قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت از انواع دندان مصنوعی های ثابت می باشد. دندان مصنوعی معمولی روی لثه چسبیده و می توان آن را از دهان خارج کرد. ولی اگر می خواهید دندان مصنوعی ثابت مانند دندان های طبیعی خود داشته باشید آن را برپایه ایمپلنت انتخاب کنید. این نوع از دندان مصنوعی دارای اتصال هایی ثابت به استخوان فک و لثه می باشد. که مانند دندان طبیعی خود می توانید از آن بهره ببرید.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

بهترین مارک دندان مصنوعی چیست؟

دندان مصنوعی ثابت که بر پایه ایمپلنت باشد به وسیله پایه هایی که در استخوان فک قرار داده شده است ثابت و متصل می شود. این اتصال ها دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه به انها می پردازیم.
وجود این اتصال ها سبب شده تا راحت تر غذا بخورید و در هنگام صحبت کردن و خندیدن دندان هایتان کاملا طبیعی جلوه کند. این نوع از دندان مصنوعی را می توان برای هر دو فک استفاده کرد. اگر برای فک بالا از نوع دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت استفاده شود مقدار کمی از سقف دهانتان را می پوشاند. به همین دلیل مزه های همه خوراکی ها را کاملا می چشید. برای کار گذاشتن این نوع دندان مصنوعی حداقل به دو پایه ایمپلنت نیاز می باشد.

همه چیز درباره مراحل پروتز دندان

دندان مصنوعی ثابت بهتر است یا متحرک ؟

کاهش قیمت دندان مصنوعی ثابت بر پایه ایمپلنت با مهراز کارت

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی متحرک و کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

اتصالات دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

این نوع از دندان مصنوعی ثابت که بر پایه ایمپلنت می باشند و دارای دو اتصال هستند در روز برای تمیز کردن دندان مصنوعی و همچنین لثه ها و نیز در هنگام خواب از دهان خارج می کنید و در واقع از نوع متحرک هستند.
اگر از نوع دائمی تر آن بخواهید باید از 4 پایه و نیز روکش ها و بریج های ثابت استفاده کنید. که روی ایمپلنت ها قرار داده می شود و ثابت می باشند.

دندان مصنوعی فوری با کاهش 50 درصدی هزینه ها

نحوه ساخت دندان مصنوعی ژله ای چگونه است؟

قیمت دندان مصنوعی سرامیکی با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چگونه است؟

انواع دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت دو نوع می باشد که دارای پایه های توپی یا میله ای هستند. در هر دو نوع آن دندان های مصنوعی شبیه به دندان های طبیعی می باشد. پایه این نوع دندان ها سرامیکی و یا اکریلیک هستند.

پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

همه چیز درباره روکش دندان

از عوارض دندان مصنوعی ژله ای چه میدانید؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

دندان مصنوعی متحرک یا ایمپلنت؟ کدامیک برای من مناسب است؟

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنتی میله ای

در این نوع از یک نوار میله ای فلزی نازک که از منحنی فک تبعیت می کند به تعدادی ایمپلت وصل می باشد. که تمامی آن ایمپلنت ها در استخوان فک قرار داده شده اند. دیگر اتصال ها به میله و یا دندان مصنوعی و یا به هر دوی آنها فیکس می شوند. دندان مصنوعی که به میله وصل شده است به صورت ایمن در جای خود به وسیله اتصال ها نگه داشته می شود.

