ارتودنسی دندان با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  توصیه هایی درباره ارتودنسی دندان بشنوید: ?

  آیا میدانید بهترین سن برای ارتودنسی چه زمانی است؟

  کاهش قیمت ارتودنسی فک بالا به صورت اقساطی با مهراز کارت

  بهترین سن ارتودنسی دندان 

  هزینه ارتودنسی دندان

  یکی از بهترین درمان ها برای افرادی که دچار مشکل عدم جفت شدن فک و به هم ریختگی دندانها هستند، ارتودنسی است. تغییر رنگ دندان ها بعد از ارتودنسی امری طبیعی است ولی میتوان با رعایت اصول مراقبتی از این عارضه جلوگیری نمود.

  ارتودنسی دندان کودکان و قیمت ارتودنسی نامرئی با کاهش هزینه مهراز کارت چگونه است؟

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  توجه داشته باشید که برای رفع ناهنجاری های فک و به هم ریختگی دندانها حتما باید به متخصص ارتودنسی مراجعه نمائید. درمان ارتودنسی همیشه جهت درمان به هم ریختگی دندان‌ها کاربرد دارد که برای این امر از سیم و براکت استفاده میشود.

  موم ارتودنسی و مینی اسکرو چه کاربردی دارند؟

  آخرین تعرفه ارتودنسی دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ارتودنسی ثابت هر فک با توجه به میزان نامرتبی دندانها با تشخیص پزشک متخصص36/000/000 الی 44/000/00025/000/000 الی 30/000/000
  2پلاک متحرک پیچ دار هر فک6/500/0004/500/000
  3قرار دادن مینی اسکرو هر عدد3/600/0002/500/000
  4لینگوال آرچ – یالاتان بار هر فک2/900/0002/000/000
  5پلاک نگهدارنده هر فک1/750/0001/200/000
  6چسباندن مجدد براکت360/000250/000
  7هزینه نصب مجدد براکت در صورت مفقودی براکت1/150/000800/000

  معرفی بهترین ارتودنسی

  ارتودنسی دندان یکی از گران ترین خدمات در زمینه دندانپزشکی است که بسیاری از افراد به علت گرانی این خدمات از ارتودنسی محروم مانده اند و نتوانسته اند تا دندان های زیبا و یک دست به خود هدیه دهند…
  برای اینکه بتوان خوراکی ها را به خوبی و راحتی جوید باید دندان ها به صورت منظم و مرتب در دندان باشند اما گاها اینگونه نیست!

  بهترین نوع ارتودنسی دندان

  در واقع افراد به دلیل ناهماهنگ بودن دندان های خود به دکتر دندان پزشک مراجعه می کنند اما همه می دانیم که تمام اقشار جامعه توانایی پرداخت هزینه های سنگین خدمات دندان پزشکی که شامل ارتودنسی نیز می شود ندارند.

  در نیتجه این می شود که اکثرا به دنبال دندان پزشکی می گردند که هم کیفیت کار خوبی داشته باشد و هم هزینه کمتری دریافت کند.

  تغییر رنگ دندانها بعد از ارتودنسی به چه علت است؟ مدت زمان ارتودنسی دندان چقدر است؟ بررسی تاثیر ارتودنسی بر بینی افراد …

  سربند ارتودنسی برای چه افرادی مناسب است؟

  انواع روش های ارتودنسی

  به طور کلی سه روش برای ارتودنسی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

  1. ارتودنسی ثابت
  2. ارتودنسی متحرک
  3. ارتودنسی نامرئی

   ارتودنسی ثابت

  ارتودنسی ثابت رایج ترین روش مورد استفاده در دندان پزشکی ها می باشد که برای درمان ناهنجاری های فک و دندان کاربرد دارد. این ارتودنسی بی نظمی دندان ها و نا مناسب بودن وضعیت فک و یا هر دو مورد را برطرف می کند.
  تجهیزات مورد استفاده در این نوع ارتودنسی شامل وسایل ثابت و کش های ارتودنسی و بریس ها می باشد.

  ارتودنسی متحرک

  حتما نام ارتودنسی متحرک به گوشتان خورده است. ارتودنسی متحرک به درمان جزئی موارد ذکر شده می پردازد و از این رو برای بیمار راحت تر است زیرا می تواند به هنگام صرف غذا و خوراکی آن را از دهان خارج کند بعد از تنقل دوباره جای گذاری نماید.
  در این ارتودنسی از بریس و الاینر متحرک نیز استفاده می شود که به نام پلاک شناخته می شوند.

  یکی از انواع ارتودنسی ، ارتودنسی سرامیکی است …

   ارتودنسی نامرئی

  ارتودنسی نامرئی که دو نوع لینگوال و دیمون را شامل می شود برای افرادی استفاده میشود که دوست ندارند اجزاء ارتودنسی در دهان آنها مشخص باشد به همین منظور هم به آن ارتودنسی نامرئی گفته می شود. در روش اینویزیلان و یا همان ارتودنسی نامرئی از موارد پلاستیکی استفاده می شود که مقاومت بالایی دارند و شفاف می باشند.

  به آن دسته از افراد که به دنبال ارتودنسی می گردند توصیه می شود به مراکزی مراجعه کنند که مدتی مشخص را برای درمان با تعرفه ارائه می دهند.

  اما باید بسیار دقت کنید که این تعرفه سبب کاهش کیفیت کار نباشد و دندان های شما را به خوبی ارتودنسی و درمان کنند.

