قیمت دندان مصنوعی ژله ای

قیمت دندان مصنوعی ژله ای

قیمت دندان مصنوعی ژله ای

دندان مصنوعی

گاهی اوقات دندان ها به دلایل مختلفی از دست می روند. عواملی مانند پوسیدگی ضربات شدید، تصادفات و یا بیماری های لثه ای سبب شده تا دندان ها به طور کامل از دست بروند. دراین زمان است که فرد مجبور به جایگزینی دندان ها با دندان مصنوعی می شود. قیمت دندان مصنوعی ژله ای به نسبت با دندان مصنوعی های دیگر کمتر است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

همه چیز درباره مراحل پروتز دندان

دندان مصنوعی ژله ای تکه ای چگونه جایگذاری میشود؟

انواع دندان مصنوعی

دندان مصنوعی انواع متفاوتی دارند که دندان پزشکان با توجه به شرایط بیمار آن را برای انتخاب می کنند. شرایطی که دندان پزشک در نطر می گیرد نوع از دست رفتگی دندان ، وضعیت لثه، شرایط جسمانی فرد ، میزان بودجه بیمار را در نظر گرفته و به بیمار گزینه های دندان مصنوعی را پیشنهاد می دهد.

قیمت بهترین نوع کامپوزیت دندان

دندان مصنوعی ثابت بهتر است یا متحرک؟

دندان مصنوعی ژله ای

دندان مصنوعی به شکل معمولی و ژله ای می باشند. که از دو بخش دندان مصنوعی و پایه تشکیل شده اند. در هر دو نوع دندان مصنوعی تاج دندان یکسان بوده و فقط قسمت پایه در دندان های مصنوعی معمولی و ژله ای متفاوت است. جنس تاج دندان از پرسلین، نایلون، فلز کروم و یا رزین اکریلیک می باشد و پایه های دندان مصنوعی در نوع ژله ای از اکریلیک و فلز کروم کبالت ساخته می شود.

هزینه روکش دندان عصب کشی شده

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

پرسلین ماده ای است که برای ساخت تاج دندان ارجحیت دارد. ولی امروزه بعضی از دندان پزشکان به علت سبک بودن رزین و نیز خاصیت چسبندگی خوب آن که به پایه ها بهتر می چسبد از آن استفائه می کنند. از مزایای رزین برای پایه این است که هم رنگ لثه می باشند ولی در صورتی که بیفتد امکان شکستگی بیشتری دارد. در صورتی که پایه های فلزی با اینکه متفاوت با رنگ لثه هستند. اگر بیفتند آسیب کمتری ببه انها می رسد.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای با داشتن مهراز کارت

مطالعه درباره انواع دندان مصنوعی فک پایین و پروتز دندان فک بالا

قیمت دندان مصنوعی سرامیکی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

قیمت دندان مصنوعی ژله ای

قیمت دندان مصنوعی ژله ای

بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟ و قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

پایه هایی از جنس نایلون (ژله ای)

برای ساخت دندان های مصنوعی از جنس نایلون نیز استفاده می شود. امروزه به دندان مصنوعی که پایه های ان از نایلون ساخته شده است دندان مصنوعی ژله ای گفته می شود.

قیمت بهترین نوع کامپوزیت دندان

آیا میدانید بهترین رنگ دندان مصنوعی چیست؟

انواع کاربرد دندان مصنوعی ژله ای

* این نوع دندان مصنوعی برای افرادی که نمی توانند از ایمپلنت استفاده کنند و همچنین بودجه زیادی ندارند گزینه ای بسیار مناسب است.
* در زمانی که پروتز دائم دندان آماده شود می توان از دندان مصنوعی ژله ای استفاده نمود.
* دندان مصنوعی ژله ای برای زمان بعد از بهبودی از کاشت ایمپلنت مناسب است.

هزینه دندان مصنوعی | قیمت دندان مصنوعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

دندان مصنوعی معمولی

در این از دندان مصنوعی که بر پایه اکریلیک استفاده می شود معایبی وجود دارد:

* در این نوع از دندان مصنوعی به دلیل انعطاف بسیار پایین آن، تا هنگامی که بیمار به آن عادت کند مدت زمان بیشتری طول می کشد تا فرد به آن عادت کند و در بیشتر مواقع پس از استاده از آن لثه ها ملتهب می شوند.
* به دلیل انعطاف پذیر نبودن آن خطر شکستگی در آن بسیار بیشتر است. به خصوص زمانی که با مسواک فشار زیادی به آن وارد شود و یا در هنگام بیرون اوردن و یا گذاشتن دندان و افتادن آن احتمال شکستن آن بیشتر است.

