کاشت دندان | قیمت کاشت دندان در سال 1402

کاشت دندان
کاشت دندان

کاشت دندان با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت کلیه هزینه های دندانپزشکی خود را 30% کاهش دهید. به زودی در این صفحه هزینه ایمپلنت دندان در سال جدید را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ایمپلنت کلیک کنید.

درباره دندان مصنوعی و انواع پروتزهای دندانی بیشتر بدانید.

مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

جهت مشاوره رایگان با پزشکان بیمه دندانپزشکی و اطلاع از هزینه دندانپزشکی شماره تلفن خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم…

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  ایمپلنت یا کاشت دندان

  ایمپلنت ها پایه هایی از جنس تیتانیوم خالص هستند که درون استخوان فک گذاشته می شود و به عنوان ریشه دندان جهت نگهداری روکش هایی که جایگزین تاج دندان می شوند استفاده می شوند. این ریشه های مصنوعی پس از اینکه در استخوان محکم شدند، دندانهای جدید روی این ریشه ها نصب می گردند. درواقع روکش ها بطور ثابت توسط چسب های دندانپزشکی به ایمپلنت چسبانده می شوند و از هر نظر شبیه به دندانهای طبیعی هستند. در مواردی که برای دندانهای مصنوعی فرد گیر کافی در دهان نداشته باشد، می توان از ایمپلنت های باریک یا مینی ایمپلنت ها به عنوان محل گیر مناسبی جهت ثابت نگداشتن دندان مصنوعی برای کاشت دندان استفاده نمود.

  کاشت دندان دائمی با مهراز کارت

  تعرفه کاشت دندان سال 1402

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ایمپلنت درجه یک با یک واحد روکش8/200/0005/740/000

  انواع ایمپلنت دندان

  لازم به ذکر است که ایمپلنت انواع مختلفی دارد که دندانپزشک با توجه به اینکه شرایط دهان و دندانهای فرد چگونه باشد و همچنین محل قرارگیری ایمپلنت، یکی از انواع ایمپلنت دندان را معرفی مینماید.

  هزینه کاشت دندان جلو

  اگر به هر دلیلی دچار از دست رفتن دندان جلو شدید نیاز به ایمپلنت یا دندان مصنوعی دارید. میتوانید با داشتن مهراز کارت هزینه کاشت دندان جلو را به شکل چشم گیری کاهش داده و دندان از دست رفته را جایگزین نمائید.

  روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آیا از روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت اطلاعاتی دارید؟ اگر فردی به دلایلی تمایل به جایگذاری ایمپلنت نداشته باشد و شرایط دهان و دندان وی اجازه دهد بهترین روش جایگذاری پل دندان است که با توجه به توصیه های ضروری دندانپزشک انجام میشود.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

  مشاوره رایگان دریافت کنید!