  هزینه ارتودنسی نامرئی با مهراز کارت

  ارتودنسی دندان نیش

  گاهی ممکن است یک دندان در کنار سایر دندان هایی که منظم رشد کرده اند، نامرتب و نازیبا باشد و از زیبایی لبخند شما بکاهد. در چنین شرایطی نیاز به ارتودنسی تمامی فکین نخواهد بود زیرا متخصصین ارتودنسی این علم و امکانات را دارند که ارتودنسی دندان نیش و یا ارتودنسی تک دندان را باپرداخت هزینه کمتر برایتان انجام دهند.

  ارتودنسی چهار دندان جلو

  تصور کنید هنگام لبخند زدن دندان های زیبا و درخشان چه تاثیر مثبتی در زیبایی چهره دارد. پس اگر دندان های جلویی نامرتب و نازیبا باشند قطعا از زیبایی لبخند ما میکاهند. اگر دچار این عارضه هستید میتوانید تنها با ارتودنسی جهار دندان جلویی دوباره لبخندی زیبا داشته باشید.

  قیمت ارتودنسی چهار دندان جلو

  ارتودنسی تک دندان

  گاهی شاید تمامی دندان ها منظم و مرتب کنار هم باشند اما یکی از آنها به شکل نازیبایی خارج از ردیف رشد کرده و زیبایی لبخند شما را به خطر بیاندازد در این حالت میتوانید با ارتودنسی کردن آن یک دندان این مشکل را رفع کنید و نیازی نیست تمام فک خود را درمان کنید.

  هزینه ارتودنسی تک دندان

  ارتودنسی فک بالا

  زمانی که شخصی فقط در یکی از فکین دچار نامرتبی دندان ها باشد دیگر نیازی به ارتودنسی تمام دندان های هر دو فک نیست و دندانپزشک میتواند تنها دندان های فکی که دچار نامرتبی است را درمان کند.

  هزینه ارتودنسی فک بالا

  ارتودنسی فک پایین

  همانند فک بالا میتوان روی فک پایین هم به تنهایی درمان ارتودنسی انجام داد تا با برطرف نمودن نواقص و نامرتبی دندان های فک پایین زیبایی بیشتری به لبخند خود بخشید.

  هزینه ارتودنسی فک پایین

  ارتودنسی سرامیکی

  براکت های سرامیکی به براکت های فلزی شباهت زیادی دارند. ولی در این نوع از براکت ها به جای فلز از سرامیک های شفاف و یا همرنگ دندان استفاده شده است. رنگ براکت های سرامیکی شفاف است و حتی سیم هایی که در انها به کار رفته است نیز بی رنگ است. ارتودنسی سرامیکی با وجود اینکه کمتر از دیگر ارتودنسی ها دیده می شود از محبوبیت بیشتری در بین بیماران برخوردار است.

  افراد واجد شرایط ارتودنسی چه کسانی هستند؟

  آیا میدانید ارتودنسی برای چه کسانی مناسب است؟ دقت داشته باشید که حتما قبل از اقدام برای انجام درمان ارتودنسی در این مورد تحقیق کنید که آیا عارضه ای که با آن روبرو هستید با انجام ارتودنسی درمان میشود یا خیر؟ البته در این مورد میتوانید با دندانپزشک متخصص ارتودنسی نیز مشورت نمائید.

  آیا ارتودنسی دندان درد دارد ؟ مراحل ارتودنسی نامرئی چیست؟

  نخ دندان ارتودنسی

  عده ای بر این باور اند که در حین درمان ارتودنسی کشیدن نخ دندان امکان پذیر و ضروری نیست اما این باور غلط است زیرا کشیدن روزانه نخ دندان زمانی که براکت های ارتودنسی دارید به دلیل تجمع خرده های غذایی در لابلای براکت ها اهمیت ویژه ای دارد زیرا در صورت عدم استفاده از نخ دندان ارتودنسی در این دوران، احتمال پوسیدگی دندان ها و همچنین التهاب و انواع بیماری لثه ها افزایش میابد.

  خمیردندان ارتودنسی

  اگر در حین درمان ارتودنسی هستید لازم است بدانید بهداشت دهان و دندان خود را بیش از حالت عادی (قبل از شروع درمان ارتودنسی) باید رعایت کنید. البته که هر نوع خمیر دندانی که حاوی فلوراید باشد مناسب شماست اما توجه داشته باشید که از خمیر دندان های سفید کننده استفاده نکنید زیرا به دلیل وجود براکت ها روی دندان به برخی نقاط دسترسی کمتری دارید پس این نوع خمیر دندان ممکن است دندان هایتان را دچار دو رنگی نماید که پس از برداشتن براکت های ارتودنسی متوجه آن خواهید شد.

  خمیر دندان ارتودنسی را بشناسید…

  عوارض ارتودنسی دندان که احتمال دارد در برخی افراد بروز کند.

  مسواک ارتودنسی

  حتما دقت داشته باشید که در حین درمان ارتودنسی باید از مسواک مخصوص استفاده کرد. این مسواک ها به شکل عدد ۷ طراحی شده اند و پرزهای دو طرف مسواک بلند تر از پرزهای میانی آن است. با استفاده از این مسواک های مخصوص میتوانید از زوایای مختلف دندان های خود را مسواک بزنید.

  آشنایی بیشتر با مسواک ارتودنسی

  آیا میدانید قیمت ارتودنسی دو دندان جلو با مهراز کارت 30% کاهش هزینه دارد؟

  روش جرمگیری دندان ارتودنسی شده چگونه است؟

  مدت زمان ارتودنسی نامرئی چقدر است؟

  قیمت ارتودنسی دندان های جلو با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  خرید بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .