خمیردندان ارتودنسی

خمیردندان ارتودنسی

خمیردندان ارتودنسی

خمیردندان ارتودنسی از جمله لوازمی است که برای بهداشت دندان ها در زمان درمان ارتودنسی مورد نیاز است. خمیر دندان های مخصوص ارتودنسی قدرت زیادی در پاک کردن مواد غذایی جامانده در لابلای دندان ها و براکت و سیم دستگاه ارتودنسی دارند. این خمیر دندان مانع جمع شدن پلاک های دندانی می شود.

انتخاب خمیر دندان مناسب ارتودنسی بر پایه مواد به وجود آورنده آن برای فرد امری ضروری است. همان طور که در زمان داشتن ارتودنسی روی دندان ها از مسواک مخصوص استفاده می شود. برای تهیه خمیر دندان ارتودنسی نیز باید دقت لازم انجام شود. تا از خمیر دندان مناسب استفاده گردد. مسواک زدن در زمان طول درمان ارتودنسی بسیار با اهمیت است. از این جهت برای انتخاب و خرید خمیر دندان که انواع زیادی در بازار دارد باید توجه لازم را به کار برد.

انواع خمیر دندان ها دارای ترکیبات گیاهی و شیمیایی هستند. در این مطلب به معرفی انواع خمیر دندان ها ارتودنسی اشاره می کنیم.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

خمیردندان ارتودنسی و بهداشت دندان ها

از توصیه هایی که ارتودنتیست ها برای مراقبت از دندان های ارتودنسی شده به فرد می کنند. استفاده از خمیردندان مناسب ارتودنسی می باشد. خمیر دندان هایی که دارای فلوراید هستند.از مناسب ترین خمیر دندان ها می باشند. همچنین انواع ضد پوسیدگی این محصولات نیز می تواند مانع پوسیدگی دندان ها شود.

ارتودنسی دندان چند سال طول میکشد؟ بررسی تاثیر ارتودنسی بر بینی افراد …

اثرات خمیردندان های مخصوص ارتودنسی

خمیردندان های مخصوص ارتودنسی برای راحت تمیز کردن دندان های با براکت و سیم با فرمولاسیون مورد تایید دندان پزشکان تولید می شود. همانطور که بیان کردیم با رعایت اصول مسواک زدن دندان ها در زمان ارتودنسی و استفاده از خمیر دندان های مخصوص ارتودنسی دندان های سالم و بدون پوسیدگی داشته باشید.

محتویات استفاده شده در خمیر دندان های مناسب ارتودنسی برای مقاومت دندان هایی که با سیم و براکت محصور شده اند در برابر پلاک ها و باکتری ها بسیار کاربردی و مناسب می باشند. با حرکت ملایم با مسواک و خمیر دندان مخصوص روی دندان های ارتودنسی شده می توانید در طول درمان از دندان هایی بدون هر گونه پوسیدگی و جرم گرفتگی برخوردار باشید.

ارتودنسی دندان را با کاهش هزینه چشمگیر با مهراز کارت تجربه کنید …

کاهش قیمت ارتودنسی فک بالا به صورت اقساطی با مهراز کارت

خمیردندان ارتودنسی

خمیردندان ارتودنسی

انواع خمیردندان ارتودنسی و مواد به کار رفته در آنها

خمیر دندان ضد پوسیدگی دندان

این نوع از خمیر دندان ها حاوی فلوراید است که مانع از پوسیدگی دندان ها می شود. زمانی که آب اشامیدنی که می خورید دارای فلوراید نباشد این نوع از خمیر دندان می تواند بسیار مفید و کاربردی برای محافظت دندان هایتان از پوسیدگی دندان ها باشد.

خمیر دندان | خمیر دندان مناسب

اقساط و کاهش قیمت ارتودنسی دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

ارتودنسی برای چه کسانی مناسب است؟ افراد واجد شرایط چه کسانی هستند؟

خمیر دندان سفید کننده

افرادی که از قهوه و چای پر رنگ و کاکائو زیاد مصرف می کنند. بهتر است از خمیر دندان های سفید کننده استفاده کنند. این نوع خمیر دندان ها دارای ژل های سیلیکای دهیدراسیئن می باشند که لکه های مانده روی دندان ها را از بین می برند.

خمیر دندان برای دندان های حساس از بهترین نوع خمیر دندان ها انواعی است که برای دندان های حساس می باشد. مواد تشکیل دهنده این نوع خمیر دندان از نیترات پتاسیم و یا سدیم کلراید می باشد. این مواد سبب شده تا گیرنده های اعصاب داخل دندان مسدود شود. تا در هنگام خوردن و آشامیدن مواد غذایی سرد و گرم حساسیت دندان ها از بین برود.

مطالعه مطالب مرتبط:

مدت زمان ارتودنسی نامرئی چقدر است؟

جرم دندان | روش از بین بردن جرم دندان

مدت زمان ارتودنسی دندان چقدر است؟

قیمت ارتودنسی نامرئی با کاهش هزینه مهراز کارت چگونه است؟

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رضا
  • تیر ۲۰, ۱۴۰۱

  سلام خمیر دندان ارتودنسی با بقیه فرق داره؟

  1. با سلام تفاوت چندانی نداره.

  • tina
  • مرداد ۱۵, ۱۴۰۱

  سلام میشه با مهراز کارت ارتودنسی انجام داد و اینکه خمیر دندان رو داره؟

  1. با سلام بله با مهراز کارت میتونید ارتودنسی دندان رو با 30% کاهش هزینه انجام بدید و حتی به صورت اقساطی. https://mehrazcard.com/dental-orthodontic-prices/ خمیردندان رو هم باید از داروخانه ها تهیه کنید.

  • mina
  • شهریور ۱۲, ۱۴۰۱

  سلام خمیر دندان ارتودنسی مخصوصه؟

  1. با سلام خیر ولی برای تهیه باید به محتویات خمیردندان توجه داشته باشید.

 1. یعنی بعد از ارتودنسی باید خمیردندان مخصوص استفاده کنیم؟

  1. با سلام بعد از ارتودنسی خیر. ولی در حین درمان ارتودنسی اگر از خمیردندان مخصوص استفاده کنید خیلی بهتره :) https://mehrazcard.com/dental-orthodontic-prices/

 2. سلام ارتودنسی برای کودکان هم انجام میدید؟

  1. با سلام بله، دندانپزشکان متخصص ارتودنسی در مراکز درمانی مهراز کارت فعال هستن. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 3. سلام هزینه ارتودنسی تعرفه آزاد با مهراز چقدر فرقشه؟

  1. با سلام هزینه انواع ارتودنسی با داشتن مهراز کارت 30% کاهش پیدا میکنه برای شما.

 4. ممکنه ارتودنسی باعث شکستن دندان بشه؟

  1. با سلام خیر. ارتودنسی هرگز برای دندان شکستگی ایجاد نمیکنه.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.