قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت از انواع دندان مصنوعی های ثابت می باشد. دندان مصنوعی معمولی روی لثه چسبیده و می توان آن را از دهان خارج کرد. ولی اگر می خواهید دندان مصنوعی ثابت مانند دندان های طبیعی خود داشته باشید آن را برپایه ایمپلنت انتخاب کنید. این نوع از دندان مصنوعی دارای اتصال هایی ثابت به استخوان فک و لثه می باشد. که مانند دندان طبیعی خود می توانید از آن بهره ببرید.

با تهیه بیمه دندانپزشکی ، هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید …

دندان مصنوعی ثابت که بر پایه ایمپلنت باشد به وسیله پایه هایی که در استخوان فک قرار داده شده است ثابت و متصل می شود. این اتصال ها دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه به انها می پردازیم.
وجود این اتصال ها سبب شده تا راحت تر غذا بخورید و در هنگام صحبت کردن و خندیدن دندان هایتان کاملا طبیعی جلوه کند. این نوع از دندان مصنوعی را می توان برای هر دو فک استفاده کرد. اگر برای فک بالا از نوع دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت استفاده شود مقدار کمی از سقف دهانتان را می پوشاند. به همین دلیل مزه های همه خوراکی ها را کاملا می چشید. برای کار گذاشتن این نوع دندان مصنوعی حداقل به دو پایه ایمپلنت نیاز می باشد.

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت
قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی متحرک با داشتن مهراز کارت

این نوع از دندان مصنوعی ثابت که بر پایه ایمپلنت می باشند و دارای دو اتصال هستند در روز برای تمیز کردن دندان مصنوعی و همچنین لثه ها و نیز در هنگام خواب از دهان خارج می کنید و در واقع از نوع متحرک هستند.
اگر از نوع دائمی تر آن بخواهید باید از 4 پایه و نیز روکش ها و بریج های ثابت استفاده کنید. که روی ایمپلنت ها قرار داده می شود و ثابت می باشند.

دندان مصنوعی فوری با کاهش 50 درصدی هزینه ها

انواع دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت دو نوع می باشد که دارای پایه های توپی یا میله ای هستند. در هر دو نوع آن دندان های مصنوعی شبیه به دندان های طبیعی می باشد. پایه این نوع دندان ها سرامیکی و یا اکریلیک هستند.

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنتی میله ای

در این نوع از یک نوار میله ای فلزی نازک که از منحنی فک تبعیت می کند به تعدادی ایمپلت وصل می باشد. که تمامی آن ایمپلنت ها در استخوان فک قرار داده شده اند. دیگر اتصال ها به میله و یا دندان مصنوعی و یا به هر دوی آنها فیکس می شوند. دندان مصنوعی که به میله وصل شده است به صورت ایمن در جای خود به وسیله اتصال ها نگه داشته می شود.

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت توپی

هر ایمپلنت در استخوان فک یک اتصال فلزی دارد که آن را به اتصال دندان مصنوعی وصل می کند. در بیشتر مواقع نقاط اتصال روی ایمپلنت شکل توپی دارند که به اتصالات نر نیز شناخته می شوند. این اتصالات داخل سوکت های روی دندان که به آنها اتصالات ماده می گویند قرار گیرند.

هزینه دندان مصنوعی با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه