قیمت دندان مصنوعی متحرک

قیمت دندان مصنوعی متحرک

قیمت دندان مصنوعی متحرک

یکی از عوارض از دست دادن دندان ها افتادگی عضلات صورت می باشد. این عارضه باعث پیر به نظر رسیدن چهره می شود که برای هیچکس خوشایند نیست. از بهترین و مناسب ترین روش ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته دندان مصنوعی متحرک است که قیمت آن نسبت به دندان های مصنوعی دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت دندان مصنوعی و قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

از مزیت های استفاده از دندان مصنوعی بهبود گفتار و بهبود در جویدن غذا و در نتیجه گوارش سالم می باشد. که در تمامی اعضای بدن تاثیر گذار و موثر است. با توجه به تعداد دندان هایی که باقیمانده است فرد می تواند از دندان مصنوعی متحرک و یا دندان مصنوعی ثابت استفاده نماید.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید.

دندان مصنوعی چیست؟

دندان مصنوعی یک جایگزین برای دندان های غایب شده است که به وسیله دندان های کناری روی لثه های فیکس می شود. جنس آن از رزین و یا ترکیبی از رزین آکریلیک می باشد. پروتز های دندانی یا همان دندان مصنوعی در گفتار و جویدن بسیار موثر هستند. باعث جوان تر شدن چهره می شود. لبخند را زیباتر و در نتیجه سلامت و زیبایی فرد را بهبود می بخشد.

مطالعه درباره دندان مصنوعی فک پایین و پروتز دندان فک بالا

دندان مصنوعی ثابت بهتر است یا متحرک؟

از روش هایی که برای جایگزین کردن دندان های مصنوعی استفاده می شود. ایمپلنت و بریج است که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. همچنین هزینه ایمپلنت به نسبت با قیمت دندان مصنوعی متحرک چندین برابر می باشد. اگر از نظر بودجه ای محدودیت دارین بهترین راه برای جایگزینی دندان های خود دندان مصنوعی متحرک و یا ثابت می باشد.

آشنایی با انواع دندان مصنوعی جدید با کاهش هزینه مهراز کارت

قیمت دندان مصنوعی متحرک

قیمت دندان مصنوعی متحرک

مطالعه درباره انواع دندان مصنوعی فک پایین و پروتز دندان فک بالا

نحوه ساخت دندان مصنوعی ژله ای چگونه است؟ از عوارض دندان مصنوعی ژله ای چه میدانید؟

انواع دندان مصنوعی

دندان مصنوعی کامل

دندان مصنوعی کامل هنگامی به کار می اید که همه دندان ها از دست رفته باشند. این نوع دندان مصنوعی می تواند برای هر دو فک بالا و پایین و یا برای یکی از آنها استفاده شود. دندان مصنوعی می تواند به صورت فوری نیز اماده و استفاده شود که بلافاصله بعد از کشیدن دندان ها در دهان قرار میگیرد. البته این روش با آنکه فوری نام دارد به جلسات و مراجعات بعدی نیازمند است. زیرا پس از کشیدن دندان ها لثه ها باید حالت دائم خود را پیدا کنند. سپس دندان های مصنوعی روی آن ثابی شوند.

از مزیت های دندان مصنوعی فوری این است که فرد بعد از کشیدن دندان ها نیازی به طول درمان ندارد و روزی را بدون دندان نمی گذراند. ولی در طول مدت سه تا شش ماه که لثه ها و فک منقبض شدند نیاز مجدد به متخصص دندانپزشک لازم است. زیرا باید دندان مصنوعی اندازه شود.

هزینه ارتودنسی فک پایین

کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

دندان مصنوعی تکه ای

پروتز دندانی تکه ای زمانی استفاده می شود که فرد چند دندان خود را از دست داده باشد. دندان مصنوعی تکه ای پایه ای پلاستیکی و همرنگ لثه صورتی و یا قرمز دارد. دندان مصنوعی تکه ای با گیره های فلزی و یا ابزار و اتصالاتی دقیق به دندان های طبیعی وصل می شوند. این اتصالات از گیره های فلزی که استفاده می شوند زیباتر و طبیعی ترند.

هزینه بهترین دندان مصنوعی با مهراز کارت چقدر است؟

پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارد؟ آیا میدانید ریلاین دندان چیست؟

دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت متحرک است. که روی پایه های ایمپلنت شده روی فک و لثه قرار می گیرد. ابتدا پایه های ایمپلنت روی فک و لثه گذاشته می شود. پس از آن دندان مصنوعی به تعداد دندان های غائب قالب گیری می شود و در لابراتوار ساخته می شود. سپس روی ایمپلنت های کاشته شده قرار داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟

قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

روش ساخت دندان مصنوعی

زمان لازم برای ساخت دندان مصنوعی حدود یک ماه است. که در این مدت بیمار باید تا 5 جلسه به متخصص دندان پزشک خود مراجعه کند. در ابتدا قالب گیری با موم انجام می شود. یک نمونه از دندان ساخته می شود و در جلسه دوم روی فک بیمار قرار داده می شود. در دو جلسه دیگر تغییرات لازم روی دندان مصنوعی انجام شده و هر بار باید روی فک خود فرد امتحان شود تا از راحتی و مناسب بودن از هر جهت اطمینان حاصل شود. در مرحله اخر با تغییرات نهایی روی فک قرار داده شده و تحویل بیمار می گردد. قیمت دندان مصنوعی متحرک به نسبت دیگر انواع دندان مصنوعی مناسب تر می باشد.

مطالعه مطالب مرتبط:

قیمت کاشت دندان مصنوعی تکی با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

بیمه دندانپزشکی برای دندان مصنوعی

از دندان مصنوعی ثابت چسبی چه میدانید؟

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

همه چیز درباره مراحل پروتز دندان

آیا میدانید بهترین دندان مصنوعی کدام نوع است؟

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. قیمت دندون مصنوعی ژله ای چنده؟ چقد تخفیف داره با کارت مهراز؟

  1. انواع دندان مصنوعی با داشتن مهراز کارت 50% کاهش هزینه داره. لیست تعرفه ها رو براتون میذارم لطفا مطالعه بفرمایید. باتشکر. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 2. درود بر شما همه مطالب رو گفتید غیر از قیمت من دندونهای خود رو کشیدم و هزینه برای ایمپلنت رو ندارم . اگر یکدست دندون مصنوعی بخوام بزارم چقدر باید هزینه کنم چون با این وضع اصلا چیزی نمیتونم بخورم لطف کنید در صورت امکان سریع اطلاع دهید که من اقدام کنم تشکر

  1. با سلام مهراز کارت این امکان رو به شما میده که انواع ایمپلنت دندان رو با کاهش هزینه 30% و انواع دندان مصنوعی رو با کاهش هزینه 50% تهیه کنید. لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/ https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 3. دندان مصنوعی برای جوانان هم کاربرد داره؟

  1. با سلام بله انواع دندان مصنوعی برای هر سنی قابل استفاده هستش. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 4. دندان مصنوعی متحرک تکه ایی هم میشه گذاشت؟

  1. با سلام بله. انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50% با مهراز کارت ارائه میشه خدمتتون ? https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 5. سلام شما در کرمان هم خدمات دارید؟

  1. با سلام مهراز کارت در نقاط مختلف کشور مراکز درمانی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 6. سلام چجوری میشه دندان مصنوعی با مهراز کارت خریداری کرد؟

  1. با سلام میتونید به صورت تلفنی و یا از طریق سایت ثبت نام انجام بدید و انواع دندان مصنوعی رو با 50% کاهش هزینه تهیه کنید.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.