هزینه مشاوره قبل از ازدواج

مهرازکارت تمامی هزینه های پزشکی و درمانی شما را 30 تا 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه مشاوره قبل از ازدواج و همچنین خدمات مشاوره و روانشناسی را مشاهده نمائید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  مشاوره قبل از ازدواج

  با داشتن مهراز کارت میتوانید با مناسب ترین هزینه ها با بالاترین کیفیت مشاوره قبل از ازدواج با پزشکان متخصص انجام دهید.

  تعرفه مشاوره و روانشناسی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1مشاوره قبل از ازدواج – کارشناس ارشد250/000175/000
  2مشاوره قبل از ازدواج – دکترا240/000168/000
  3مشاوره روان درمانی (درمان انفرادی) – کارشناس ارشد250/000175/000
  4مشاوره روان درمانی (درمان انفرادی) – دکترا300/000210/000
  5زوج درمانی (مشکلات زناشوئی) – کارشناسی ارشد270/000190/000
  6زوج درمانی (مشکلات زناشوئی) – دکترا300/000210/000

  مشاهده تعرفه مشاوره و روانشناسی با مهراز کارت

  علل ضرورت مشاوره قبل از ازدواج

  مهم ترین علت ضرورت استفاده از مشاوره قبل از ازدواج ، کنترل استرس ، قبل از گرفتن چنین تصمیم بزرگی است.

  مشاوره قبل از ازدواج به طرفین کمک می کند تا قادر شوند نیازها و تواقعات خود را بدون سانسور و صریح با یکدیگر در میان بگذارند و از آنها می خواهد تا بدون هیچ محدودیتی تمامی نظرات خود را در مورد ازدواج با فرد مقابل به اشتراک بگذارند .

  زمانی که مشاور، نظرات و اهداف زوجین را بدون هیچگونه سانسوری بداند ،قادر است به آن ها کمک کند تا با اهداف و خواسته های یکدیگر بیشتر آشنا شوند و راحت تر و بهتر انتظارات و توقعات یکدیگر را شناخته و محقق نمایند.

  ۱- رویا پردازی هرگز!

  عموما همه افراد قبل از ازدواج یک ذهنیت رویایی برای خودشان تصویر میکنند که بعد از این اتفاق هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و تمامی امور به اصطلاح روی غلتک می افتند .

  اما لازم است قبول کنید که حقیقت امر این چنین نیست . مشاوره پیش از ازدواج به شما کمک میکند تا تمام تفکرات نادرست قبلی خود را فراموش کنید و با نگاهی دقیق تر و عمیق تر و واقعی تر به ازدواج نگاه کنید و تصمیم بگیرید.

  مشاوره پیش از ازدواج به شما کمک میکند تا با واقعیت های زشت و زیبای ازدواج روبرو شوید و بعد از درک تمامی آنها تصمیم نهایی درستی بگیرید .

  ۲- شناخت کامل طرفین

  معمولا در برخوردهای پیش از ازدواج مانند مراسم خواستگاری و غیره، خجالت و حجب و حیا مانع میشود تا بتوانیم به راحتی شخصیت واقعیمان را به فرد مقابل و خانواده اش نشان دهیم و این امر باعث میشود در زمان بروز مشکلات و اختلاف نظرها در آینده، طرفین درک درست و کاملی از روحیات و خلقیات یکدیگر نداشته باشند و زمینه بروز اختلافات را تقویت نمایند.

  در این بین وجود مشاور به شما کمک می کند تا بتوانید بدون تعارف و رودربایستی خود واقعیتان باشید و مشاوران نیز با بررسی و آنالیز دقیق افکار و روحیات شما درباره ازدواج طرف دیگر را از واقعیت های وجودی شما آگاه میسازد و به شما و طرف دیگر کمک میکند تا با آگاهی کامل تری تصمیم خود را راجع به ازدواج با وی بگیرید.

  ۳- برنامه ریزی برای آینده

  کسی نمیتواند قول بدهد و ادعا کند که همیشه تمامی برنامه ها و تصمیمات زندگی اش را از قبل تعیین کرده و پیش برده است. ولی لازم است حتما برنامه ای برای آینده داشته باشید حتی اگر نتوانید به طور کامل محققش کنید. متاسفانه این ضعف در بین خانواده های ایرانی رایج است که بدون داشتن هدف و برنامه خاصی به زندگی مشترک ورود میکنند!

  مشاوره قبل از ازدواج برای شما برنامه زمانی تعیین میکند که زمان انجام هر اتفاقی بر اساس توافقات بین زوجین می باشد .

  برای نمونه در بین مردان سنتی یکی از دلایل ازدواج به دنیا آوردن بچه است که حاضر اند بلافاصله بعد از ازدواج برای تولد اولین فرزند خود برنامه ریزی نمایند.

  اما اگر این مسئله با طرف دیگر ازدواج از قبل تعیین نشده باشد ممکن است به دلیل عدم آمادگی برای پذیرش این تصمیم بزرگ، باعث اختلافاتی بین زوجین شود .

  به همین دلیل است که مشاور ازدواج با پرسش راجع به اهداف ازدواج و زمان رسیدن به هر کدام از آنها برای شما و خانواده جدیدتان برنامه زمانی مشخص میکند تا به درک عمیق تری از خواسته های یکدیگر برسید و زندگی موفق تر و شادتری را تجربه کنید.

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بهترین بیمه دندانپزشکی

  از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .