کاشت دندان با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت هزینه های کاشت دندان خود را 30% کاهش دهید. در ادامه میتوانید هزینه ایمپلنت دندان در سال جدید را ملاحظه نمایید.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف ایمپلنت کلیک کنید.

درباره دندان مصنوعی و انواع پروتزهای دندانی بیشتر بدانید.

مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  ایمپلنت یا کاشت دندان

  ایمپلنت ها پایه هایی از جنس تیتانیوم خالص هستند که درون استخوان فک گذاشته می شود و به عنوان ریشه دندان جهت نگهداری روکش هایی که جایگزین تاج دندان می شوند استفاده می شوند. این ریشه های مصنوعی پس از اینکه در استخوان محکم شدند، دندانهای جدید روی این ریشه ها نصب می گردند. درواقع روکش ها بطور ثابت توسط چسب های دندانپزشکی به ایمپلنت چسبانده می شوند و از هر نظر شبیه به دندانهای طبیعی هستند. در مواردی که برای دندانهای مصنوعی فرد گیر کافی در دهان نداشته باشد، می توان از ایمپلنت های باریک یا مینی ایمپلنت ها به عنوان محل گیر مناسبی جهت ثابت نگداشتن دندان مصنوعی برای کاشت دندان استفاده نمود.

  کاشت دندان دائمی با مهراز کارت

  تعرفه کاشت دندان سال 1403

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ایمپلنت درجه یک با یک واحد روکش11/300/0007/900/000

  انواع ایمپلنت دندان

  لازم به ذکر است که ایمپلنت انواع مختلفی دارد که دندانپزشک با توجه به اینکه شرایط دهان و دندانهای فرد چگونه باشد و همچنین محل قرارگیری ایمپلنت، یکی از انواع ایمپلنت دندان را معرفی مینماید.

  هزینه کاشت دندان جلو

  اگر به هر دلیلی دچار از دست رفتن دندان جلو شدید نیاز به ایمپلنت یا دندان مصنوعی دارید. میتوانید با داشتن مهراز کارت هزینه کاشت دندان جلو را به شکل چشم گیری کاهش داده و دندان از دست رفته را جایگزین نمائید.

  روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت

  آیا از روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت اطلاعاتی دارید؟ اگر فردی به دلایلی تمایل به جایگذاری ایمپلنت نداشته باشد و شرایط دهان و دندان وی اجازه دهد بهترین روش جایگذاری پل دندان است که با توجه به توصیه های ضروری دندانپزشک انجام میشود.

  مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

  بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

  بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

  با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .