هزینه ارتودنسی فک پایین

هزینه ارتودنسی فک پایین

هزینه ارتودنسی فک پایین

سوالی که برای همه در مورد ارتودنسی پیش می اید هزینه آن است. این که هزینه ارتودنسی در همه جا یکسان نیست و با قیمتهایی متفاوت به بیماران اعلام می شود. امری است قابل تامل که در این مطلب به بیان آن می پردازیم.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید.

چرایی در هزینه ارتودنسی فک پایین و هزینه ارتودنسی فک بالا به عوامل زیادی بستگی دارد. مشکلات دندان های هر فردی و شدت و مقدار آن متفاوت است. در برخی افراد مشکلات دندانی جزیی وجود دارد که هزینه کمتر قابل درمان است. ولی در بعضی دیگر از افراد که ناهنجاری های بیشتری وجود دارد هزینه ارتودنسی بیشتری باید پرداخت شود. تا نتیجه مطلوبی را داشته باشد.

کاهش هزینه ارتودنسی دندان با مهراز کارت

ارتودنسی | ارتودنسی ثابت و متحرک

هزینه ارتودنسی فک پایین

هزینه ارتودنسی فک پایین

دندان مصنوعی فک پایین

هزینه ارتودنسی عاملی مهم در درمان ارتودنسی

یکی از عوامل مهم در درمان ناهنجاری دندان ها ارتودنسی می باشد. که درمانی قطعی ولی طول درمان آن زیاد می باشد. برای منظم و ردیف کردن دندان های کج و ماوج بهترین روش ارتودنسی است. که به دوقسمت ارتودنسی برای فک بالا و ارتودنسی برای فک پایین تقسیم می شود.

ارتودنسی دندان چند سال طول میکشد؟

ارتودنسی ارزان در تهران

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

عوارض ناهنجاری های دندان ها در فک

نامنظمی خفیف در دندان ها تاثیر زیاد و جدی بر فرد ندارد ولی زمانی که ناهنجاری دندان ها زیاد باشد. و بر روی هم تطبیق نداشته باشند می توانند عوارض نامطلوبی برای شخص به وجود اورد. نامرتب بودن دندان ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. که تمامی این موارد را بیان می کنیم و توضیح می دهیم. ولی نکته بسیار مهم در تطابق نداشتن دندان ها با هم این است که در جویدن و صحبت کردن اختلالاتی به وجود می آید. که می تواند در گوارش و در آخر ناراحتی های کبدی و کلیوی به وجود اورد.
اختلال در بیان برخی کلمات و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان را به دنبال دارد. که می تواند در رشد شخصیتی آنها تاثیرات ناخوشایندی داشته باشد.

هزینه ارتودنسی فک بالا

ارتودنسی برای چه کسانی مناسب است؟ افراد واجد شرایط چه کسانی هستند؟

عوامل موثر در قیمت ارتودنسی

در هیچ جا قیمت ارتودنسی ثابت نیست. زیرا هزینه آن به عوامل زیادی بستگی دارد. با در نظر گرفتن این فاکتورها در انتخاب مکان مناسب برای ارتودنسی می تواند به شما در پرداخت هزینه اطمینان خاطر بدهد. از مهمترین عامل و تاثیرگذار بر هزینه ارتودنسی فک پایین و بالا عبارتند از:

* سن بیمار
* نوع مشکلات دندان ها
* میزان مشکل دندان ها
* طول مدت درمان
* نوع سیستم ارتودنسی
* تکنولوژی به کار رفته در طول درمان
* نوع بیمه دندانپزشکی
* مهارت متخصص
* محدوده جغرافیایی
* نوسانات بازار ارزی که در بعضی دستگاه های ارتودنسی خارجی تاثیر گذار است.

بیمه دندانپزشکی برای ارتودنسی

مدت زمان ارتودنسی دندان چقدر است؟ بررسی تاثیر ارتودنسی بر بینی افراد …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ارتودنسی دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام. متخصص ارتودنسی دارید؟

  1. با سلام به شما بله با مشاورتون تماس بگیرید راهنمایی تون میکنن به طور کامل. با تشکر

 2. سلامعلیکم خوبید؟ تخفیف ارتودنسی با کارت مهراز چقدره؟

  1. مهراز کارت برای ارتودنسی 30% کاهش هزینه براتون در نظر گرفته. لیست تعرفه ها رو براتون میذارم ملاحظه بفرمایید لطفا. با تشکر https://mehrazcard.com/dental-orthodontic-prices/

 3. هزینه کارت مهراز چقدره؟

  1. با سلام جهت دریافت توضیحات تکمیلی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید لطفا. https://mehrazcard.com/

 4. سلام من برای فک پایین که دندونام ریزه ارتودنسی میخوام آیا جواب میده؟

  1. با سلام بله قطعا درمان خواهد شد. https://mehrazcard.com/dental-orthodontic-prices/

 5. سلام از یک کارت همه خانواده میتونن استفاده کنن؟

  1. با سلام خیر. هر کارت مختص به یک نفر صادر میشه.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.