آشنایی با انواع دندان مصنوعی جدید با کاهش هزینه مهراز کارت

مطالعه درباره انواع دندان مصنوعی فک پایین و پروتز دندان فک بالا

نحوه ساخت دندان مصنوعی ژله ای چگونه است؟

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت توپی

هر ایمپلنت در استخوان فک یک اتصال فلزی دارد که آن را به اتصال دندان مصنوعی وصل می کند. در بیشتر مواقع نقاط اتصال روی ایمپلنت شکل توپی دارند که به اتصالات نر نیز شناخته می شوند. این اتصالات داخل سوکت های روی دندان که به آنها اتصالات ماده می گویند قرار گیرند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

تهیه انواع دندان مصنوعی ارزان با کیفیت با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

مطالعه مطالب مرتبط:

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در تهران با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

هزینه دندان مصنوعی با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

قیمت دندان مصنوعی کامل با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان و دندان مصنوعی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • vahid
  • تیر ۷, ۱۴۰۱

  سلام میشه بیشتر توضیح بدید یعنی چی ؟ یعنی دندون پروتز روی پایه ایمپلنت ثابت میشه؟ دندانپزشکایای مهراز هم انجام میدن؟

  1. با سلام بله همینطوره. دندانپزشکان مهراز هم این کار رو انجام میدن براتون.

  • farid
  • مرداد ۱۳, ۱۴۰۱

  سلام من پدرم دندان مصنوعی داره میخواستم بپرسم میتونه ایمپلنت کنه؟ با کارت مهراز میتونم؟

  1. با سلام بله ایشون میتونن به جای دندان مصنوعی از ایمپلنت استفاده کنن. با داشتن مهراز کارت هزینه های ایمپلنت دندان ۳۰٪ کاهش پیدا میکنه. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/ لینک لیست تعرفه ها خدمت شما.

 1. ایمپلنت با کدوم پایه دوام بیشتری داره؟

  1. با سلام ایمپلنت با پایه ای از جنس تیتانیوم داخل لثه جایگذاری میشه که با دوام هستش و به صورت مادام العمر قابل استفاده اس.

 2. قیمت دندان مصنوعی کامل بالا و پایین و بر پایه ایمپلنت هر فک چهار عدد ایمپلنت وقیمت نهایی و اگر اقساط هم باشه در صورت امکان در اسرع وقت اعلام فرمایید

  1. با سلام مهراز کارت این امکان رو به شما میده که انواع دندان مصنوعی رو با کاهش هزینه 50% و انواع ایمپلنت دندان رو با کاهش هزینه 30% توسط متخصص انجام بدید. لیست تعرفه ها خدمت شما دوست عزیز: https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 3. سلام من دندان مصنوعی میخوام شما دارید؟

  1. با سلام بله با داشتن مهراز کارت میتونید انواع دندان مصنوعی رو با کاهش هزینه 50% تهیه کنید. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 4. سلام دندان مصنوعی کدوم جنسش بهتره؟

  1. با سلام انتخاب نوع و جنس دندان مصنوعی بستگی به شرایط دهان و دندان شما داره که توسط دندانپزشک تشخیص داده میشه. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 5. یعنی میشه روی دندان مصنوعی پایه گذاشت؟

  1. با سلام روی دندان مصنوعی خیر. روی پایه دندان خودتون میتونید تاج دندان قرار بدید و یا با استفاده از پایه ایمپلنت، کاشت دندان انجام بدید. https://mehrazcard.com/price-of-dentures/ https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 6. سلام خوبین هزینه دندون صدفی چقدر میشه

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید انواع پروتز دندان رو با کاهش هزینه 50% تهیه کنید.

  • امیر
  • اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۳

  سلام من دندونا بالا روی پنج دندان روکش گذاشت حالا افتاده فقط ریشه هاش مونده دندان پاین فک پایین چهارتا ریشه مونده نرفتم بکشم میگن وقتی مخای ایملنت بکارن همون موقع دندان بکشن میتونن ایمپلنت بکارن دیگه دوباره به دلر سوراخ کردن لازم نیس شما این کار مکنید که چندر باردرد نکشه لطفا جواب بدید

  1. سلام وقت بخیر شما بعد از کشیدن دندان باید چند روز استراحت بدین به لثه که جمع تر بشه تا بتونن ایمپلنت رو بزارن

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.