکی چسبی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت

بیمه دندانپزشکی برای دندان مصنوعی

کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره دندان مصنوعی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. تعرفه پروتز دندان با مهراز کارت چقدره؟

    1. با سلام انواع پروتز دندان رو میتونید با مهراز کارت با کاهش هزینه 50% تهیه کنید.

  2. مهراز کارت با بیمه های دیگه هم طرف قرارداد هست؟

    1. با سلام مهراز کارت به تنهایی نوعی کارت تخفیف جهت کاهش هزینه های شماست و رابطه ای با سایر بیمه ها نداره.

  3. سلام اگر پروتز بشکنه برای سفارش مجدد چقدر هزینه میگیرید؟

    1. با سلام هزینه ساخت دندان مصنوعی ازتون دریافت میشه که البته با داشتن مهراز کارت با 50% کاهش هزینه خواهد بود برای شما.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.