دندان مصنوعی ژله ای

آشنایی با انواع دندان مصنوعی جدید با کاهش هزینه مهراز کارت

مزایای دندان مصنوعی ژله ای نسبت به دندان مصنوعی معمولی

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می اید که برای دندان مصنوعی خود از نوع ژله ای آن استفاده کنند و یا معمولی بهتر است از مزایا و معایب هر دو آگاه شوید تا بهتر بتوانید انتخاب کنید:

– انعطاف پذیری دندان مصنوعی ژله ای

از مهمترین مزیت دندان مصنوعی ژله ای انعطاف پذیری آن است. به دنبال آن التهاب لثه و مشکلات درد لثه را نخوهید داشت.

– ثابت و محکم ماندن دندان مصنوعی ژله ای در دهان

از مشکلاتی که دندان مصنوعی معمولی دارد این است که از تکان خوردن دندان مصنوعی خود گلایه مند هستند. در هنگام استفاده از دندان مصنوعی معمولی این وع پروتز به سختی در دهان ثابت می ماند. در هنگام جویدن و یا حتی صحبت تکان خورده و از جای خود خارج می شود. ولی در استفاده از دندان مصنوعی ژله ای این اتفاق نخواهد افتاد. زیرا پایه دندانی ژله ای به خوبی روی لثه ها چسبیده و تکان نمی خورد.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

مطالعه مطالب مرتبط:

دندان مصنوعی تکه ای ثابت چگونه به فک متصل میشود؟

50% کاهش قیمت دندان تکی چسبی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت

قیمت کاشت دندان مصنوعی تکی با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

دندان مصنوعی فوری

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چگونه است؟

قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره دندان مصنوعی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • حمید
  • اردیبهشت ۹, ۱۴۰۱

  من دیابت دارم میخوام بدونم با مشکلاتی که لثه ام داره میتونم دندون مصنوعی یا ایمپلنت داشته باشم؟

  1. مشکلی نیست اگر دندان مصنوعی بخواهید که بعد از قالبگیری براتون ساخته و جایگذاری میشه و اگر نیاز به ایمپلنت هم باشه با استفاده از پودر استخوان میسر میشه دوست عزیز.

 1. مهراز کارت دندونپزشکی زیبایی هم به عهده میگیره یا فقط خدمات درمانیه؟

  1. مهراز کارت کلیه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو به عهده میگیره و تا 50% هزینه های شما رو کاهش میده بدون هیچ سقف و محدودیتی.

 2. دندون مصنوعی ژله ای با معمولی چه فرقی داره؟ کدوم بهتره برای سالمندان؟

  1. دندون مصنوعی ژله ای استفاده راحت تری داره چون منعطف تر هستش ولی برای تهیه بهتره قبلش با دندانپزشک مشورت کنید تا بعد از ویزیت دندانها و لثه شخص تصمیم نهایی رو بگیره.

 3. قیمت یه دست کامل دندون ژله ای چنده؟ چقدر طول میکشه از زمان دندون کشیدن تا قالب گیری و آماده شدن

  1. سلام وقت به خیر https://mehrazcard.com/price-of-dentures/ لینک لیست تعرفه انواع دندان مصنوعی رو براتون گذاشتم. لطفا ملاحظه بفرمایید. در رابطه با مدت زمان قالب گیری و تحویل هم باید حضورا با پزشک مشورت کنید دوست عزیز :) با تشکر

 4. سلام من مادرم فک پایینش لثه هاش آب شده روشی هست برای گزاشتن دندان و کدوم روش بهتره ؟

  1. با سلام باید توسط پزشک معاینه بشن اگر امکان قالبگیری وجود داشته باشه میتونن از دندان مصنوعی استفاده کنن اگر خیر انجام ایمپلنت پیشنهاد میشه.

 5. سلام دندان مصنوعی هم دارید؟

  1. با سلام بله مهراز کارت این امکان رو به شما میده تا انواع دندان مصنوعی رو با کاهش هزینه 50% تهیه کنید. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 6. خدمات برای زنجان هم دارید؟

  1. با سلام در حال حاضر خیر. لیست مراکز درمانی مهراز کارت خدمت شما : https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 7. دندان مصنوعی دست کامل باید سفارش داد یا تکی هم میشه؟

  1. با سلام دندان مصنوعی هم به صورت تکی و هم به صورت دست دندان کامل قابل تهیه هستش براتون.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.